999 rezultate për

babĂ

Babani dha shenjat e gishtave, PD: U arrestua në Itali me emrin Fatmir Babaj Partia Demokratike ka vijuar me akuzat kundër kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Mark Babani. Në një deklaratë për medi
Pas akuzave të PD, kryebashkiaku i Vaut të Dejës jep shenjat e gishtave Kreu i bashkësë së Vaut të Dejës, Mark Babani ditën e sotme është paraqitur në Institutin e Policisë Shkencore për të dh
I moshuari abuzon seksualisht me të sëmurën mendore, prokuroria e heton të lirë "Fiks Fare" solli sot në mbrëmje, historinë e rëndë të abuzimit të një vajze me probleme të shëndetit mendor nga një i m
BABALJA/ Alizoti pranon akuzat: Nuk i kam miq, por tek ata ndihesha i sigurt Gjykata e Tiranës dëgjoi dëshminë e Fredi Alizotit, i implikuar në dosjen e ashtuquajtur “Babalja”. Alizoti iu përgj
Kanosën babain dhe 1 grua, ndalohen 5 persona në Tiranë Gjatë orëve të fundit në kryeqytet, janë ndaluar 5 shtetas për vepra të ndryshme penale. Strukturat e D.V.P.Tiranë në
Çfarë?! Reperi i famshëm do të bëhet baba me ish të dashurën e të birit? (FOTO LAJM) Prej kohësh në media ka bërë bujë një lajm ku thuhet se reperi i njohur, Diddy është në një marrëdhënie me ish të dashur
Martonte të bijën, babai vendos të hedhë në erë shtëpinë ditën e dasmës (FOTO LAJM) Ajo duhej të ishte një nga ditët më të lumtura të familjes në Pensilvani të SHBA-ve, pasi do të martonin vajzën e tyre,
PD: Edhe 7 kryebashkiakë të tjerë në "listën e zezë" Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka deklaruar se përveç tre kryebashkiakëve, Pjetri, Kajmaku dhe Babani,
"Pjesë e bandës siçiliane", Babani i përgjigjet dokumenteve të demokratëve Kryebashkiaku i Vaut te Dejes, Mark Babani reagoi sot pas akuzave tw demokratwve, sipas tw cilwve ai ka qenw pjesw e njw
PD nxjerr provat: Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës i arrestuar në Siçili (FOTO LAJM) Në mbështetje të akuzave të ngritura më herët, Partia Demokratike ka publikuar ditën e sotme dokumentet që dëshmojnë arr
Sherr me nënën pasi e braktisi nusja, babai: Gruaja ime lëviz me sëpatë në shtëpi, ka prova Ferdinand Doda është rikthyer për të disatën herë në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në Neës24 pas disa denoncim
Në ditën e parë të shkollës, Çiljeta tha fjalët që nuk prisnit për babain e Fernandos (FOTO LAJM) Ditën e sotme, vogëlushi i Çiljetës, Fernando, ka nisur shkollën për herë të parë së bashku me moshatarët e tij. Si t
Ronaldo ia plas së qarës, pasi pa videon prekëse për babain (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot para ekranit pasi ka parë një video me babain e tij, Jose Dinis Aveiro. Në emi
Lorik Cana, baba për herë të dytë! Monica në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana do të bëhet baba për herë të dytë! Pas djalit Bojken, në familjen e tyre do të v
Fëmijë të mërzitur në shkollë, shihni ç’bën ky baba për të kundërtën (VIDEO) Një baba i shqetësuar për fëmijët e tij, të cilët çdo të hënë shkonin me mërzi në shkollë dhe ktheheshin tejet të lodhur
Spahiu- Rudina Hajdarit: Duke qenë se ti s'dije të lexoje kur të vdiq babai, por të kujtoj mesazhin e Berishës (FOTO LAJM) Një ditë pas ceremonisë së homazhe për 21-vjetorin e vdekjes që Azem Hajdarit, ku nuk munguan lotët e ish-kryeministrit
RRËFIMI/ "Babain e dënuan 101 vite burg për një votë" Niko Kaçelano lindi më 1901, në Himarë. Më 8 maj 1946, me vendim nr.2, Gjykata Ushtarake e Vlorës e deklaroi fajtor për
“Vëllai im ha dhé, ata që qëlluan bredhin rrugëve”, motra e Indritit me apel të fortë mes lotësh Motra e Indrit Çelës, Eranda kërkon drejtësi për vëllain e vrarë në punën e tij. Në një lidhje telefonike nga Greqia në
E akuzoj publikisht si baba të papërgjegjshëm, reagon ashpër Lim Hoti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, ish-bashkëshortja e Lim Hotit, këngëtarja Albresha, e akuzoi publikisht ish-partnerin e saj se nuk kujd
Simeone largohet nga River Plate, i bashkohet babait te Atletico 16-vjeçari Giuliano Simeone, djali i vogël i Diego Pablo Simeones, trajnerit të Atleticos së Madridit, ka lënë River Pla