999 rezultate për

bĂrĂ

Dedikimi romantik i Barack Obamas për bashkëshorten Michelle në Twitter (FOTO LAJM) Barack Obama është rikthyer llogarinë e tij në "Twitter" pasi mori një pushim nga rrjetet sociale, për të uruar bashkësh
Conte: Jam i zhgënjyer me barazimin e Chelsea Trajneri i Chelsea, Antonio Conte, ka thënë se ndihet i zhgënjyer për barazimin e skuadrës së tij me Burnleyn. Chelse
Barack Obama po merr veten me tĂ« mira duke bĂ«rĂ« ‘sĂ«rf’ me mikun miliarder (FOTO & VIDEO) Ish-presidendi i SHBA-ve, President Barack Obama si duket po shijon çdo moment tĂ« kohĂ«s sĂ« tij si qytetar i thjeshtĂ« n
Një ekip shënon në sekondën e fundit me ndihmën e tifozit (VIDEO) Një episod i rrallë ka ndodhur në Honduras, teksa një tifoz ka ndihmuar skuadrën e tij të shënojë golin e barazimit.
Trajneri serb Mihajlovic flet për gafën e Ajetit Trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic pas barazimit ndaj Emplit ka folur për mediat italiane, teksa sigurisht nuk mund t
Totti çon Romën në gjysmëfinale në sekondën e fundit (VIDEO) Roma ka kaluar në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Kryeqytetasit fituan me rezultat të ngushtë, 2:1. Edin Dzeko k
ÇfarĂ« po bĂ«n Barack Obama pa kostumin e presidentit tĂ« SHBA-ve? (FOTO LAJM) Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, sĂ« bashku me familjen e tij, janĂ« fotografuar nĂ« ishujt tropikalĂ« tĂ« Virxhinias,
Përmirësohet shëndeti i ish-Presidentit Bush Gjendja shëndetësore e ish-presidentit amerikan, George H.W. Bush është përmirësuar. Stafi mjekësor në Spitalin e Hj
Dita e parë e Obamës si një qytetar i thjeshtë (FOTO LAJM) Pas përfundimit të mandatit të tij të dytë si President i SHBA-ve, Barack Obama si një qytetar i thjeshtë amerikan ditë
Guardiola shprehet i zhgĂ«njyer pas barazimit me Tottenham Manchester City ka barazuar 2:2 me Tottenhamin nĂ« xhiron e 22’tĂ« tĂ« PremielrigĂ«s. City e kishte ndeshjen nĂ« dorĂ« pasi is
Manchester City barazon me Tottenhamin (VIDEO) Pas humbjes shokuese prej 4:0 nga Evertoni, Manchester CIty nuk ka mundur tĂ« marrĂ« mĂ« shumĂ« se njĂ« pikĂ« nĂ« xhiron e 22’t
United barazim spektakolar ndaj Stoke (VIDEO) Mancheseter United ndali serinë e fitoreve radhazi ndaj Livepoolit javën e kaluar, ndërkohë që sot barazoi 1-1 ndaj Stok
Çasti mĂ« i bukur i Barack dhe Michelle Obama-s gjatĂ« pĂ«rurimit Edhe pse qĂ«ndrimi i tyre nĂ« ShtĂ«pinĂ« e BardhĂ« pĂ«rfundoi, ish-presidenti Barack Obama dhe ish-zonja e parĂ« Michelle Obama
Trump tenton ta puthĂ«, Melania e nxjerr “bllof” (VIDEO) Pjesa mĂ« e rĂ«ndĂ«sishme e njĂ« presidenti tĂ« ri Ă«shtĂ« imazhi i tij si njĂ« njeri familjar. Sot, nĂ« inaugurimin e 45-tĂ« n
CNN: Ja çfarë ndodh nëse vritet Donald Trump gjatë inaugurimit të nesërm Nëse presidenti dhe zëvendës presidenti vriten ose janë të paaftë të kryejnë detyrat e tyre, do të zëvendësohen nga Kry
Mihajlovic tërbohet pas barazimit, shikoni çfarë bënë (VIDEO) Trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic nuk e ka kapërdirë dot barazimin 2-2 ndaj Milanit, duke mos i përmbajtur nervat në
Duka dhe Vokrri gati për Ligën Kombëtare Gjatë mbrëmjes gala që u zhvillua mbrëmë në Prishtinë, ku ishin prezent, si presidenti i Federatës së Futbollit të Kosov
Trump dhe Melania ftojnë çiftin Obama për çaj përpara inaugurimit Presidenti i zgjedhur i SHBA-ve, Donald Trump dhe bashkëshortja e tij Melania Trump kanë ftuar për një çaj në Shtëpinë e
Zidane: Nuk firmos për barazim ndaj Sevillas Para 3 ditësh trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane ishte shumë i kënaqur me barazimin që mori në Ramon Sanchez
Opozita: Fletarrestimet, shkak i dialogut tĂ« pabarabartĂ« me SerbinĂ« Deputeti i LĂ«vizjes “VetĂ«vendosje”, Rexhep Selimi, ka thĂ«nĂ« se arrestimet e ish-krerĂ«ve tĂ« UÇK-sĂ« me kĂ«rkesĂ« tĂ« SerbisĂ«
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.