999 rezultate për

badigard

Me 11 badigardë, anti-plumb dhe Tom Doshi në krah: Çfarë nuk u pa nga hyrja e Ramës në Shkodër Shkodra ishte nën shtetrrethim gjatë pasdites së djeshme për shkak të vizitës së Ramës atje në kuadër të takimeve elekto
Frikë për jetën? Rama shton papritur badigardët (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka rritur ndjeshëm numri e badigardëve të tij, të cilët e mbulojnë nga shumë afër në çdo takim të
Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën (VIDEO) Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Të pranishëm kanë qe
Ish-badigardi i Topallit merr postin e rëndsishëm Një emër tjetër, ardhur nga PD, ngjitet në pozicionet më të larta të administratës. Marjan Laca, i cili që në kohën e
Vrap me kostum! Çfarë i tha presidenti slloven badigardit shqiptar në Tiranë (FOTO LAJM) Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, po qëndron në Tiranë si një ndër nikoqirët e Samitit të Brdo-Brijunit bashkë me pr
Badigardi i Arta Markut hedh si leckë gazetarin e Klan Plus (VIDEO) Ka qenë një skenë e turpshme ajo me të cilën u përballen sot gazetarët që u interesuan tek Kryeprokurorja Arta Marku mbi
I rrethuar nga 10 badigardë, nga se ruhet Lulzim Basha? (FOTO LAJM) Lulzim Basha gjendet në mes të protestuesve të opozitës duke bërë kështu një rrethim simbolik të Kryeministrisë. Ajo që
Berisha flet pasi Garda i hoqi badigardët Ish-kryeministri Berisha ka folur sëfundmi pas vendimit të Gardës së Republikës për heqjen e rojeve fizike të tij. "N
Garda i heq badigardët Sali Berishës Pas protestës së 16 shkurtit garda ka vendosur që ish kryeministrit Sali Berisha ti heqë mbrojtjen ligjore që e ka gëzua
Rama shkon me një tufë me badigardë në mes të mbështetësve të tij Kryeministri Edi Rama zhvilloi një anti-miting sot në Vlorë kundër protestës së sotme të opozitës në Tiranë. Por, edh
Frikë për sigurinë? 10 badigardë rrethojnë Bashën (FOTO LAJM) Kryedemokrati Lulzim Basha është nisur në drejtim të Kryemistrisë sëbashku me liderin historik të PD-së, Sali Berisha.
Badigardët e Thaçit pijnë 187 litra Schwepps, 95 litra CocaCola e 57 litra fanta Sigurimi i zyrës së ish-kryeministrit Hashim Thaçi vetëm për 3 muaj kishte shpenzuar në pijë 1 mijë e 258 euro. Në pi
Duhej të ishte në burg, por Gruevski nuk gjendet me makinën dhe 6 badigardët e tij Me ndryshimet ligjore të vitit 2013, Nikolla Gruevskit i takojnë 24/7 shofer dhe veturë zyrtare, si dhe 6 truproje, të g
Zbulohet mashtrimi, shqiptari merrte pension invaliditeti por punonte si badigard në club Një shqiptar nga Kosova ka arritur të marrë një pension të plotë invalidor në Zürich duke mashtruar autoritetet. Tan
Incident në takimin e Ramës, badigardët nxjerrin me dhunë studenten nga salla (VIDEO) Një grup studentësh nga "Lëvizja për Universitetin" kanë sulmuar sërish kryeministrin Rama gjatë një aktiviteti të organ
DËSHMIA/ Mos, mos! Badigardi i Vis Martinajt qëlloi i pari mbi komandon (VIDEO) Është zbardhur dëshmia e Redi Popescut, pronarit të lokalit ku ndodhi vrasja dhe dy plagosjet mbrëmjen e të enjtës së ja
Fshihej nën identitetin e vëllait, pse kërkohej nga policia badigardi i vrarë i Vis Martinajt Fabiol Gaxha, 28-vjeçari që mbeti i vrarë mbrëmjen e së enjtes gjatë përplasjes me armë në një lokal në zonën e ish-Bllo
Ky është badigardi i Vis Martinit i vrarë mbrëmë në Bllok pasi ngacmuan Elvana Gjatën Fabiol Gaxha, 26 vjeç, është personi që ka mbetur i vrarë pas përplasjes me armë në një prej lokaleve në zonën e ish-Bll
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
E duan të vdekur, kush është badigardi i plagosur që i ka shpëtuar tre atentateve Një badigard u plagos gjatë orëve të para të mëngjesit të një dite më parë në Sarandë duke alarmuar policinë e qytetit b