999 rezultate për

babait

"Sa vite u bënë që s'je më?", Rozana Radi kujton e pikëlluar të atin e ndjerë (FOTO LAJM) Kanë kaluar 16 vite që nga vdekja e aktorit të famshëm Ferdinand Radi. Dhe vajza e tij, këngëtarja Roza Radi vazhdon ta
PREKËSE/ Vajza e Bryant ishte në hapat e babait (VIDEO) E gjitha bota e shokuar pas aksidentit trgjik që i mori jetën ish-yllit të NBA , vajzës së tij dhe 7 personave të tjerë.
Ia hodhi djalin në tokë në mundje, veprimit i babait bëhet "hit" (VIDEO) Një baba amerikan u arrestua dhe u akuzua për sulm pasi sulmoi kundërshtarin e djalit të tij adoleshent. Barry Lee Jo
I dogji makinat babait të të dashurit, kjo është e dashura e Kastro Zizos Kastro Zizo deklaroi publikisht se do të bëhej baba i një fëmije. E dashura e tij është shtatzënë dhe do të bëjë Kast
Përlot Jozefina Topalli: Kur po lindja vajzën, te rruga kalonte arkivoli i babait tim Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka treguar një moment prekës të jetës së saj. E ftuar në emisionin “Rudina” në
Babait i "errësohen" sytë pasi pa kushëririn lakuriq në dhomë bashkë me fëmijët e mitur (FOTO LAJM) Kishte arritur që të mbyllej në dhomën ku ndodheshin disa fëmijë, teksa ishte mysafir tek disa të afërm të tij. Babai i
Pas babait, Big Mama humb një tjetër njeri të shtrenjtë (FOTO LAJM) Një muaj më parë këngëtarja e njohur Big Mama me anë të një statusi në të publikuar në Instagam ajo njoftoi se kishte hu
Besa Kokëdhima kritikon babanë e saj në emision: Duhet të ndryshojë të ... Luana Vjollca, moderatorja e emisionit “Shiko kush Luan”, kishte përgatitur një puntatë kuqezi për këtë të shtunë. Perso
Hoqi vëthin dhe mjekrën, Rama rrëfen amanetin e babait të tij para se të vdiste Rama ka treguar një amanet të babait të tij Kristaqit teksa ishte duke vizituar familjen Meçja në Durrës, e cila humbi t
Banori me lot në sy i qan hallin Ramës: Nuk japin arsyen e vdekjes së babait Kryeministri Edi Rama ishte në takim me banorët e ish-Kënetës në Durrës ku njëri prej banorëve i tregoi tragjedinë që i
Pengu që do i mbetet përjetë babait të 20 vjeçares: Ajo do shpëtonte Paraditen e djeshme në Spitali i Traumës, jetë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku, e cila prej tri ditësh ishte në gjendje kome,
Gjaku nuk bëhet ujë, vajza sjell batanijen që ia dhanë babait të saj shqiptarët Gjaku nuk bëhet ujë dhe këtë e ka treguar edhe tërmeti që goditi Shqipërinë. Shqiptarët e Kosovës kanë treguar mbësh
6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
Zbardhen telefonatat, si Alvini i dëshpëruar i kërkonte babait të kthehej në shtëpi Ditën e sotme një lajm i mirë është dhënë për të miturin shqiptar, Alvin Berishën i cili prej disa javësh gjendej në kam
Me nje trëndafil të kuq në dorë, vajza e Astritit shkon te varri i babait që s'e takoi kurrë (FOTO LAJM) Në trevjetorin e shuarjes së Astrit Deharit, sot kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe kryesia e këtij subj
I shkruante çdo ditë babait të ndjerë, pas 4 vitesh vajza merr përgjigjen që nuk e kishte imagjinuar (FOTO LAJM) Duket e pazakontë, por është mëse e vërtetë. Për katër vjet rresht një 23-vjecare shkroi mesazhe në numrin e telefonit t
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Nuk bëri dedikim në ditën e lindjes së babait të saj të ndjerë, Lori Hoxha tregon arsyen (FOTO LAJM) Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse fashionista nuk ka bërë asnjë dediki
Trupi dhe truri i babait ndryshon kur bëhet prind për herë të parë Stresi i tepërt mund të shkaktojë një sërë pasojash në organizëm, duke prekur imunitetin të parin e më pas sisteme të t
Derrkuca në studio, çfarë ndodhi mes babait dhe djalit në studion televizive (VIDEO) Largësia dhe udhëtimet e shpeshta të punës jashtë Shqipërisë janë bërë të lodhshme për personazhin e sotëm tek “Ka një m