999 rezultate për

bĂnte

Mbante erë si trup i vdekur, gruaja i shpëton të keqes për një grimë Një ngjarje shumë e rëndë është parandaluar në Teksas. Tragjedia është shmangur të një grua e cila ka bërë lindje cez
Çfarë ndodhi kur Trump po mbante fjalim, momenti epik pushton rrjetin (VIDEO) Momentet pikante gjatë mbledhjeve të gjata politike, kur lodhja është edhe e madhe e shpesh interesi humbet, shpesh kanë
Nuk ka më kthim, Kejsi konfirmon përfundimisht ndarjen nga Stresi (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Keisi kohët e fundit kanë qenë në qendër të mediave. Ata u kthyen në dyshe
Na mbante të dyjave në një krevat, rrëqeth 30-vjeçarja: Më rrahu për 10 euro, e kisha beben 3 javëshe Gruaja e rrahur dhe keqtrajtuar nga burri qe mban njeheresh edhe nje grua tjeter tregon tmerrin qe ka jetuar. Një shtëpi
2 arkivole të mbushur plot e përplot, sekuestrohen 300 kg kanabis Policia kolumbiane bëri zbulimin e pazakontë të 300 kg kanabis i cili ishte fshehur brenda në dy arkivolë në zonën e San
Mbante thikë në dorë, shikoni si polici hero arreston agresorin (VIDEO) Disa pamje të publikuara në internet tregojnë momentin e aktit heroik të një polici, i cili arreston një hajdut i cili
"ÇMENDURI"/ Mësoni sa i ka kushtuar Greg Ramës ora që mbante në ditëlindjen e Zahos (FOTO LAJM) Para 3 ditësh, Zaho djali i vogël i kryeministrit Rama festoi ditëlindjen e tij të 5-të. Kryeministri publikoi një fo
Hyri me gjoksin jashtë, nëna e dy fëmijëve turpërohet keq nga stjuardesa Një 31-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, është detyruar të zbresë nga avioni me të cilin do të udhëtonte për shkak të veshjes
Hidhet nga kati i 7 babai i dy fëmijëve: Gruaja u përpoq ta mbante Një 40-vjeçar është hedhur nga kati i shtatë i pallatit në qytetin e Beratit. Mesohte se shtatasi Elton Riko është he
Ylli Rakipi: Berisha kishte probleme, por nuk mbante kriminelë në zyrë si Rama Gazetari Ylli Rakipi, në emisionin “I ftuari” të Endri Xhafos, në A2 CNN, bëri një analizë të shkurtër të dallimit, sipa
Trafikonte drogë dhe mbante armë pa leje, arrestohet 30 vjeçari (VIDEO) Wshtë arrestuar një 30 vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri dhe rezultonte me precedent penal në fushën e narkotikëv
Mbretëresha mban fjalim, Trump në gjumë (VIDEO) Presidenti Trump dhe bashkëshortja e tij, Melania ndodhen në Angli, ku kanë takuar familjen mbretërore. Mbrëmjen e kalua
Shpend Ahmeti: Kurti, edhe i sëmurë më mbante inat Shpend Ahmeti e ka quajtur dhunë politike arrestimin e bashkëpartiakut të tij, Dardan Molliqaj. “Pse u arrestua tash?
Gjendet nëna monstër që i mbante fëmjët në mjerim (FOTO LAJM) Katër fëmijë liheshin nga nëna e tyre të jetonin vetëm, nën shoqërinë e qenve të rrugës, pa kontakt njerëzor, aq sa nuk
Emily në ballkon e zhveshur dhe me paruke (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur.
Mbante kallash në shtëpi, arrestohet 'i forti' 21-vjeçar në Tiranë Njw 21-vjeçar wshtw arrestuar nga policia e Tiranws ditwn e sotme pasi posedonte municione luftarake dhe njw armw zjarri
Fotografia që shkroi historinë, flet pas 20 vitesh nëna dhe Besa, foshnja që mbante në gji… Ivajë, Kaçanik, 3 shtator 1998. Lufta në Kosovë kishte marrë përmasa të jashtëzakonshme. Një pjesë e madhe e burrave ish
Dikur i mbante dosjet Metës, tani Ralf Gjoni "gjuan me gurë" LS-në Ralf Gjoni, një nga deputetët e rinj të Parlamentit, ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në “Dita Jonë” në A2 CNN, ku ndër t
E gjeti kur ishte 15 vjeç, gruaja mbante “vdekjen” në shtëpi Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
I biri i Ramës, në listën e miliarderëve me syze 60 mijë dollar (FOTO LAJM) Deklarata e ish-Presidentit Bamir Topi se mbante vënë një palë syze jo të lira, nxiti kërshërinë për linjën e syzeve të