999 rezultate për

babai

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse babai i Meghan nuk ishte në dasmë Në ditën e dasmës së saj Meghan Markle nuk pati kënaqësinë të shoqërohej drejt altarit nga i ati. Arsye për këtë u bënë
Babai frikacak sulmon me shkelma dy vajzat e tij Të martën në Suharekë është arrestuar një i dyshuar pasi që i kishte sulmuar fizikisht vajzat e tij, duke i goditur me s
La gjithçka për ndeshjet e Botërorit, vetëvaret babai i dy fëmijëve Pas 44 vjecarit që vrau veten në Cërrik, pasi la rrogën në një lloto, një tjetër person vrau veten në Gjirokastër. Ai
I ka marrë djalin e mitur, babai 21-vjeç përplaset live me vjehrrën Marsel Qeleshi është 21 vjeç dhe është rritur në shtëpinë e fëmijës. Ai është babai i një djali 1-vjeçar dhe sot ka pro
"Jam pa familje", rrëfimi mes lotësh i babait që i deportuan familjen drejt Shqipërisë Shqiptarja Cile Precetaj, u dëbua nga Amerika duke lënë vetëm 3 fëmijët dhe bashkëshortin. Babai i fëmijëve u detyrua
"Dhe me Enverin jetonim më mirë", thirrja e mjerimit nga babai i tre fëmijëve "A do ta kaloj dot muajin me vetëm pesëmijë lekë të vjetra? Edhe në kohën e Enverit nuk rronin kështu siç rrojmë..."
Humbi çdo gjë në lloto, babai i dy fëmijëve në Cërrik vret veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cërrik. 44-vjeçari, babai i dy fëmijëve i ka dhënë fund jetës duke u hedhur në obj
TRAGJEDI/ Varfëria, vetëvaret babai i dy fëmijëve në Gjirokastër Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Mashkullore të Gjirokastrës. Një 33
Babai u merr jetën tri fëmijëve dhe gruas Një burrë vrau tre fëmijët e tij të mitur dhe gruan përpara se ta kthente armën nga vetja. Ngjarja tragjike ndodh në Pri
“Shiko se djali nuk të ngjan…”, babai përballet me të vërtetën shokuese pas mesazhit në Facebook “Shiko se djali yt nuk të ngjan.” Ishte pikërisht ky mesazh nga një i panjohur, që i ka ndryshuar jetën një 30-vjeçari i
Horror në Florida, vajza vret babain dhe jeton me kufomën e tij Një grua në Florida është arrestuar pasi që dyshohet se ka qëlluar babain e saj dhe më pas ka jetuar me kufomen e tij de
"Shpërthen" babai i Ozil ndaj kritikëve, merr vendimin drastik për djalin e tij Babai i Mesut Ozil, Mustafa, pas kritikave të shumta drejtuar djalit të tij nuk ka duruar dot më dhe ka "shpërthyer" kun
Krimi makabër, babai e goditi me topuz djalin kur ishte në gjumë Një 41-vjeçar ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, tri ditë pasi u dhunua barbarisht nga babai i tij. Ng
Makabre, babai vret djalin dhe vajzën pas ndarjes nga bashkëshortja Dy adoleshentë të moshës 15 dhe 13 vjeç janë vrarë nga babai i tyre në shtëpi. Është ky lajmi që ka shokuar Australi
Duke u zënë për faturën si shqiptarë, Dua shkrin rrjetin së qeshuri Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave. Ama në videon e fundit që ka
Krim i rëndë në familje, babai vret të birin Një i moshuar 70 vjecar ka dhunuar me mjete të rënda djalin e tij i cili ka gjetur vdekjen ditën e sotme në spital.
Flet 17-vjeçarja nga Gjirokastra: Babai më martoi me zor, unë dua Edin Ndërkohë që prindërit e denoncuan të humbur, 17-vjeçarja nga Gjirokastra ka folur dhe ka rrëfyer të vërtetën. 17-vje
Babai i Januzajt sqaron gjithçka: Adnani kurrë nuk ka marrë ftesë nga Shqipëria Adnan Januzaj, futbollisti me origjinë shqiptare, i cili luan për kombëtaren e Belgjikës, para pak kohësh, kishte thënë
Babai i Higuain sulmon ashpër trajnerin e Argjentinës Argjentina u eliminua nga Franca dhe nuk arriti të vazhdojë dot për në fazën tjetër të Botërorit. Në qendër të kriti
Po pastronte oborrin, u përball me frikën më të madhe të jetës (FOTO LAJM) Babai i dy fëmijëve u tmerrua pasi zbuloi 15 gjarpërinj në kopshtin e tij të pasmë. Ai u kafshua rëndë në dorë dhe u