E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

bĂni

Fusha në "Air Albania", vihet në funksionin impianti modern i dritave (FOTO & VIDEO) Vazhdon me ritme intensive puna në fushën e stadiumit “Air Albania”, që gjithçka të jetë në kushte optimale për ndeshjen
Kush është politikani shqiptar që do të ndërtojë Aeroportin e Vlorës Ministrja Balluku ka prezantuar firmën fituese për Aeroportin e e Vlorës bashkë me Kryeministrin Rama ditën e sotme në n
Nëse po përjetoni një periudhë të vështirë, mbani mend këto 6 gjëra Gjithmonë kushtojini vëmendje asaj që keni, në vend që të pendoheni për atë që keni humbur. E vërteta është se lumturia
Sa kohë duhet të mbani vajin e kokosit në flokët tuaj që të funksionojë? Vaji i kokosit është si një kurë e mrekullueshme dhe ka shërbyer për shumë sëmundje dhe shqetësime bukurie për vite të
Shqipëria me pasaportë vaksinimi, Rama: Mund të jetë kusht për udhëtimet jashtë vendit Shqipëria ka bërë gati “pasaportën” për personat që janë vaksinuar kundër COVID dhe ajo mund të merret përmes e-Albania.
"5 vite bashkë", Çiljeta rrëfen për herë të parë marrëdhënien e Albanit me Fernandon (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Jashtë Loje” ishte këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila ka folur për herë të parë e në mënyrë eksklu
Anija me gaz nga Porto Romano thyen embargon e SHBA-ve dhe furnizon Bashar al Asadin (FOTO LAJM) Më 14 janar, një cisternë me gaz të lëngshëm (LPG) u nis nga porto Romano në Shqipëri, në drejtim të Tripolit në pjesën
E mbani mend joshëse në klipin e famshëm, zbulohet shtatzania sekrete e këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur domenikane, Natti Natasha është në pritje të ëmbël. Ajo dhe i fejuari i saj, Raphy Pina do të bëhen
Shuhen dyshimet për spostim, sfida Shqipëri - Angli luhet në "Air Albania" U aludua se mund të kishte një spostim për sa i përket stadiumit ku do të zhvillohet sfidës Shqipëri-Angli, e vlefshme p
"Shqiptarët janë turq", formohet komisioni për shqyrtimin e përmbajtjes së librit skandaloz Numri dy në dikasterin e arsimit Arafat Shabani thotë se është formuar komision përkatës për shqyrtimin e përmbajtjes së
Nuk mori leje për hidrocentralin në Vjosë, kompania turke padit qeverinë shqiptare Kompania turke Ayen Alb ka paraqitur një padi në Gjykatën Administrative në Tiranë për të kundërshtuar vendimin e qeveri
E mbani mend Crespon? Argjentinasi merr drejtimin e ekipit legjendar Trajneri argjentinas, Hernan Crespo, pritet që së shpejti të zyrtarizohet si trajner i ri i Sao Paulos. Lajmi është bërë
Masat antiCovid, Ziu: Po abuzohet me lejen në e-Albania, do i shoqërojmë me polici deri në shtëpi Zv.Drejtori i Policisë së Rendit në Tiranë, Dhimitraq Ziu tha gjatë një prononcimi për mediat se nga ora 20 e mbrëmjes k
Mbani frymën, Goergina po i "çmend" të gjithë me lëvizjet provokuese (VIDEO) Georgina ka mahnitur të gjithë fansat e saj. Partnerja e Ronaldos së fundmi ka postuar një video me të brendshme duke
Shqipëria ka gati pasaportën antiCOVID, ku mund ta merrni Vendi ynë tashmë ka bërë gati “pasaportën” për të gjithë personat që janë vaksinuar kundër koronavirusit. Sipas njoft
Feston ditëlindjen në ditë të vështira, Albani i bën Çiljetës dhuratën mahnitëse (FOTO LAJM) Këngëtarja Çiljeta Xhilaga feston sot ditëlindjen e saj të 36-të. Një ditëlindje që e ka gjetur në një moment shumë të v
Arsyet pse duhet ta mbani larg celularin kur hani (FOTO LAJM) Varësia nga teknologjia bën që ne shpesh ta gjejmë veten duke ngrënë përpara kompjuterit apo celularit. Mund të jetë një
Udhëtim të dielën nga Rinasi? TIA ka një njoftim për ju Aeroporti ndërkombëtar i Tiranës ka dhënë informacion mbi fluturimet e ditës së nesërme, e diel datë 31 janar. Përmes
Ardit Gjebrea "shkulet gazit" në emision: Ju kërkoj ndjesë, nuk më ka ndodhur që 9 vite (VIDEO) Klitoni dhe Hairi janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare për të zgjidhur një çështje që i
Mbani me vete çadrën, sot parashikohen reshje shiu dhe dëbore Sipas MeteoAlb: Vranësira të dendura të cilat herë pas here sjellin reshje shiu e dëbore dominojnë motin në vendin tonë