bĂrĂ

Arsenal barazon rezultatin në finalen e Kupës së FA (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin në minutën e 27'. Kapiteni Aubameyang ka dërguar topin në rrjetë nga pika e
Michelle zbulon çfarë e bëri të dashurohej pas Barack Obama-s Michelle nisi podcast-in e saj këtë javë dhe i ftuari i parë nuk mund të ishte askush tjetër, përveç ish-presidentit, Ba
Tirana e mbyll kampionatin në "paqe" me Bylisin dhe nis festën e titullit Tirana mbërrin te titulli më një barazim. Bardheblutë sot kanë zhvilluar një ndeshje me ritëm të lartë ndaj Bylisit, por
Immobile barazon Lewandowskin, kalon dhe Ronaldon 34 gola në Serie A, Ciro Immobile është në super formë. Sulmuesi italian ka realizuar het-trik në fitoren 5-1 të Lazi
Fiorentina ndal Interin dhe i bën nder Juventusit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Fiorentinës në javën e 35 të Serisë A. Zikaltërit i kanë bërë
Drita shpallet kampion pas barazimit mes Gjilanit dhe Ballkanit Drita është shpallur kampione e Superligës së Kosovës për sezonin 2019/2020, falë barazimit 2:2 mes Gjilanit dhe Ballkan
Ibra me dopietë mban në lojë për Europën Milanin (VIDEO) Milani ka fituar 1-2 në transfertë ndaj Sassuolos me dy golat e Ibrës, shkruan Albeu.com. Suedezi realizoi në minutën
Reali e mbyll me barazim La Ligan, Leganes bie në Segunda Divizion (VIDEO) Real ka barazuar 2:2 ndaj Leganes me këta të fundit që bien në Segunda Divizion. Sergio Ramos kaloi në epërsi 0-1 Rea
Hamilton barazon rekordin e Schumacher, triumfon në Hungari (FOTO LAJM) Lewis Hamilton ishte thjesht i pakonkurrueshëm në Çmimin e Madh të Hungarisë, që e fitoi lehtësisht. Piloti britnez k
Memushaj ritakohet me golin, realizon një perlë në Serie B (VIDEO) Ledian Memushaj ka shënuar në ndeshjen e djeshme që Pescara e barazoi në shtëpi kundër Frosinone. Mesfushori i kombë
Milan mposht Parmën me përmbysje, barazohet me pikë me Napolin "Rossonerët" me fitoren kundër Parmës, vazhdojnë të jenë në garë për një vend që dërgon në Ligën e Evropës, sidomos pas
Bruno Fernendas nuk ndalet, barazon rekordin e CR7 dhe Salah në Premier League Portugezi i Manchester United është transferuar në kampionatin anglez vetëm pak muaj më parë, por kaq i ka mjaftuar për
Tjetër penallti, Ronaldo barazon sërish rezultatin (VIDEO) Juventusi është me fat kur në minutat e fundit të ndeshjes Muriel prek topin me dorë dhe arbitri akordon penallti për ve
Përsëri Ronaldo, Juventusi barazon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin e Atalantës, e dyta ka nisur më mirë për Juventusin. "Zonja e Vjetër"
Egbo: Synimi ishte të mos humbnim, Muçit i dhashë një porosi Tirana ka arritur të marrë një barazim në fund falë golit të Muçit, duke e mbajtur titullin akoma në dorën e tyre. P
OBSH: Pandemia po përshpejtohet, COVID-19 nuk është nën kontroll "Në pjesën më të madhe të botës virusi nuk është nën kontroll..." Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros
Bologna befason Interin në shtëpi (VIDEO) Seria A ka nisur me një surprizë për ndeshjet e ditës së dielë, teksa Bolonja ka mundur në transfertë me rezultatin 1-2
Partitë Shqiptare të vendosura, kërkojnë barazi dhe vendimmarrje konsensuale Partitë shqiptare në Maqedonin e Veriut në zgjedhjet e 15 korrikut janë fokusuar më tepër në cështje ekonomike. Të gj
Naser Ziberi nga Kërçova: Fitorja jonë në dobi të qytetarëve Kandidati për Kryeministër, Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës
Man.United barazon rezultatin ndaj Bournemouth (VIDEO) Manchester United ka reaguar shpejt pas golit të pësuar në minutën e 16'. Wshtë talenti Greenwood ai që ka dërguar to