999 rezultate për

babane

Djali i Messit e feston golin e Real Betisit kundër Barçës, shikoni reagimin e Suarezit (VIDEO) Djali i Lionel Messit, Mateo, për disa momente e tradhtoi babanë e vet, gjatë fitores me rezultat 5:2 të Barcelonës kund
Vrau babanë me çekiç dhe e hodhi në liqen, i riu shqiptar rrëfen krimin Vrau babanë dhe i hodhi trupin në liqenin e Farkës, dënohet me 21 vite burg Selman Alija. Gjykata për Krime të Rënda e k
Rrëfehet Ronaldo: Djali im nuk ka nevojë për nënën, më ka mua Cristiano Ronaldo ka folur publikisht për jetën private të djalit të tij më duke treguar se ai është plotësisht i lumtur
Dua Lipa uron dhe falenderon babanë e saj për ditëlindje Dua Lipa përveç befasisë që i bëri ditë më parë babait të saj në ditëlindjen e tij, ajo sot ka i ka dedikuar asaj një sh
Postimi prekës i Haradinajt: Plak, u ba ushtria Kryeministri Ramush Haradinaj, ka zgjedhur një fotografi me babanë e tij të ndjerë për ta publikuar menjëherë pas votimi
Almeda Abazi dedikim prekës për babanë e ndjerë (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi është kthyer pas në kohë. Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instastory’ duke i bashkangj
E varrosën babanë por një telefonatë nga Berlini i tronditi të gjithë Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Turqi, ku fëmijët e të afërmit e një 78-vjeçari që kishte humbur jetën në Berlin t
Kush është babai i Khabib dhe fjalët e McGregor që "tërbuan" rusin Përleshje aq e madhe sa ajo e ndodhur në Las Vegas pas duelit McGregor-Khabib nuk ishte regjistruar më parë. një nga shk
Dëshmia e të riut që vrau babanë e dy fëmijëve: Nuk mendova se e godita aq fort Marsel Disha, 26-vjeçari i arrestuar si autor i vrasjes së Arben Kolës mbrëmjen e dy ditëve më parë në Breshia të Italis
Dhunë e frikshme, durrsaku merr armën e kërcënon me jetë babanë Dhuna në familje vazhdon të jetë një problem i madh në Shqipëri. Ditën e djeshme në Durrës është parandaluar një tragjed
Flet djali nga Berati: Ishte loja ime, babai nuk më mbante peng Pas ngjarjes në djeshme Berat ku u raportua se babai 43-vjeçar, kishte marrë peng, e mbante të mbyllur djalin 17 vjeçar
Zbardhet ngjarja tronditëse në Durrës, djali me nusen tentojnë të vrasin prindërit Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme qytetin bregdetar të Durrësit. Një djalë 25-vjeçar ka plagosur me thik
26-vjeçari shqiptar që vrau babanë pedofil pritet me duartrokitje në gjykatë Pak ditë më parë, Greqia u trondit kur një i ri shqiptar vrau babain e tij me çifte. Sot i riu ka dalë përpara gjyka
Sheh për herë të parë babanë pa mjekër, reagimi i bebes është fantastik (VIDEO) Ky është momenti kur një fëmijë i vogël shikon për herë të parë babanë pa mjekrën e tij të madhe. Një 34-vjeçar itali
Plas skandali, motra akuzon Meghanin për babain Samantha Grant ka akuzuar motrën e saj nga ana e babait, Meghan Markle se nuk ka ndihmuar aq sa duhet babanë e falimentu
“Do të të dua përgjithmonë!” Beatrix Ramosaj kujton babanë e ndjerë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, ka treguar se çdo ditë e më shumë po e ndjenë mungesën e babait të saj. Sot në Inst
Arilena Ara përlot me dedikimin për babanë e ndjerë (VIDEO) Kur flasim për bukurinë të shumtë janë skeptikët që hedhin dyshimet nëse është bukuri natyrale apo bukuri e përfituar ng
Besa poston foton kur ishte e vogël dhe bën një dedikim për babain e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur me një zë unik Besa Kokëdhima, në ditën më të veçantë për babanë e saj këngëtarja Besa Kokëdhima bër
Rike Roçi preket gjatë emisionit kur flet për babanë e ndjerë Ish-konkurrentja e “Big Brother”, Rike Roçi, ka ndarë me teleshikuesit disa ndjenja shumë të rëndësishme për të, që lidh
Çon dhe merr babanë e verbër nga puna, 5-vjeçares i vjen surpriza e jetës (VIDEO) Një video që tregon një vajzë pesëvjeçare që ndihmon babanë e saj të verbër duke e cuar në punën e tij, ka shkuar virali