999 rezultate për

background-color

"Kur të mbyllësh këmbët", Ilda Bejleri replikon publikisht me ndjekësin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka bërë së fundmi një postim paksa ndryshme që jemi mësuar të shohim në pro
Të kapur për dore, Renato në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në "Hell’s kitchen", përveç sherreve dhe debateve ka pasur edhe momente të ëmbla mes shefit dhe një p
Evra përfundimisht është i çmendur (VIDEO) Ish-futbollisti i Manchester Unitedit Patrice Evra ka uruar Krishtlindjet përmes një videoje të postuar në rrjetin socia
Jo 1 por 3 fustane, Alketa Vejsiu shkëlqen në mbrëmjen e parë të “Festivalit të RTSH-së” (VIDEO) Mbrëmjen e sotme po mbahet në Pallatin e Kongreseve nata e parë e “Festivalit të 58-të të RTSH-së”. Në këtë spektakël
E "kallën", momentet më të bukura nga dasma e Mc Kreshës (VIDEO) Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjën e djeshme duke çuditur të gjithë fansat. Ai është kurorëzuar me martesë m
Nora Istrefi e ka gati këngën e re dhe gjejeni pak me kë po bashkëpunon? (FOTO LAJM) Gjiko dhe Nora Istrefi janë bërë sërish bashkë për një këngë të re. Pas suksesit të madh me këngën “Gabime”, dyshja d
Profili me cool i momentit në Instagram është ai i "djalit me pankartë" (FOTO LAJM) Në këtë botë ka shumë gjëra të gabuara, disa prej tyre janë serioze dhe disa jo. Pjesa më e madhe e njerëzve i kalojnë
Oriola dhe Beatrix i kanë surprizuar të gjithë, që prej datës 26 pranë banorëve të prekur nga tërmeti (VIDEO) Rrjetet sociale që prej datës 26 nëntor kanë marrë një hije tjetër në Shqipëri. Dikush me një fjalë e dikush me sadop
Playback dhe b*thë, këngëtaret shqiptare e kthejnë muzikën në zallamahi (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Shënoi supergol, faqja e njohur i bën reklamë Endri Çekiçit (VIDEO) Endri Çekiçi është duke kaluar një formë të shkëlqyer me skuadrën e Olimpja Ljubjanës në kampionatin slloven. Pogradecar
Në një lidhje dashurie me Redjan Rrajën, Kejvina s'tundet as para prokurorisë Ditën e djeshme në media qarkulloi me bujë lajmi se Kejvina Kthella është shoqëruar në polici për shkak të lidhjes së sa
Do shkriheni, Julka Gramo "tortuon" bashkëshortin për kujtimet që nga puthja e parë (VIDEO) Julka u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e t
Playback dhe zhveshje, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Armina Mevlani në dyshime me fytyrën e mbuluar: Të largohem apo të qëndroj? Blogerja shqiptare Armina Mevlani e njohur ndryshe edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar m
"Leopardi" Enca ndez IInstagramin (FOTO LAJM) Enca, së shpejti do ta publikojë një këngë të re. Përmes një fotografie të cilën e publikoi në Instagram, artistja pa
Motra e Emiliano Sala mesazh prekës për ditëlindjen e vëllait Emiliano Sala në janarin e këtij viti ndërroi jetë në janarin e këtij viti, teksa ishte duke udhëtuar me avion drejt Ang
Playback dhe b*thë, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Moderatorja e njohur nuk do të prezantojë më emisionin më të dashur të shqiptarëve (FOTO LAJM) Moderatorja dhe spikerja e lajmeve në “News 24” Ola Bruko, nuk do të jetë më moderatore e progamit shumë të ndjekur “Shq
"I paharruar", Ermali i trishtuar, rikthehet pas 8 vitesh në vendin ku shkonte me Dr. Florin! (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është ritkthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë! Rrugës për në Përmet ai ka n
Loredana dhe Mozzik janë ndarë, reperja e pranon publikisht (FOTO LAJM) Prej kohësh po përflitet se një ndër çiftet më të dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana, i kanë dhënë fund lidhjes së