999 rezultate për

babastars

Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Pasi u largua nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit Cozman u largua ditën e djeshme nga Babastars dhe mesa duket ka një arsye të fortë pas këtij vendimi. Ai ka publikuar
Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar. Më i fu
A është përçarë Babastars? Reperi sqaron zërat Tashmë prej disa kohësh po flitet për një përçarje të mundshme të “Babastars”. Në një intervistë Onat sqaroi arsyen e
Noizy pendohet për sherrin me Babastars: Jam fajtor, kërkoj falje! "Unë ndihem me të vërtetë fajtor. Nuk e di a do të më pranohet kjo por kërkoj falje, kjo ka ndodhë, ne jemi të rinj dhe
Në burg, gjykata dënon Noizyn dhe reperin Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Pri
OTR dhe BabaStars i japin fund "luftës": Jemi vëllezër! (FOTO LAJM) Ish-pjesëtari i Babastars, Albert Krasniqi dhe reperi Noizy ka lënë pas sherrin e bujshëm dhe kanë vendosur të bëjnë pa
Çfarë po ndodh? Reperi largohet nga grupi i Babastars? Skivi është një prej tyre, i cili të gjithë këngët i publikonte në kanalin e Youtube të grupit, ndërsa këtë herë na ka h
Getoari ishte molla e sherrit mes Ledrit dhe DJ Blunt? Shpërthimi i papritur i Blunt dhe Real ndaj Ledrit, Gjikos dhe Red Box Entertainment, paska patur rrënjë më të thella. T
Plas sherri, ish-anëtari i Babastars shan Getoarin (FOTO LAJM) Një përplasje ka ndodhur mes reperëve Blunt dhe Real 1 në një anë dhe anëtarëve të RedBox në anën tjetër. Madje, përp
Qetësohen ''gjakrat'', Noizy darkon me menaxherin e Babastars Krasniqi ishte ai që e plagosi një vit më parë Noizy-n, në Hotelin Swiss Diamond, në qendër të Prishtinës, ku përfundoi
Iku nga Babastars pasi u zu me Getoarin, sot ha e pi me "armikun" e tij (FOTO LAJM) Ndonjëherë gjërat nuk janë ashtu siç duken, ose thjesht, janë të paparashikueshme. Një vit më parë, përleshja mes anëtar
Përçahet Babastars, djemtë i kthehen kundër Getit Këto ditë grupi i njohur “Babastars”, janë ballafaquar me disa mospajtime brenda grupit. Ishte fillimisht njëri nga a
Habit Getoari, shikoni kë ka ftuar në dasmë (VIDEO) Kanë ngelur edhe shumë pak ditë nga dasma e vitit, e cila po pritet me padurim nga të gjithë ata që janë të apasionuar
Majk rrëfen arsyen pse nuk del më me Babastars Reperi shumë i njohur Majk ka rrëfyer për herë të parë sesi ndihet për ardhjen në jetë të djalit të tij me Majlinda Zekë
Noizy diss hapur Babastarsave: Mos më krahasoni me këto k***a Dihet që dy labelët muzikorë OTR dhe Babastars janë dy grupe rivale dhe kanë marrëdhënie shmumë problematike. Pasi
Babastars promovojnë “High 4 real” Babastars duket sikur kanë sjellë një mënyrë të vecantë të promovimit të projektit të ri. Performanca e tyre speciale
Babastars: Së shpejti në treg “High 4” Një nga grupet muzikore më të njohura në vend Baba Stars, pas sukseseve të tri këngëve High, do të vazhdojnë edhe me ‘H
Marina dhe Getoari argëtohen në dasmën e menaxherit të Babastars, reperi i ulet në gjunjë (VIDEO) Menaxheri i labelit “Babastars”, Dekorim Sahiti i ka dhënë fund beqarisë së tij disa ditë më parë. Ai ka organizuar
Vazhdon sherri mes reperave, Noizy shan Babastars në koncert (VIDEO) Dihet shumë mirë se Noizy apo grupi i tij OTR nuk i kanë punët mirë me grupin tjetër BabaStars dikur me emrin "Baba Reco