999 rezultate për

bĂra

Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Portierët më të mirë në botë, Strakosha baraz me Szczesny Thomas Strakosha ishte duke kaluar një formë të shkëlqyer në Serinë A me fanellën e Lazios. Gardiani shqiptar po shn
"Çmendet" Atl Madrid, Lloriente realizon sërish një super gol (VIDEO) Nuk përmbahet Atl Madrid. Llorientë sapo ka shënuar sërish duke barazuar shifrat 2-2 rezultat ky që kualifikon spanj
Super ndeshje, Atl Madrid nuk dorëzohet dhe barazon shifrat (VIDEO) Atl Madrid nuk ka ndërmend të dorëzohet. Miqtë kanë barazuar shifrat me Lorente në minutën e 97 të shtesës së parë.
Betis-Real, Bezema tund rrjetën dhe barazon shifrat (VIDEO) Real Madrid e ka mbyllur 1-1 pjesën e parë ndaj Betis në transfertë. Los Blancos e panë vetën në disavantazh pas goli
Teuta barazon rezultatin ndaj Flamurtarit fal një penalltie (VIDEO) Teuta ka barazuar 1-1 rezultatin në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 26-të në Kategorinë Superiore.
"Ti nuk je fajtore", gratë marshojnë këtë 8 mars për barazi Në ditën ndërkombëtare të gruas, edhe gratë e Maqedonisë së Veriut kanë vendosur të marshojnë për të drejtat dhe liritë
Sot nuk festojnë, gratë marshojnë për drejtësi e barazi gjinore Gratë kanë paralajmëruar se në Ditën Ndërkombëtare të Grave – 8 Mars, do të marshojnë, pasi vlerësojnë se nuk kanë asgjë
Pas dy humbjeve, Tottenhami ndalet në barazim nga Burnley (VIDEO) Tottenham është duke kaluar një periudhë të vështirë në kampionat, kjo për shkak edhe të dëmtimeve të shumta. Pas dy
Tottenham barazon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasve, "spurs" kanë reaguar në të dytën. Delle Alli ekzekut
Kukësi bllokohet nga Vllaznia, Shehi debuton me barazim (VIDEO) Kukësi ka barazuar me Vllazninë në “Elbasan Arena”, në një ndeshje shtëpie ku të dyja skuadrat kanë ndarë nga një pikë,
Arsyet pse një nga këmbët tuaja mund të bëhet më e shkurtër Ndërsa kjo është e rrallë, është plotësisht e mundur që këmbët e një personi të jenë me gjatësi të ndryshme. Njerëzit
Bruno Fernandes barazon rezultatin për United ndaj Everton (VIDEO) Pas golit të shpejtë të shënuar nga Everton fal një gafe të portierit De Gea, United ka arroitur të barazojë rezultatin.
"Dramë" në Durrës, Teuta barazon në "frymën e fundit" duke ndarë pikët me Kukësin Teuta dhe Kukësi kanë ndarë nga një pikë në "Niko Dovana" në një ndeshje dramatike e cila është mbyllur me dramë në minu
Një fitore në pesë ndeshjet e fundit, Chelsea ndalet në barazim edhe ndaj Bournemouth (VIDEO) Chelsea është duke hasur mjaft vështirësi në ndeshjet e fundit në Premier Leagua pasi në pesë ndeshjet e fundit ka regj
Partizani me tĂ« kuq, Tirana barazon shifrat (VIDEO) 16′ GOOOOOL TIRANA 1-1/ Batha realizon nga pika e bardhĂ« e penalltisĂ«. Torasa rrezohet nĂ« zonĂ« dhe Xhaja jep p
E PABESUESHME/ Olympiacos barazon rezultatin ndaj Arsenalit në minutën e 120 (VIDEO) Skuadra e Olympiacosit ka barazuar sërish rezultatin e përgjithshëm ndaj Arsenalit. Golin e barazimit të rezultatit e
Roma barazon me Gent, siguron kualifikimin në fazën tjetër (VIDEO) Roma ka kaluar në fazën tjetër të Ligës së Evropës. Roma ka luajtur baras 1:1 në udhëtimin e saj në Belgjikë, kundër
Zhgënjen Reali, Man City fiton me përmbysje (VIDEO) Reali i Madrdit ka zhgënjyer në Berbabeu. Los Blancos kanë humbur 1-2 nga Manchester City, shkruan Albeu.com. Pas një
Busquets pas barazimit: Ishte e pamundur të gjeje hapësirë te Napoli Sergio Busquets ka thënë se ka qenë e pamundur që Barcelona të gjente hapësira në mbrojtjen e Napolit. Busquets gjith