bĂrĂ

SpektakĂ«l dhe gola nĂ« derbin e Madridit, mbyllet nĂ« barazim pjesa e parĂ« (VIDEO) ËshtĂ« mbyllur pjesa e parĂ« nĂ« Tallinn. I pari qĂ« kaloi nĂ« avantazh Ă«shtĂ« skuadra e Atletikos qĂ« nĂ« minutĂ«n e parĂ« me njĂ«
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Atleticos (VIDEO) Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Atleticos së Madridit në Tallinn. Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, K
Skënderbeu barazon rezultatin ndaj Laçit Skënderbeu ka barazuar gjithçka ndaj Laçit duke rihapur sfidën. Ai që ka shënuar për korçarët është Aliti në minutën
ShkĂ«ndija ngec nĂ« barazim ndaj Vardarit ËshtĂ« mbyllur nĂ« barazim ndeshja e parĂ« e ShkĂ«ndijĂ«s nĂ« kampionatin maqedonas. Skuadra e drejtuar nga trajneri Qatip Osm
Koha e rregullt barazim, Chelsea fiton me penallti kundër Lyonit Chelsea përsëri nuk ka mundur që të fitoj në kohën e rregullt kundër skuadrës franceze, Lyon. Londinezët humbën në fu
Llullaku sërish protagonist në Rumani, asist në barazimin e Astras Azdren Llullaku vazhdon të shkëlqejë në radhët e ekipit rumun të Astrës, tek i cili u transferua këtë verë. Në dy ta
Dudelange barazon rezultatin ndaj Dritës Dudelange ka barazuar rezultatin ndaj Dritës në "Adem Jashari". Ai që ka shënuar është Stumpf në fillim të pjesës së
Arsenali fiton derbin ndaj Chelseat (VIDEO) Arsenali ka fituar miqësoren e luksit ndaj Chelseat në "Aviva Stadium" të Dublimit. Blutë e Londrës kalonin në avant
Ky lojtar do të barazojë nivelin e Interit me Juventus Nicola Berti pretendon se nëse Inter merr lojtarin e Bayern Munich atëher do të barazohej me nivelin e Juventus. Bëh
Interi shënon golin e barazimit ndaj Chelseat (VIDEO) Inter ka shënuar golin e barazimit ndaj Chelseat në "Allianz Riviera". Ai që ka shuënuar është Gagliardini në minutë
Juventus barazon rezultatin ndaj Benficas (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Benficas në "Red Bull Arena". Autori i golit është Clemenza që ka shënuar në min
PSG barazon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka barazuar rezultatin. Golin e barazimit e ka shënuar Christopher Nkuku nga pika e bardhë e pen
"Super gol" nga Rowe, Arsenali barazon shifrat kundër Atletico Madrid (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar golin e parë të ndeshjes kundër Arsenalit në kuadër të turneut parasezonal të International C
Nuk ka fitues, Kukësi barazon pa gola ndaj Qarabagut Kukësi ka barazuar pa gola ndaj skuadrës azerbajxhanse, Qarabag në stadiumin "Loro Borici", ndeshjen e vlefshme për turi
Dortmund barazon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) Borussia Dortmund ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në "Bank of America Stadium". Ai që barazuar është Christi
Nuk ka fitues, Interi dhe Zenit ndahen në barazim (VIDEO) Inter dhe Zenit kanë barazuar me shifrat 3-3 në miqësoren e zhvilluar në Pisa, e cila prodhoi 6 gola të jashtëzakonshëm.
Barazim i çmendur nĂ« "Elbasan Arena", LuftĂ«tari eliminohet nga Europa League LuftĂ«tari Ă«shtĂ« eliminuar nga turi i parĂ« i Europa Leagues. Ventspolis ka barazuar 3-3 nĂ« “Elbasan Arena” dhe nĂ« kĂ«tĂ«
Luftëtari barazon shifrat ndaj Ventspils Luftëtari ka barazuar shifrat mdaj Ventspils në "Elbasan Arena". Ai që ka barazuar është futbollisti Ymeraj në minut
Përfundon në barazim ndeshja mes Prishtinës dhe Folës, pritet shtesa Ka përfunduar në barazim ndeshja mes Prishtinës dhe Folës në stadiumin "Adem Jashari". Skuadra e Mirel Josës ishte m
Ahmeti: Qytetarët e meritojnë liberalizimin, kjo qeveri jo Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se pa marr parasysh kriterin e fundit, Kosova meriton të mos jetë e izolua