999 rezultate për

babai

"Mezi i rrita", flet babai i Xhesikës që humbi jetën nga tërmeti Lëkundjet e errëta të 26 nëntorit zgjuan njerëzit nga gjumi. Frika, nxori jashtë shtëpive mes mijëra shqiptarëve edhe Xh
Sërish beqar! Babai i motrave Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e re (FOTO LAJM) Mohamed Hadid, babai, i motrave Hadid është sërish beqar. 71-vjeçari është ndarë nga e dashura e tij 32 vite më e re,
Babai i Dojna Memës ndahet nga jeta Babai i moderatores Dojna Mema, Bujar Mema, është ndarë nga jeta. Ka qenë vetë Dojna që përmes një postimi në Instag
"Babai i vajzës ku ndodhet?", Rezarta Shkurta hyn mes "sherrit" te Rudinës me komentuesen (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ia ka zbukuar ditën ndjekësve me një video shumë të bukur ku shfaqet me vajzën e saj Viktoria pranë pemë
Babai i Guardiolas: Djali im mund të kthehet te Barcelona Kryetrajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e fitoi çmimin për trajnerin më të mirë të vitit nga Federata e Futbolli
Djali i Messit nuk i mban dot emocionet pasi babai i tij fitoi "Topin e Artë" (VIDEO) MMatteo Messi u "çmend" nga gëzimi kur babai i tij fitoi për herë të gjashtë "Topin e Artë". Lionel Messi ka fituar 6
Banori me lot në sy i qan hallin Ramës: Nuk japin arsyen e vdekjes së babait Kryeministri Edi Rama ishte në takim me banorët e ish-Kënetës në Durrës ku njëri prej banorëve i tregoi tragjedinë që i
Vetë gëzon miliona euro, kryebashkiaku i PS "urdhëron" babain të falë pensionin Mark Babanit është një emër i njohur për ligjin e dekriminalizimit, dhe akuzat e opozitës se ka fshehur dënime të marra
Babai e "fundos" të birin në borë (VIDEO) Bora është e shumë pritur për shumë njerëz dhe kështu duket që ka qenë edhe për një person. Në një video të publikuar
Pengu që do i mbetet përjetë babait të 20 vjeçares: Ajo do shpëtonte Paraditen e djeshme në Spitali i Traumës, jetë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku, e cila prej tri ditësh ishte në gjendje kome,
Rama flet për takimin me babain e Xhesikës: E dija, nuk i thoja dot që e bija do t’i vdiste! Studentja që do të bëhej arkitekte, Xhesika u godit në kokë pasi i ra një tullë në tentativë për të dalë nga pallati ku
"Thuaj një llaf të mirë ta çojnë gocën jashtë", babai i 20 vjeçares i kërkoi Ramës ndihmë Një vajzë ka humbur jetën sot në spitalin e Traumës duke e cuar numrin e viktimave në 51. Xhesika Biqiku, 20 vjec u p
Babai e zgjoi por kishte gjumë të thellë, kjo është 21 vjeçarja që e "rrëmbeu" tërmeti (FOTO LAJM) Aderina Kabili është 21-vjeçarja që humbi jetën në moshën më të bukur, pas tërmetit të 26 nëntorit. E reja nga Thumana
Gjaku nuk bëhet ujë, vajza sjell batanijen që ia dhanë babait të saj shqiptarët Gjaku nuk bëhet ujë dhe këtë e ka treguar edhe tërmeti që goditi Shqipërinë. Shqiptarët e Kosovës kanë treguar mbësh
Nxirret i pajetë babai i pronarit të "Vila Palma", nuk dihet gjendja e djalit Tërmeti i fuqishëm ë shkundi vendin, ka rrënuar hotelin "Vila Palma" në Durrës. Mësohet se viktimë është babai i pron
6 vite më parë i eliminuan babain, detaje të reja nga plagosja në Mirditë Katër persona janë shpallur në kërkim për sulmin e djeshëm ndaj Frederik Lekës, 26 vjeç. Sulmi ndodhi në Mirëditë, nd
3 vite pa Ergi Dinin, babai i këngëtarit rrënqeth me poezinë (FOTO LAJM) 3 vite më parë familja dhe publiku mori lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të këngëtarit, Ergi Dini. Miqtë dhe fam
Njëzet vjet pas luftës, babai ruan gjërat e djalit 10-vjeçar që ia eleminuan serbët Imer Deliu, nga Abria e Epërme e Drenasit, ka folur për vrasjen e tre fëmijëve të tij nga serbët në masakrën e Abrisë gj
6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
"Tani të vdiq babai", Big Mama revoltohet me paragjykueset e Instagramit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Big Mama kaloi një periudhë të vështirë familjare. Babai i saj ndërroi jetë dhe