999 rezultate për

bĂmĂ

Ana e panjohur e Michelle Obamas zbulohet në Netflix: Kisha frikë të dilja me Barack (FOTO LAJM) “Becoming”, është dokumentari i ri i Netflix që flet për jetën e ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama. Ai mban të gjith
Grenell përplaset ashpër me ish-asistentin e Obamas: Injoruat Kosovën dhe Serbinë për 8 vite Emisari Special i presidentit Trump për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, është përplasur ashpër me ish
Ngjarje tragjike! Dy fëmijë gjenden të pajetë në një makinë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në një familje në Alabama në SHBA. Mediat vendase bëjnë me dije se dy fëmijë ndërruan
Prindërit i dinin në dhomë, vdesin tragjikisht dy vëllezërit e mitur brenda makinës Dy fëmijë në Alabama vdiqën tragjikisht brenda në makinë pasi temperatura shkoi 57 ° C. Daniel Garcia, 3 vjeç dhe
Trump dhe Obama hedhin "baltë" ndaj njëri-tjetrit: I paáftë dhe idiót Ish-presidenti i SHBA, Barack Obama është përkushtuar jo pak në fushatën e kandidatit demokrat, Joe Biden, dikur vartësi
Varësja e Michelle Obama fikson rrjetin, dizenjuesja bëhet e pasur sa hap e mbyll sytë (FOTO LAJM) Dje ishte një nga momentet më të suksesshme në karrierën e Chari Cuthbert. “Isha në zyrën time dhe telefoni im po çmende
Michelle zbulon çfarë e bëri të dashurohej pas Barack Obama-s Michelle nisi podcast-in e saj këtë javë dhe i ftuari i parë nuk mund të ishte askush tjetër, përveç ish-presidentit, Ba
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj në
Incidenti i sikletshëm me çantën e Mbretëreshës, rrëfehet ish-punonjësja e Obamës (FOTO LAJM) Familja e famshme e Mbretërisë së Bashkuar ka rregulla, ndonjëherë edhe të çuditshme, mirëpo jo të gjithëve u rastis që
Brenda "kështjellës" luksoze të çiftit Obama, shifra e çmendur që është shpenzuar (FOTO LAJM) Ish-presidenti Barack Obama dhe zonja e tij Michelle Obama kanë blerë një shtëpi me shtatë dhoma gjumi, në Masaçuset, dh
Nga Putin te Obama, pamjet që kanë "turpëruar" njerëzit e rëndësishëm të botës (FOTO LAJM) Askush nuk u shpëton incidenteve të ndryshme, qofshin yje apo edhe politikanë të rëndësishëm. Mediat e huaja kanë mbl
Obama i drejtohet si rrallëherë Trumpit: Nuk di se çfarë bën Pandemia globale e shkaktuar nga Covid-19 ka sjellë debate të shumta në lidhje me masat e marra nga qeveritë e vendeve t
"Zgjidhni të duhurin", pra Oriola tregoi publikisht çfarë i pëlqen te Grezda (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit që kur lidhja e tyre u zbulua
Të gjithë në shtëpi, Michelle zbulon si i kalon familja Obama ditët e karantinës (VIDEO) Netflix, video-konferenca dhe mësime online! Kështu i kalon ditët e karantinimit familja Obama. Gjatë një lidhjeje telef
Aubamayang mbetet te Arsenali, nuk është më në planet e Barcelonës Pierre-Emeric Aubameyang ishte i lidhur për një kalim të mundshëm te Barcelona gjatë afatit kalimtar të verës. Megji
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj të
Pse Michele Obama nuk i ndjek vajzat në rrjetet sociale? Michelle ka folur për jetën e saj. E ftuar nga Oprah Winfrey, ish-zonja e parë e Amerikës ka folur pa filtra për jetë
Ndryshe nga prindërit e tjerë, si ka vepruar Michelle Obama me vajzat e saj në adoleshencë? (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë, Michelle Obama ka qenë gjithmonë një nga figurat më të dashura të audiencës. Ajo dhe partneri i saj, B
Nuk është më Barack Obama, Veliaj ka një "idhull" të ri për të kopjuar (VIDEO) Kryebashkiaku Erion Veliaj është një ndër politikanët më të akuzuar për kopje të politikanëve të tjerë. Të gjithë e k
Barack Obama poblikon foton romantike: Në çdo skenë, ti je ylli im Ka qenë një ndër politikanët më të dashur jo vetëm në Amerikë por dhe më tej, dhe ajo çka e bën të veçantë është sinqeri