999 rezultate për

babin

U arrestua bashkë me babin, kush është djali milioner i "bosit" të urbanëve të Tiranës (FOTO LAJM) Pronari i linjës së Unazës, Ferdinant Ibrahimi bashkë me djalin e tij Anastas Ibrahimi u prangosën. Ata u arrestuan g
Kur e le fëmijën me babin, moderatorja shqiptare do ju kënaq me këtë video (VIDEO) Jona Spahiu është një ndër nënat më të reja të showbizit shqiptar. Protagonisti kyersor në Instagramin e Jonës është
Rrëfehet vajza e Maradonës: Motra e pa babin duke pirë kokainë Ish-legjenda e futbollit Diego Armando Maradona shquhet për gabimet e shumta që ka bërë në jetë si abuzimin me drogën e
Policët i arrestojnë babin, vajza e vogël mahnit botën me veprimin e saj (VIDEO) Një vajzë e vogël dy vjeçare po merr të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale pas veprimit të saj të çuditshëm, teksa agje
Fëmijët e Suelës së vrarë rrëfejnë tmerrin: E pamë babin kur tentoi ta mbyste me jastëk Në Gjykatën e Krimeve të Rënda këtë të enjte janë dëgjuar dëshmitë e dy fëmijëve adoleshentë të Suela Sulës, e cila u vr
Rrëfehet vajza: Përse vrava babin, mamin dhe motrën (FOTO LAJM) Pasi ka pranuar se ishte ajo autorja e vrasjes së trefishtë në Dibër, hetuesit italianë kanë kërkuar shkaqet që çuan Ble
Babin e Arbana Osmanit e paskemi parë shpesh në televizor, por nuk e dinim (FOTO LAJM) Vajzën e tij e njohin dhe e pëlqejnë të gjithë duke qenë një figurë e njohur televizive. Por askush nuk e dinte që Arban
Shkuan për një jetë më të mirë, banorët rrëfejnë për babin e Marjusit Familja Djerri është ndër të parat që u larguan për një jetë më të mirë u larguan me eskodin e vitit '91 drejt italisë.
Mahniti jurinë , historia e pabesueshme e 13 vjeçares (VIDEO) Një nxënëse britanike ka fituar një vend në çerekfinalet e Got Talentit të Amerikës pasi ua nxiti gjyqtarët me zërin e s
Vajza erdhi nga Evropa për babin e saj në Kosovë, vdiq si myslimane por e refuzuar Një vajzë 24 vjeçare ka vdekur ditë me parë në Kosovë. Ajo kishte ardhur nga vendet e Evropës për tu takuar me familjen
U var në shtëpi, dizajnuesja e njohur la një letër për të bijën Dizenjatorja e modës, Kate Spade është gjetur e vdekur në banesën e saj në Nju Jork. Mediat amerikane kanë raportuar
Grabitësin kishin armë, por djali i vogël shkon të mbrojë babin e tij (VIDEO) Një video është bërë virale në internet ku disa persona shkojnë në një supermarket duke vjedhur me armë. Aty ishte sh
Ermal Meta rrëfen momentin prekës me të ëmën Ermal Meta arriti të marrë çmimin më të madh të muzikës italiane duke fituar në Sanremo. Ai u largua kur ishte 13 vjeç n
Edhe Zoja pa licencë! S’kanë të ndalur skandalet në rastin e Almirit Dy nga tre ekspertët ligjor që e kanë kontrolluar gjendjen psikike të vrasësit Boban Iliq, nuk kanë pasur licencë për kr
Vajza e Koço Kokëdhimës tregon të pathënat: Për këtë më mbeti hatri me babin Koço Kokëdhima është njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Gjithashtu ai është edhe ish d
Motra kundër Meghan: 75 mijë dollarë për një fustan dhe nuk ndihmove babin Samantha Grant ka akuzuar motrën e saj nga ana e babait, Meghan Markle se nuk ka ndihmuar aq sa duhet babain e faliment
Babai mban vajzën dy vjeçare peng për 12 orë (VIDEO) Ky është momenti tronditës që një baba i droguar mbajti peng vajzën e tij dyvjeçare gjatë një qëndrimi të tensionuar me
Mesazhi i fundit i Cheryl për babin e ri Liam Payne, do ju prekë pafund Kur gjithcka u be publike cifti shkaktoi mjaft polemika për shkak se Liam Payne është 23 vjec ndërkohë që bashkëshortja
Lori Hoxha, letër nënës: Faleminderit që e deshe aq shumë babin! (FOTO LAJM) Këtë 8 mars shumë nga personazhet e famshme kanë uruar nënat dhe gratë. Trashëgimtarja e Top Medias Lori Hoxha i ka d
Vajza akuzon mamin: E vinte babin në gjumë me valium dhe fuste dashnorin natën në shtëpi (FOTO LAJM) Një histori e pazakontë vjen sot në emisionin “Me zemër të hapur” në “News24”. Një baba i ri në moshë dhe vajza e tij ad