999 rezultate për

bĂri

"Calciopoli" nuk ka mbarim, vijojnë përplasjet në distancë mes Morattit dhe Moggit Calciopoli duket se nuk ka fund… Edhe pas 14 vitesh! Motiv diskutimi sapo dikush hedh një shashkë dhe ai dikush quhet Ma
U kontrolluan në Bari, 340 pasagjerë zbarkojnë nga Italia në Durrës Dy tragete me 340 pasagjerë kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit duke shkaktuar panik tek qytetarët.
Moti i keq, autoritetet njoftojnë vonesa në nisjen e tragetëve Shqipëria sot është pushtuar nga moti i keq, me erë dhe reshje shiu, breshëri e bore. Si pasojë, janë shkaktuar vonesa n
Merret vendimi për "Eskobarin" turk, ekstradohet drejt Francës Gjykata e Tiranës i hap rrugë ekstradimit të Faruk Baybasin drejt Francës, i cili është dënuar me 30 vjet burg. Faruk
21 vjeçari shqiptar maskaron me thikë pronarin e barit në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 21 vjeçar shqiptar ka masakruar me thikë pronarin e tij. Ngjarja ndodh
Dikur iu sekuestrua pallati 2 milion euro dhe 20 prona të tjera, kush është “kumbari” i Shkodrës që listoi OFL Bardhok Pllanaj i njohur si "Kumbari i Shkodrës" është një nga emrat e radhës që OFL i ka kërkuar të justifikojë pasurin
Pezullohen udhëtimet e mbrëmjes Durrës- Bari nga moti i keq Si pasojë e motit të keq që ka goditur vendin, janë pezulluar përkohësisht lundrimet drejt Portit të Barit. Lajmi bëh
Shkuan në Angli dhe ngritën fermë "bari", jepet dënimi për 6 shqiptarët (FOTO LAJM) Një gjykatë angleze dënoi 6 shqiptarë, që të gjithë emigrantë ilegal në Angli, për të cilët prokurori çështjes tha se at
Eskobari turk, kush e strehoi në Shqipëri gjatë arratisë dhe dëshmia e vajzës që hapi hetimet Gjykata franceze vendos në dispozicion vendimin për shpalljen në kërkim të Faruk Baybesin, të cilin drejtësia atje pret
E ëma dhunonte barbarisht vajzën e saj, flet njerku: Drejtësia u vu në vend Vajza 13-vjeçare e dhunuar sistematikisht nga nëna e saj është strehuar te të afërmit në një qytet tjetër. Dy ditë pa
Dhunohej barbarisht nga e ëma, merret në mbrojtje e mitura në Sarandë (VIDEO) Pamje të pabesueshme janë bërë publike mbrëmjen e djeshme nga "Fix Fare" për një familje në Sarandë. Një grua, e mos
"Fol mirë ti o k**", kush është nëna që dhunoi barbarisht vajzën pasi nuk kishte larë enët (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin investigativ, “Fiks Fare”, u transmetua një rast i tmershëm ku një nënë dhunonte në mëny
"Escobari" turk mbetet në burg, Baybasin: Kam 40 ditë këtu, duhet të isha liruar Gjykata Penale e Tiranës dha sot masën e sigurimit “arrest me burg pa afat” për trafihttp://www.albeu.com/dokumenta/foto
Rrihte barbarisht vajzën se s'kishte larë enët, shoqërohet në polici nëna sarandiote (VIDEO) Policia e Sarandës ka shoqëruar në polici nënën e të miturës shtetasen E.M. 41 vjeçe, e cila dhunoi të bijën. Në një
"Je m*ti i qytetit tonë", tifozët e Lecces sulmojnë me pankarta Conten (FOTO LAJM) Trajneri i Interit përveç barazimit të skuadrës së tij, ju desh të merrej me fyerjet e bashkëqytetarëve të tij. Në fa
Arrestohet kleriku i ISIS që peshonte plot 250 kg, si u transportua në burg (FOTO LAJM) Ekipi i forcave Irakiane shënoi së fundmi një kapje "të madhe" në qytetin e Mosulit, kur arrestuan një klerik të shëndos
"Eskobari i Evropës" kapet në Shqipëri, trafikoi 10 milionë paund drogë Një 53-vjeçar nga Turqia u kap në Shqipëri si i shumëkërkuar nga drejtësia franceze, si një nga trafikantët e familjes k
Dhunohet barbarisht brenda burgut 26 vjeçari që përdhunoi dhe mbyti Drita Saliajn 50 vjeçarja Drita Saliaj pati fatin tragjik, të përdhunohej, masakrohej e mbytej nga tre të rinjtë, një prej të cilëve i
Gjendet i mbytur 50 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Memaliaj, ku një 50 vjeçar është gjetur i pajetë nga një bari i zonës. Ngjarja ka n
Moti i keq, anulohen të gjitha lundrimet Bari-Durrës Moti i keq ka anuluar të gjitha lundrimet nga porti i Barit për në Durrës. Mësohet se Porti i Barit është mbyllur për