bĂrĂ

Fiorentina me 10 lojtar barazon Milanin (VIDEO) Fiorentia edhe pse me një lojtar më pak ja ka dalë te barazoi rezultatin ndaj Milanit. Pulgar është treguar i saktë n
Heshtje në "Air Albania", Bylisi barazon rezultatin ndaj Partizanit (VIDEO) Bylisi jo më kot është një skuadrat më cilësore në Superligë këtë sezon duke u cilësuar si suprizë. Miqtë ja kanë dal
Haradinaj ambasadorit amerikan: SHBA nuk duhet të barazojnë Kosovën me Serbinë ISh-kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar sot ambasadorin amerikan, Philip Kosnett me të cilin thotë se ka diskutuar p
Vetëm 7 minuta zgjat avantazhi i Dortmundit, Neymar barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 7 minuta avantazhi i Dortmundit teksa PSG ka barazuar me Neymar.
Bylisi barazon rezultatin ndaj Kukësit në minutat shtesë (VIDEO) Bylisi edhe në këtë ndeshje po tregon se jo më kot është në atë pozitë. Edhe pse në disavntazh vendasit nuk u dorëzua
Tottenham barazon rezultatin ndaj Aston Villës (VIDEO) Qendërmbrojtësi i "spurs" ka shlyer gabimin e minutave të para. Alderweild pas autogolit ka barazuar rezultatin për T
Ndryshe nga prindërit e tjerë, si ka vepruar Michelle Obama me vajzat e saj në adoleshencë? (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë, Michelle Obama ka qenë gjithmonë një nga figurat më të dashura të audiencës. Ajo dhe partneri i saj, B
Nuk ka mbetur asgjë, pamje nga zjarri që shkrumboi barakat në Shkodër (FOTO LAJM) Tre baraka janë prfshirë nga flakët në Shkodër, e si pasojë ka humbur jetën një vajzë 13 vjeçare. Vajza është identif
Shkrumbohet baraka, digjet brenda saj 13 vjeçarja Tre baraka janë prfshirë nga flakt në Shkodër, e si pasojë ka humbur jetën një vajzë 13 vjeçare. Vajza është identifi
Ndodh befasia në San Siro, Inter shënon dy gola të shpejtë dhe barazon shifrat (VIDEO) Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë. Zikltërit kanë barazuar shifrat në 2-2 teksa shënuan dy gola në 3 minuta.
Nuk zgjat shumë avantazhi i Betis, Barcelona barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 3 minuta avantazhi i Betis. Barcelona ka barazuar shifrat me anë të De Jong i cili realizoi një gol
Kukësi përmbys rezultatin ndaj Laçit (VIDEO) Kukësi ka përmbysur rezultatin ndaj Lacit. Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, kukësi ka shënuar edhe golin
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
Moderatorja e njohur "sfidon" koronavirusin, shkon në restorant kinez (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e Canale 5 e bëri këtë veprim për të luftuar paragjykimet pas shfaqjes së Koronavirusit. Barbar
Nuk është më Barack Obama, Veliaj ka një "idhull" të ri për të kopjuar (VIDEO) Kryebashkiaku Erion Veliaj është një ndër politikanët më të akuzuar për kopje të politikanëve të tjerë. Të gjithë e k
Shkëndija dhuron show, barazon 3-3 me Randers (VIDEO) Shkëndija ka barazuar 3:3 në ndeshjen ndaj skuadrës daneze të Randers, njofton “infOSport.mk”. Ishte kjo ndeshja e tr
E la vetëm, zbulohet arsyeja pse Pique nuk ishte me Shakirën në Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira padyshim që “tronditi” skenën e Super Bowl. Ajo dhe Jennifer Lopez ndezën skenën me performanca të fuqishme siç
Plot 4 gola, Bylis-Vllaznia mbyllet mes polemikash (VIDEO) Sfida mes Bylisit dhe Vllaznisë ka përfunduar në shifrat 2-2. Shkodranët zhbllokuan shifrat me Renato Malotës, por malla
107 vite ekip, Arsenali po kalon formën më të dobët në histori Arsenali me barazimin ndaj Burnley ka thyer një rekord negativ. Një fitore ditën e sotme do ta fuste ekipin e Artetas
Festë në "Air Albania", Tirana barazon rezultatin ndaj Teutës (VIDEO) Teuta befasoi Tiranën në minutat e parë duke kaluar në avantazh në minutën e 13' me Vilan. Tirana ka reaguar dhe ja k