bĂrĂ

Pioli i pakënaqur me barazimin, priste tjetër dhuratë nga skuadra Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi t
Trajner i ri Milan i vjetër, kuqezinjtë nuk shkojnë më shumë se barazimi përballë Lecces (VIDEO) Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 ku
Heshtje në 'San Siro', Lecce barazon sërish rezultatin (VIDEO) Goli i avantazhit nga Piatek në minutën e 81' e mendua se do ti jipte tre pikët Milanit mirëpo nuk mendoi kështu Lecce e
Lecce barazon rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit dhe me një lojë e cila bindi, pjesa e dytë ka nisur nd
United ia del të ndalë Liverpoolin, mbyllet në barazim super sfida (VIDEO) Derbi më i madh anglez nuk ka dhuruar fitues në ndeshjen e xhiros së nëntë. Dy skuadrat më të trofeshme të Premierlig
Nuk reziston më United, Liverpool barazon rezultatin (VIDEO) Liverpool ka arritur të barazojë rezultatin në 'Old Trafford' në minutën e 85'. Pas shumë përpjekjesh 'the reds' arri
'Ngec' Byerni, përfiton Dortmundi (VIDEO) Dortmundi ka arritur të shënojë fitore ndaj Monchengladbachut me rezultat minimal 1:0. Golin e vetëm e shënoi Marco R
Bologna barazon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Pas golit tw avantazhit nga Ronaldo nuk ka vonuar shumw edhe goli i barazimit nga Bologna. Miqtw arritwn tw barazonin
Skëndërbeu dominon ndaj Kukësi, ndeshja mbyllet në barazim Është mbyllur në barazim pa gola sfida e luajtur në Korçë mes Skënderbeut dhe Kukësit e vlefshme për javën e 8-të të Kat
Lewandowski barazon rekordin e Aubameyang në Bundesligë Goli i Robert Lewandowskit në ndeshjen kundër Augsburgut të shtunën bëri që ai ta barazojë rekordin e Bundesligës, të vë
Tottenham merr një barazim të vuajtur përballë Watford (VIDEO) Tottenham konfirmon edhe njëherë momentin negativ që po kalon. Ndeshja përballë Watford në shtëpi hapi më shumë prob
Ndeshje spektakolare, Lazio barazon disavantazhin e 3 golave në minutat e fundit (VIDEO) Lazio ka arritur një barazim të madh ndaj Atalantas. Ekipi nga Roma, fillimisht ishte duke humbur 0:3 nga pjesa e par
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020' Spanja është kualifikuar në Kampionatin Evropian të vitit 2020, pas barazimit 1:1 me Suedinë falë golit tejet të vonshëm
Do të përloteni, Barbana publikon këngën që Ergi la përgjysmë (VIDEO) Akoma nuk është harruar ndarja nga jeta e Ergi dinit, ngjarje e cila shkaktoi shumë dhimbje te ansat. Ajo e cila e ka
Wales tani "në fije të perit", vetëm barazon me Kroacinë Ashtu siç mbeti jashtë Kupës së Botës, Uellsi rrezikon të mbetet jashtë edhe Evropianit. Të besuarit e Ryan Giggs nuk
Bale barazon rezultatin përballë Kroacisë (VIDEO) Uellsia e ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Kroacisë. Ishte anësori i Real Madridit, Gareth Bale, ai që shënoi për
"Nuk e meritonim humbjen", Memushaj: Barazimi ishte rezultati më i drejtë Kapiteni i Kombëtares, Ledian Memushaj u shpreh tepër i zhgënjyer pas humbjes së sotme ndaj Turqisë, në prononcimin pas
Miqësorja e luksit Gjermani-Argjentinë mbyllet në barazim (VIDEO) Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër
Moggi thumbon Interin: Kanë rrugë të gjatë për tu barazuar me Juventusin Pas derbit të Italisë, ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi, ka "thumbuar" drejtuesi e zikaltërve për blerjen e sul
Rashica shënon dhe i siguron barazimin Wenderit Rashica ka shënuar gol në minutat shtesë të lojës, nga penaltia. Me këtë gol kosovari i ka sigurar barazimin skuadrës