999 rezultate për

bacca

Villlareal i kthen Baccan Milanit Villareali nuk do ta blejë Baccan, madje klubi ka njoftuar klubin e Milanit se nuk do të ushtrojë të drejtën e blerjes p
Bacca i vendosur për të mos shkelur kurrë më në San Siro Carlos Bacca është i lumtur në Spanjë te Villarreal dhe nuk dëshiron të kthehet te Milani. Sulmuesi kolumbian u huaz
Barila: Bacca është shumë i lumtur në Spanjë Carlos Bacca është i lumtur në Spanjë tek Villareal dhe nuk dëshiron të kthehet te Milani Sulmuesi kolumbian, Carlos
Bacca i vendosur për të ardhmen Carlos Bacca qëndron te Villarreali të paktën deri në përfundim të sezonit aktual. Për sulmuesin kolumbian ekzsiston
Bacca kënaqet me shkarkimin e Montellas nga Milani Shkarkimi i trajnerit Vinçenco Montela nga drejtimi i Milanit, ka qenë sot lajmi i ditës sot në botën e futbollit italia
Carlos Bacca sulmon Milanin Carlos Bacca nuk ruan kujtime të mira nga aventura e tij tek Milani. Në një intervistë sulmuesi kolumbian tashmë i h
Milani “shokon” tregun e transferimeve Afati kalimtar për Milanin ende nuk ka përfunduar. Rossonerët janë duke punuar shumë për të bërë edhe një goditje kët
Zyrtare/ Bacca braktis Milanin për ekipin e ri Carlos Bacca i është bashkuar Villarrealit nga AC Milan. Lojtari spekullohej se do të linte Rossonerët këtë verë dh
Milani po e shet, por Bacca do të zëvendësojë një nga blerjet më të shtrenjta Milan ia ka shrehur qartë faktin se ai nuk do të jetë pjesë e kuqezinjve Baccas. Bacca mund të mbushë hapësirën e lë
Bacca nostalgjik, i vendosur për të ndjekur zëmrën Larigimi i Carlos Bacca nga Milan po afrohet, kolumbiani është shumë pranë një kthimi në Sevilla, raporton AS. 30-vje
Milan i gatshëm të përcjellë Baccan, por ky iu bën bisht ofertave Bacca ka kundërshton një ofertë të ardhur nga Turiqa. Carlos Bacca është i gatshëm të largohet nga AC Milan, por ai d
Menaxheri i Baccas zbulon klubin e dëshiruar nga kolumbiani Sergio Barila, menaxheri i Carlos Bacca, ka përsëritur në një intervistë të dhënë për gazetën madrilene “AS”, synimin e
Baccas i gjihet vendi, por a do të kënaqet Milani? Bacca është akoma në qiell të hapur. Kolumbiani akoma nuk e di se ku do të jetë e ardhmja e tij. Shpesh përflitet se
Milan se do, por dikush tjetër çmendet për Baccan Carlos Bacca është shumë pranë mbylljes së aventurës në Milano. Siç është vërejtur në Francë, Olympique Marseille i
Pasi e fshiu Milanin nga Instagrami, Bacca bëhet gati të bëj "Follow" klubin tjetër Sipas L'Equipe, Andoni Zubizarreta, drejtor sportiv i Marseille, është takuar me përfaqësuesit e Carlos Bacca për të për
Carlso Bacca fshin çdo kujtim me rossonerët, madje edhe vetë Milanin Carlos Bacca është i vetëdijshëm se nuk ka më hapsira tek Milan. Kolumbiani ka fshirë çdo foto të tijën në Instagram
Bacca ka një lajm të "tmerrshëm" për çdo milanist Carlos Bacca del hapur kundrejt çdo parashikimi. Kolumbiani ka shprehur sot bindjen se nuk do të rikthehet kurrë më tek
Bacca gati të prej biletën për në Francë Milan zyrtarisht e ka publikuar vendimin se do të heqin dorë nga kolumbiani Baca. Italianët e cilësojnë të panevojshëm l
Nga peshkatar u bë yll tek Milani, historia e pabesueshme e Carlos Bacca (VIDEO) Deri në moshën 20 vjeçare ai gjuante peshk me rrjetë në lum dhe bënte fatorinon në autobusin e fshatit të tij. "Isha
Bacca i hapur për transferim te PSG Carlos Bacca është i hapur për t’u bashkuar me Paris Saint-Germain pasi AC Milan nënshkroi me sulmuesin e Portugalisë, A