999 rezultate për

babi

Arta Bajrami e penduar që merret me muzikë: Si nuk e dëgjova babin (FOTO LAJM) Arta Bajrami është një ndër personazhet më të dashur të showbizzit shqiptar. Edhe pse prej vitesh në skenë me një karrie
Jo vetëm mami dhe babi, Dhurata Dora publikon videon e ëmbël me vajzën e Ledrit (VIDEO) Dhurata Dora dhe Sara Hoxha rujanë një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën. Këngëtarja ka krijuar një lidhje të ngushtë d
"Goca babit", Rezarta Shkurta poston foton e ëmbël të Ermal Hoxhës me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale. Përveç projekteve të realizuara në pu
E padëgjuar më parë! Djali sjell nënën në "Shihemi në Gjyq" që të martohet me babin Një djalë 23-vjeçar i quajtur Selvio është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi ne Gjyq” tek E Diela Shqiptare për t’i kërkuar
COVID-19 për pak i mori jetën, grimerja e njohur: Isha në gradën e fundit! Makeup artistja Merita Merja ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku ndau gjithë eksperiencën e vështirë pasi
Rrjeti e zbuloi që tani, foto nga fëmijëria e Ledrit vërtetoi se vajza është një kopje e babit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha morën në duar bekimin e tyre të parë. Sara solli në j
Babi Ledri publikoi portretin e të bijës dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) 2 ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë. Lajmin e konfirmoi vetë reperi pë
"Guerili i babit", Gold AG pozon për herë të parë me të birin (FOTO LAJM) Gold Ag u bë në 28 nëntor baba i një djali, të cilin e pagëzoi me emrin Gueril. Me lajmin e lindjes, reperi zbuloi edhe
Rudina Dembacaj publikon papritur foto me ish-bashkëshortin: Mami dhe babi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është komentuar mjaft pasi i dha fund martesës me ish-bashkëshortin dhe u li
Sezonin e ardhshëm në Formula 1, Mick Schumacher: Do të rishikoj garat kur pilotonte babi Pasi triumfoi këtë vit në botërorin e Formula 2, piloti 21-vjeçar, Mick Schumacher do të garojë sezonin e ardhshëm në Fo
"Më mungon babi", djali i vogël i Maradonës publikon foton e fundit para vdekjes së të atit Është një foto të cilën ai nuk do ta harrojë gjatë gjithë jetës së tij. Djali më i ri i Maradonas, shtatë vjeçar, ka
"As mami, as babi", Miriami tregon fjalën e parë që ka thënë Duam (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka ndarë detaje shumë interesante nga jeta familjare. E ftuar te
E ëma i vrau të atin me sqepar, vajzat: E kërcënonte mamanë çdo ditë Dy vajzat e Drane dhe Llesh Dedës kanë folur për vrasjen e babait të tyre nga e ëma me sqepar. Në një rrëfim për emis
"Refik, të dua shumë babi", letra emocionuese e Cobbinah: Do e mbyll karrierën te Tirana Pasi dha shumë kontribut për fanellën e Tiranës, Cobina mori një aventurë të re në karrierën e tij duke mbërritur në Egj
"Të dua më shumë se babin tim", Messi befasohet dhe buzëqesh nga deklarata e tifozit (VIDEO) Leo Messi është një ndër futbollistët më të mirë të historisë. Argjentinasi është kapiten i Barces dhe gjatë sezonit të
"S'më linte babi, dilja nga dritarja", këngëtarja flet për pasionin e madh (FOTO LAJM) Brikena Asa ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” për të folur për projektin e saj më të fundit q
Spitali nuk i jep trupin, vajza mohon se ishte infektuar me COVID-19: Të më sjellin babin! Familjarët e Myrteza Hysit, i cili ndërroi jetë pasditen e sotme në spitalin rajonal të Beratit kërkojnë kthimin e trupi
"Me lekët e babit shkove për studime?", vajza e Niko Peleshit sqaron ndjekësit (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, ka mbaruar gjimnazin në Tiranë,
"Si babi", Klea publikon foton e Elgitit me Kridin dhe sytë zemra (FOTO LAJM) Moderatorja e ëmbël, Klea Huta, u bë nënë për herë të parë në muajin qershor të këtij viti. Ajo solli në jetë një djalë,
"Jam nisur me gomone për Itali", këngëtarja shqiptare rrëfehet mes lotëve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj, ka qenë pjesë e rubrikës “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare. Ajo ka ndar