999 rezultate për

baba

La pas vajzën 4 vjeçe, bashkëshortja e mjekut që vdiq nga COVID-19 rrëfen amanetin e fundit Mjeku pneumolog, Anibal Byberi, humbi betejën me koronavirusin në moshën 53-vjeçare. Ditën e sotme, bashkëshortja e t
Vdekja e babait, djali i Maradonës në gjëndje të rëndë psikologjike Djali i legjendës Diego Armando Maradona, ka folur lidhur me vdekjen e babait të tij. Maradona ndërroi jetë në moshën
ZYRTARE/ Në hapat e babait, Mick Schumacher vitin tjetër garon në Formula 1 Emri i Schumacher do rikthehet përsëri në Formula 1, meqenëse Haas ka nënshkruar me Mich Shumacher, djali i shtatë herë
Babai hedh fëmijën 11 muajsh në lumë: Po shndërrohej në djall Një baba i cili hodhi djalin e tij 11-muajsh në një lumë u shpall fajtor sot për vrasje. Zak Bennett-Eko, 23 vjeç, u
Flet babai i 29-vjeçares shtatzënë që vdiq nga COVID-19: Mjekët na thanë që është mirë! Gruaja 29 vjeçe nga Prizreni vdiq bashkë me foshnjen e saj, ndërsa në muajin dhjetor ajo do t’i mbushte një vit martesë.
Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM) Gold Ag u bë baba për herë të parë me 28 Nëntor. Ai publikoi të foto të vogëlushit, ndërsa shprehej i lumtur që djali i
Policia hapi zjarr ndaj makinës së të atit pasi kishte marrë peng fëmijën, vdes foshnja Një foshnje djalë një-vjeçar është vrarë nga policia në Kanada, pasi babai që kishte humbur kujdestarinë e mori atë, duk
Babai i Haaland tregon se cila skuadër ishte afër ta transferonte sulmuesin e Dortmundit Një nga klubet e para të huaja që u interesua për Erling Haland ishte Juventusi. Drejtuesi i atëhershëm i Juventusit,
I kishte mbetur peng, babai i blen vajzës arushin që kishte kërkuar kur ishte 6 vjeç Besniku një baba krenar për vajzën e tij, i bëri një surprizë të bijës sot në "Ka një mesazh për ty".Besniku ka treguar
BE: Babagjyshi i Krishtlindjeve do të përjashtohet nga kufizimet e udhëtimit të COVID-19 "Babai i Krishtlindjeve" do të lejohet të udhëtojë lirshëm nëpër Bashkimin Europian pavarësisht nga kufizimet COVID-19 t
Vajzat u fiksuan pas Beartit të "Përputhen"? S'keni parë ende babain e ish-konkurrentit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, ai ka vendosu
Gold AG bëhet baba për 28 Nëntor, emri patriotik që i vendos djalit (FOTO LAJM) Reperi i njohur për temat patriotike, Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, janë bërë prindër për herë të par
Historia e jetimit nga Mamurrasi që ngeli pa shtëpi nga tërmeti dhe tani po humbet edhe syrin Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Mamurras, në qytezën e vogël në veri të Shqipërisë. Këtu i sol
I vuri zjarrin banesës së babait, arrestohet 41 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një 41-vjeçar pasi i kishte vënë zjarrin banesës së babait të tij. Ngjarja ka ndodhur
Zhduket papritur e mitura, babai: Doli nga shtëpia e nuk u kthye më Një vajzë e mitur është zhdukur papritur në Lipjan të Kosovës. Sipas policisë, rastin e ka raportuar babai i saj i ci
"Duhej një trajner si Solskjaer, të thoshte se luan në çdo klub europian", emocionon babai i Uzunit E nisi nga kategoritë e ulta të Shqipërisë dhe tashmë bën jehonë në gjithë Europën, duke i shënuar në shtëpi një ekipi s
Baba i 11 fëmijëve, sherr për trashëgiminë e Maradonës? Vdekja e Diego Armando Maradonës mund të shkaktojë një sherr brenda familjes pasi lagjenda argjentinase është babai I 11
Tërmeti i shoi gjithë familjen, i mbijetuari: Do bëhesha gjysh, por nuk jam as baba Tërmeti i 26 nëntorit do i shuante familjen Albert Carës. Sot, një vit pas tërmetit tragjik Cara vijon ta përjetojë si a
Kështu e mori vesh djali i Maradonës për vdekjen e babait Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë sot në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak. Lajmin tronditës pë
Harroi pa ngritur frenat e dorës, i biri vret aksidentalisht babain e tij Një aksident i rëndë ka ndodhur në Memaliaj ku pas një gabimi aksidental i të birit, ka humbur jetën babai i tij. Fur