999 rezultate për

babai

Është 70 vjeç, por babai i Taulant Ballës paguhet sa një drejtor në kryeministri (FOTO LAJM) Babai i moshuar i Taulant Ballës, i cili duhej të kishte dalë tashmë në pension, paguhet plot 100 000 lekë të reja në mu
A tymosi Action Bronson marihuanë në skenë? Babai i Dua Lipës shpjegon gjithçka Të shtunën ka performuar në “Sunny Hill” reperi i famshëm, Action Bronson. Gjatë performancës së tij ndodhi një inciden
Varrosi nënën, babain, motrën dhe vëllain: Dhimbja e Albit të mbetur i vetëm nuk përshkruhet (FOTO LAJM) Mes vajit, kujës e lotëve ata pak të afërm që i mbijetuan masakrës së djeshme në fisin Zykaj shoqëruan viktimat në banes
Fjalët e djalit për nënën tropojane që iu vra nga babai i frikshëm (FOTO LAJM) Ditën e kaluar një vrasje ka tronditur opinionin shqiptar. Një gjakovar qëlloi me armë për vdekje gruan me origjinë nga
Këto janë fjalët e para të babait vrasës Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj
Tmerr në Gjakovë: Babai vrau bashkëshortën dhe vajzën 9 vjeçe Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Brekoc të Gjakovës. Një kryefamiljar ka vrarë gruan dhe vajzën e ti
Babai i Emirit të Katarit, kush është miliarderi që zbarkoi me jahtin luksoz në Sarandë (FOTO LAJM) Një jaht luksoze me vlerë rreth 300 milion dollar zbarkoi sot në Sarandë, ndërsa mësohet se në të udhëtonte Hamad Bin Kh
Mes lotësh, babai tregon se si e mori vesh që ia kanë vrarë të birin në Itali Familjarët e Viktorjan Picakut, 24-vjeçari që u vra nga dy persona në sheshin “Abbazia” në Corato të Italisë, janë të sh
Djali i Bahtirit hakmerret ndaj gazetarit, vajton për babain e tij Gazetari Shkumbin Kajtazi ka denoncuar publikisht largimin nga puna të motrës së tij, nga fabrika e kërpudhave në Mitrov
Tre motrat therin për vdekje babain: Donim ta zhduknim (FOTO LAJM) Tre motra adoleshente janë arrestuar pasi kanë vrarë babain e tyre 53-vjeçar. Ngjarja tronditëse ka ndodhur në Rusi,
Vajza e Demaçit tregon mesazhin që ia la babai për Kosovën Vajza e veprimtarit Adem Demaçit, Abetarja ka folur në ceremonin përkujtimore të babait të saj. Ajo ka treguar kështu
Jul Deda bën urimin emocionues për ditëlindjen e babait të tij Aktori shumë i njohur i humorit Julian Deda ka nisur diten e tij me një dedikim emocional dhe plot dashuri. Kjo sepse
Babai kërcënon: Shteti të reagojë përndryshe do të hakmerrem Xhelal Daci, të cilit iu vendos tritol gjatë natës në shtëpinë e tij në Kamëz, e ka treguar me emër se cilin person dysh
Lindën fëmijën me farëzim artificial, babai merr vesh të vërtetën tronditëse Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
Milioner në moshën 14 vjeçare, historia e rrallë e adoleshentit Një adoleshent është bërë milioner në moshën 14-vjeçare, pas një marrëveshje fitimprurëse për një copë tokë. Britaniku
Studimi: Babai dhuron përqindje më të madhe të materialit gjenetik te fëmija Edhe pse nga prindërit e trashëgojmë të njëjtën sasi të materialeve gjenetike që na bëjnë ata që jemi, ne në fakt shfryt
Babai trim përleshet me policët për të mbrojtur djalin Përmes raportit 24 orësh Policia ka bërë të ditur se dje në Prizren është arrestuar një burrë, pasi ka penguar policët g
Habiten fansat, Ledri kalon gjithë natën duke festuar me babain e ish-it Dua Lipa në Kosovë është njohur fillimisht më shumë nga lidhja që kishte më Ledri Vulën se sa për këngët e saj. Vite
E pashpirt! Modelja serbe bën foto me babain e vdekur (FOTO LAJM) Një modele serbe është kritikuar jashtë mase për shkak se bëri selfie me babain e vdekur dhe e postoi në rrjete sociale.
Zbulohet arsyeja e vërtetë pse babai i Meghan nuk ishte në dasmë Në ditën e dasmës së saj Meghan Markle nuk pati kënaqësinë të shoqërohej drejt altarit nga i ati. Arsye për këtë u bënë