999 rezultate për

bĂnin

Studiuesi nxjerr zbuluar Eni Çobanin: Ka kopjuar, ja provat! Studiuesi Vladimir Kola, i cili ka bërë publike plagjiaturat e shumë prej personazheve publik. Ditën e sotme studiusi
Dalin pamjet, helikopteri merr në mal çobanin që u sulmua nga ariu (VIDEO) Janë publikuar pamjet e momentit kur helikopteri ulet në vendin e quajtur Sasat në Bjeshkët e Gjalicës për të marrë dhe
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) ur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vje
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) Kur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vj
“I mori nënës sime 600 euro për emisionin”, qytetarja nxjerr SMS-të me Eni Çobanin (FOTO LAJM) Një qytetare ka denoncuar dhe ka hedhur akuza të rënda ndaj Eni Cobanit. Sicc shkruan JOQ, denoncuesja ka dërguar një
Kjo është arsyeja interesante pse unaza e martesës vendoset në gishtin e katërt Kur shohim dikë me një unazë në gishtin e tyre të katërt në dorën e djathtë vëmë bast që nuk është i martuar. Megjith
Ndryshime në emisionin më të njohur të mëngjesit, kush zëvënëson Dajana Shabanin dhe Besin (FOTO LAJM) Prej kohësh, po përflitet për lëvizjet e reja televizve në radiotelevizionin Ora News. Pak javë më parë, Indeksonline
Mbanin peng një vajzë, arrestohen 4 persona Gjatë orëve të fundit, kapen dy persona në kërkim për veprën penale "Heqja e paligjshme e lirisë" kryer në bashkëpunim.
Si të lidhësh turbanin në 10 minuta për tu dukur trendi (FOTO LAJM) Ashtu sikundër e kemi vënë re, gjatë gjithë verës do të mbizotërojnë turbanët apo shamitë e kokës. Të ngjyrave, motiv
Kultivonin kanabis dhe mbanin armë pa leje, arrestohet 29 vjeçari në kërkim 2 të tjerë Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë një 29 vjeçar dhe ka sekuestruar 2 armë zjarri dhe municion luftarak, si dhe
Buzhala: Ramës i duhen të vrarë këto ditë Gazetari Berat Buzhala me një shënim në “Facebook” teksa komenton situatën politike në Shqipëri thekson se eksponentët e
Xhaka, Rashica dhe yje të tjerë lëvizin me urban në Prishtinë (VIDEO) Sot me fillim nga ora 20:00, në stadiumin "Fadil Vokrri", do të zhvillohet sfida e yjeve mes skuadrës së Granit Xhakës d
Gjendet sasi e madhe droge në këtë fshat të Maqedonisë Sot, rreth orës 03:00 pranë rrugës rajonale Podmoll-Radozhdë para fshatit Kalishtë, policia e Ohrit ka kapur 12 çanta që
E pazakontë, policia ndalon tifozët që mbanin veshur fanellën e Mkhitaryan (VIDEO) Ylli i Arsenal, Mkhitaryan nuk ka udhëtuar me skuadrën për finalen e Europa League. Problemet politike në mes të Arme
Nisin pushimet për Miriamin, Albanin dhe vajzën Ameli ( FOTO LAJM) Vera nuk ka arritur ende, por për Miriam Canin dhe Alban Skënderajn pushimet kanë filluar. Në llogarinë e saj në “Ins
"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
Sheiku arab "ngacmon" Eni Çobanin, i duket e bukur si Hëna (FOTO LAJM) Eni Çobani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithnjë përditëson ndjekësit e saj me foto dhe video nga udhëtimet
Ardit Gjebrea mesazh prekës për Eni Çobanin pas aksidentit (FOTO LAJM) Disa ditë më parë juristja e njohur, Eni Çobani pësoi një aksident në Tropojë si pasojë e humbjes së kontrollit të mjeti
A u nda me Albanin? Reagon ashpër Çiljeta (FOTO LAJM) Disa kohë më parë Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit, Alban Hoxha u bënë kryefjala e mediave rozë për shkak se u
Bëri veprimin e ndaluar, Albanin e gjen belaja në Singapor (FOTO LAJM) Shumë i ndjekur në rrjetin social Instagram, këngëtari Alban Ramosaj ka ndarë me ndjekësit eksperiencën e tij të veçantë