999 rezultate për

bĂnĂ

Sot do të bëhej 24 vjeç, Barbana përlot me fjalët për Ergin (FOTO LAJM) Këngëtari i ndjerë Ergi Dini do të festonte ditën e sotme ditëlindjen e tij të 24-të. Që prej dy vjetësh ai ka ndërruar
E rëndë, rreh për arsye banale djalin e të dashurës (VIDEO) Raportohet se Kordarell Williams, 27-vjeçar, është i dashuri i nënës së djaloshit të ri. Në video, ai shihet duke e g
Arbana tregon për herë të parë fytyrën e njeriut më të rëndësishëm në jetën e saj Një prej moderatoreve më të njohura të ekranit shqiptar, Arbana Osmani, është munduar gjithmonë ta mbajë larg syrit të m
Arbana Osmani thyen rregullin dhe del për herë të parë kështu (FOTO LAJM) Është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Arbana Osmani është ndër të paktat vajza të showbiz-it
Me lëkurën e bananes, mund të bëni shumë më shumë sesa kishit menduar Mund të tingëllojë e çuditshme, por është tërësisht efektive. Bananet janë një frut i bukur, që mund të bëjë të ndihen
Nga banakier në drejtor, si u arrestua kreu i Hipotekës në Shkodër Policia e Shkodrës ka ndaluar shtetasin Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër. Drejtori Leka është arrestuar te
Hipi në avionin e Ramës, fansat bëjnë copë Albana Osmanin (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Albana Osmani ishte një nga personazhet e zgjedhur nga Kryeministri Edi Rama për të udhëtuar drejt
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë" Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë padyshim dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Dhe dy simpatiket e e
Zbulohet arsyeja e fortë pse Arbana nuk i shkoi në dasmë Ledionit dhe Sarës Spekulimet ishin të shumta në momentin kur Arbana Osmani nuk u shfaq në dasmën e mbajtur në Como, Itali, të Ledion Liços
Askush nuk e dinte, Albana Osmani tregon tatuazhin në zonën intime Moderatorja Albana Osmani pas sezonit të punës ka vendosur të shijojë disa itë pushimi për veten e saj. Kështu ajo nu
Nuk u shkoi as në dasmë, ja çfarë ka thënë Arbana për Ledionin (FOTO LAJM) Spekulimet ishin të shumta në momentin kur Arbana Osmani nuk u shfaq në dasmën e mbajtur në Como, Itali, të Ledion Liços
Arbana Osmani nuk ishte në dasmën e Ledionit dhe Sarës, por tani zbuloi gjithçka Në dasmën e shumë përfolur të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, nuk kishte si të mos vihej re mungesa e Arbana Osmanit. Ndr
Ky është emisioni i ri i Arbana Osmanit, ku do të transmetohet? Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka qëndruar jashtë kamerave për një kohë të gjatë, që pas përfundimit të emisionit “
Pa tharëse dhe piaster, si të drejtoni flokët në shtëpi Me siguri shumë prej jush mund t'ju ketë ndodhur të gjendeni në një situatë të pakëndshme, si për shembull një mbledhje
Arbana Osmani i bën lëmsh të gjithë: Kush do t'a prezantojë Big Brother Që prej ditës kur u bë e ditur se së shpejti do të nis "Big Brother VIP", thashethemet kanë qenë të shumta mbi pjesën se
Vrasja në Dibër, vajza paguan vrasës ndaj prindërve të saj për arsye banale Detaje të reja janë zbuluar për vrasjen makabre që ndodhi në Dibër, ku një 28-vjeçare dyshohet se ka vrarë prindërit e s
E tepron Gabbana, ofendon rëndë fustanin e dasmës së vitit Stefano Gabbana shquhet për komentet ironike, ofenduese madje edhe të shëmtuara ndonjëherë. Këtë veprim ai e ka pbërë
Hani banane që të shmangni ataket në zemër Një banane përditë mund të ndihmojë në parandalimin e atakëve në zemër dhe goditjeve në tru, sipas studimeve të reja.
Arbana Osmani rikthehet me ndryshimin e madh në pamje Arbana Osmani, një nga moderatoret më simpatike të ekraneve shqiptare por si gjithmonë në çdo dalje mahnit me sharmin e
Arsyet pse lëkura e bananes duhet zierë lëng dhe pirë Bananja është një frut me shumë vlera ushqyese. Një pjesë e vlerave të saj ushqyese dhe proteinike ndodhen në lëkurën e