999 rezultate për

bagazhet

Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Gjenden 9 nepalezët e zhdukur nga hoteli në Durrës Nëntë shtetas të huaj nga Nepali u bërë protagonistë të një ngjarjeje të paprecedentë në Durrës. Të ardhur në shtetin
Erdhën për punë, por zhduken në mënyrë të mistershme 9 të huaj në Durrës Nëntë shtetas të huaj nga Nepali janë bërë protagonistë të një ngjarjeje të paprecedentë në Durrës. Të ardhur në sht
Synonin Greqinë, arrestohen shqiptarët e fshehur në bagazhet e autobusit Një operacion i policisë greke, ka vënë në pranga pesë persona, pasi tre prej tyre ishin fshehur në bagazhet e një autob
"Bombë" në avion, alarmohet Kina Të gjitha fluturimet e destinuara për qytetin jugor të Shenzhenin janë pezulluar, pasi linjat ajrore kineze janë kërcënu
Vidhnin bagazhet, dy të arrestuar në Rinas Dy punonjës të Aeroportit të Rinasit janë arrestuar në flagrancë pasi vjedhur para e sende të çmuara nëpër valixhet e ud
Kapen kafka njerëzish në bagazhet e turistëve Policia greke ka vënë në pranga dy turistë nga ShBA-ja në akuzën e përdhosjes së trupave të vdekur pasi kanë gjetur në b