bĂrĂ

Gjithçka e barabartë, ja statistikat Danimarkë-Australi Pjesa e parë midis Danimarkës dhe Australisë është mbyllur në barazpeshë 1-1. Goli i parë i këtij takimi ka ardhur s
Sistemi VAR barazpeshon pjesën e parë të Danimarkë-Australi Pjesa e parë midis Danimarkës dhe Australisë është mbyllur në barazpeshë 1-1. Goli i parë i këtij takimi ka ardhur s
Trajneri i Argjentinës i trembet Kroacisë Mbrëmjen e sotme në "Nizhny Novgorod Stadium" Argjentina do të përballet me Kroacinë për ndeshjet e dyta të grupit D.
Fitorja e Japonisë barazon rekordin 44 vjeçar Japonia ka mposhtur Kolumbinë me rezultatin 2-1 dhe ka vendosur një rekord të veçantë. Që prej vitit 1974 nuk kishte
Tunizia shënon nga penalltia, barazon rezultatin ndaj Anglisë (VIDEO) Tunisia ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Anglisë në "Volgograd Arena". Ai që ka shënuar është Sassi që ka reali
Fitorja e Suedisë fut në panik gjermanët Suedia arriti të marrë një fitore me një rezultat minimal ndaj Koresë së Jugut, por shumë të vlefshme për grupin F. T
Granit Xhaka flet pas barazimit me Brazilin Zvicra e shqiptarëve e nisi me rezultat pozitiv, aventurën në Kupën e Botës "Rusi 2018", teksa barazoi me Brazilin, i ci
Zvicra barazon rezultatin ndaj Brazilit (VIDEO) Zvicra ka barazuar rezultatin ndaj Brazilit në "Rostov Arena". Ai që ka shënuar është Zuber që ka befasuar brazilian
Shtylla i mohon njĂ« super gol Toni Krossit (VIDEO) Pak minuta pasi Meksika shĂ«noi pĂ«r 1-0, nĂ« minutĂ«n e 35’ me anĂ« tĂ« Hirving Lozano, Gjermania ishte afĂ«r qĂ« tĂ« barazojĂ« r
Flet Messi pas humbjes së penalltisë ndaj Islandës Kapiteni i Argjentinës, Lionel Messi, ka marrë mbi supe fajin për barazimin e ekipit të tij kombëtar ndaj Islandës në Ku
Humbi penalltinë, shokët e skuadrës e motivojnë (VIDEO) Christian Cuevas humbi në fund të pjesës së parë mes Perusë dhe Danimarkës, një penallti të akorduar me VAR nga arbitri
Hannes Halldorsson, nga regjisor filmash nĂ« portierin i priti penalltinĂ« Messit nĂ« BotĂ«ror PĂ«rfaqĂ«suesja e ArgjentinĂ«s e filloi me barazim Kampionatin BotĂ«ror ‘Rusia 2018’. Argjentinasit nuk arritĂ«n mĂ« shumĂ«
VIDEO/ Barazimi i Argjentinës, reagon Maradona Diego Maradona ka qenë në stadium duke ndjekur Argjentinën në ndeshjen përballë Islandës e cila përfundoji 1-1. Ai ka
Francë-Australi/ Përsëri penallti, barazojnë "kangurët" (VIDEO) Sistemi VAR për herë të parë në historinë e Botërori ka akorduar një penallti në favor të Francës. Në minutën e 55 a
Portugali-SpanjĂ«, nota e pabesueshme e Cristiano Ronaldos (FOTO) NĂ« stadiumin “Fisht Olympic” tĂ« Sochi-t u luajt ndeshja e vlefshme pĂ«r Grupin B tĂ« BotĂ«rorit “Rusi 2018” mes PortugalisĂ«
Portugali-SpanjĂ«, pĂ«rmbysje e çmendur (VIDEO) NĂ« stadiumin “Fisht Olympic” tĂ« Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme pĂ«r Grupin B tĂ« BotĂ«rorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Haradinajn e kritikon për pabarazi edhe një zv.ministër Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj, ka shprehur mospajtimin e tij me vendimin e Qeverisë për rritjen e p
Neymar barazon rekordin e Romarios, i vihet pas Ronaldos dhe Peles Neymar i cili realizoi gol sot në miqësoren ndaj Austrisë ka arritur 55 gola me fanellën e Brazilit, pasi ka barazuar le
Zhgënjen Franca, barazon me Amerikën (VIDEO) Franca ka barazuar sonte me Amerikën në "Parc Olympique Lyonnais" me rezultatin e përgjithshëm 1-1. Të parët që kalo
Messi: Do të luftojmë si të barabartë me këdo në Rusi Leo Messi së fundmi ka deklaruar se do të kishtë dashur shumë që të fitonte një trofe me ekipin Kombëtarë të Argjentiës.