999 rezultate për

babain

Vranë babain përdhunues me thika dhe çekiç, tre motrat përballen me gjykatën Tre motra adoleshente kanë vrarë babain e tyre përdhunues. Vajzat përballen me akuzën për vrasjen e babait Mikhail Khach
Meghan Markle do të përballet me babain për herë të parë në 4 vite (FOTO LAJM) Meghan Markle mund të përballet me babain për herë të parë në katër vite – në një gjykatë britanike. Dje, Thomas Mark
Dhunoi babain, prangoset i riu Është arrestuar në kushtet e folagrancës një 34-vjeçar nga fshati Krutje, në Lushnje dhe sipas Policisë, ushtronte dhunë
Njëri rreh gruan e tjetri babain, arrestohen dy autorët Policia e Fierit ka njoftuar se janë arrestuar dy persona të shpallur në kërkim për “Dhunë në familje”, ku njëri ushtron
3 të vdekur për 1 gardh, motra tregon skemën e ngjarjes: Shkova të shihja babain e sëmurë Motra e dy vellezerve qe mbeten te pajete nje dite me pare ne Klos, ka pare gjithcka nga dritarja e baneses se babait te
Santjago i mori peng babain: Artan Hoxha tregon kush porositi ekzekutimin e ish-policit Gazetari i Report Tv Artan Hoxha ka bërë publike detaje të reja nga vrasja e Santiago Malkos. Hoxha tha se përplasja
I mori jetën babait, Gjykata lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliajn Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliaj i cili akuzohet se vrau babain
“Moisi Habilaj udhëtoi me babain dhe gruan e Tahirit..": Berisha akuzon prokurorinë Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar prokurorinë se ka fshehur disa nga provat më “përvëluese” për çështjen e ish-mi
Kanosën babain dhe 1 grua, ndalohen 5 persona në Tiranë Gjatë orëve të fundit në kryeqytet, janë ndaluar 5 shtetas për vepra të ndryshme penale. Strukturat e D.V.P.Tiranë në
Në ditën e parë të shkollës, Çiljeta tha fjalët që nuk prisnit për babain e Fernandos (FOTO LAJM) Ditën e sotme, vogëlushi i Çiljetës, Fernando, ka nisur shkollën për herë të parë së bashku me moshatarët e tij. Si t
Ronaldo ia plas së qarës, pasi pa videon prekëse për babain (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot para ekranit pasi ka parë një video me babain e tij, Jose Dinis Aveiro. Në emi
RRËFIMI/ "Babain e dënuan 101 vite burg për një votë" Niko Kaçelano lindi më 1901, në Himarë. Më 8 maj 1946, me vendim nr.2, Gjykata Ushtarake e Vlorës e deklaroi fajtor për
Zhdukja e kapitenit të jahtit në Shëngjin, flet gruaja shtatzënë: Vajza kërkon babain Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende n
Vrau babain me sëpatë, Shahaj: Nuk jam penduar, e meritoi Arjan Shahaj, i cili 3 ditë më parë vrau babain e tij me sëpatë, është lënë në burg nga Gjykata e Fierit. Shahaj doli
Sherri nisi për 1 vajzë, zbardhet dëshmia e 35 vjeçarit që vrau me sëpatë babain Ditën e djeshme, Arjan Shahaj vrau me sëpatë babin e tij 77 vjeçar në fshatin Shalës në Memaliaj. Pas krimit, ai tentoi
Ishte nisur me furgon drejt Tiranës, si u arrestua 35 vjeçari pasi vrau babain më sëpatë 35 vjeçari Arjan Shahaj, është arrestuar nga policia pak pasi vrau me sëpatë të babain e tij, paraditen e sotme në fshat
Vendimi i Meghan, babi i saj nuk do ta takojë kurrë nipin (FOTO LAJM) Meghan Markle ka marrë një vendim të pazakontë për të ndërprerë të gjitha lidhjet me babanë e saj. Dukesha e Sussex,
Djali vret me sëpatë babain në Memaliaj, emrat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme ku një djalë ka vrarë me sëpatë të atin në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhu
Therën me thikë babain abuzues, qytetarët kërkojnë lirimin e tre motrave Në vitin 2018, tre motra adoleshente therën për vdekje babanë e tyre ndërsa po flinte në apartamentin ku jetonin në Mosk
Në pushime me babain dhe vëllain e Dua Lipës, Ledri publikon videon e çmendur (VIDEO) Vite më parë, Ledri Vula komentohej për lidhjen e tij romantike me Dua Lipën, por çifti i dha fund marrëdhënies së tyre