999 rezultate për

bjn

Maqedonasit dalin me traktorë e kombajna kundër “Platformës Shqiptare” (VIDEO) Traktorë, kamionë dhe kombajna janë parë sonte të kalojnë rrugëve të Shkupit ditën e 12 të protestave anti-shqiptare në
Kombajna që korr pesë hektarë brenda një ore (VIDEO) Kjo kombajnë që shihni në video mund të korrë pesë hektarë për një orë pune. E prezantuar disa kohë më parë në Gjermani,