bĂrĂ

Genoa barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Genoa ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti brazilian, Dan
“Çmenduri” në "Stamford Bridge", Chelsea barazon 2-2 me United (VIDEO) Spektakël, gola dhe emocione rezervoi takimi i pasditës mes Chelsea dhe Manchester United në “Stamford Bridge”. Nga një
Franca barazon rezultatin ndaj Gjermanisë (VIDEO) Franca ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë në "Stade de France". Ai që ka shënuar është Antoine Griezmann në minu
Holanda barazon rezultatin ndaj Belgjikës (VIDEO) Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Belgjikës në "King Baudouin Stadium". Ai që ka shënuar është Groeneveld në minut
Nuk ka fitues, Shqipëria barazon me Estoninë Shqipëria e mbylli me një barazim fushatën kualifikuese për Europianin e U-21, në grupin B. Ndaj Estonisë, kuqezinjtë e
Balaj: Meritonim barazimin Sulmuesi shkodran, Bekim Balaj në fund të ndeshjes është shprehur i pakënaqur me rezultatin e takimit dhe se meritonin b
Kosova ngec në transfertë, barazon ndaj Ishujve Faroe (VIDEO) Kosova ka marrë një barazim me rezultatin 1-1 në transfertë ndaj Ishujve Faroe në stadiumin "Tórsvøllur ", ndeshje e vle
E ndihmoi Shaqiri, Zvicra barazon me një gol fantastik Belgjikën (VIDEO) Zvicra e ka shënuar golin e barazimit ndaj Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve. Goli erdhi në minutën e 76’ nga M
Mbyllet me sukses Konferenca e Marketingut Dixhital AllWeb Albania Përmbajtja (content) ishte kryefjala e Konferencës së Marketingut Dixhital AllWeb Albania. 11 folës dhe të ftuarit në pa
Malta barazon rezultatin ndaj Kosovës Malta ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës në "Fadil Vokrri". Ai që ka shënuar 1%shtë Agius në minutën e 51' të takim
Portugalia barazon rezultatin ndaj PolonisĂ« (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj PolonisĂ« nĂ« "Stadion Śląski". Ai qĂ« ka shĂ«nuar Ă«shtĂ« sulmuesi Andre
Italia dështon përsëri të fitojë, vetëm barazim ndaj Ukrainës (VIDEO) Italia ka dështuar përsëri të marrë një rezultat pozitiv. Ata sonte barazuan me Ukrainën me rezultat 1-1 në "Stadio Luig
Nuk ka fitues, Shqipëria dhe Jordania barazojnë pagola në "Elbasan Arena" Shqipëria dhe Jordania ka barazuar pagola në ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë në "Elbasan Arena". Pavarësisht rastev
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë në "Elbasan Arena". Skuadra që pasur raste të pastra është a
Mauro Icardi barazon rekordin e Vierit Ka fitore të merituara dhe fitore karakteri, por ka edhe ndeshje që duket sikur asgjë nuk ecën deri sa kampioni i zgjidh
Barcelona barazon rezultatin ndaj Valencias (VIDEO) Barcelona kalon në avantazh ndaj Valencias në "Mestalla". Ai që ka shënuar është argjentinasi, Lionel Messi në minut
Spektakël dhe gola në sfidën Kamza-Flamurtari Skuadra e Kamzës ka barazuar në shtëpi përballë Flamurtarit me shifrat e përgjithshme 2-2. Një pikë për secilën skuadër
Juventus barazon rekordin e Lippit Skuadra e Juventusit të këtij sezoni ëshytë i destinuar për të thyer rekorde të një pasnjëshme. Bardhezinjtë koleksionua
Çlirohet Mourinho, Manchester United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Newcastle United në "Old Trafford". Ai që ka barazuar është mesfushori
Shkëndija ngec përsëri në kampionat, vetëm barazim me Renovën Kanë përfunduar ditën e sotme ndeshjet e javës së nëntë në Ligën e Parë të Maqedonisë. Skuadra e Shkëndijës konfirmon ed