999 rezultate për

bĂje

Keni planifikuar pushime këtë fundjavë? Si do të mbajë moti Pavarësisht pandemisë, një pjesë e mirë e shqiptarëve zgjedhin bregdetin gjatë fundjavave për të hequr lodhjen e ditëve
Diell paradite por në mesditë ka surpriza, si do mbajë sot moti Sipas MeteoAlb, dita nis me diell dhe temperatura relativisht të larta por, duke ju afruar mesditës vranësirat shtohen d
Nis rritja e temperaturave, si do mbajë sot moti Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta dominojne në të gjithë vendin gjatë paradites. Por pje
Rikthehen kthjellimet, si do të mbajë sot moti Java mbyllet me ditën e Enjte dhe të Premte me mot të kthjellët në pjesën më të madhe të territorit. Vranësirat kali
Lajme të këqija: BE mund t’i mbajë kufijtë mbyllur edhe pas 1 korrikut për Ballkanin Kufijtë e jashtëm të Bashkimit Evropian mund të mbeten të mbyllur për qytetarët e Kosovës dhe vendeve tjera të rajonit t
Keni bërë plane? Si do të mbajë moti sot Këtë të martë moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara rrebeshe shiu me stuhi lokale në zonat mal
Keni bërë plane? Mësoni si do të mbajë moti këtë të diel Sipas MeteoAlb, moti i qëndrueshëm do të mbetet prezent në vendin tonë edhe të dielën duke sjellë kthjellime në zonat br
Kthjellime dhe vranësira, si do të mbajë sot moti Moti këtë të premte do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe shtim të vranësirave në zonat malore të pasuara nga reshj
Rama thyen pritshmëritë, pretendon të mbajë pushtetin deri në 2029 "Ata shqiptarë që janë në majë të malit apo të fund të hartës buzë detit, dhe që kanë një biznes të vogël familjar, do t
Reshje shiu dhe vranësira, si do të mbajë sot moti Moti këtë të martë do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën perëndimore dhe vranësira të pasuara nga rrebeshe shiu
Qershor me vranësira, si do të mbajë moti nesër Dita e enjte do të ketë mot me kthjellime dhe vranësira në zhvillim në orët e mesditës. Sinoptikanët e Shërbimit Mete
Paradite diell e në mesditë shi, si do të mbajë sot moti Vendi ditën e sotme do të karakterizohet nga një mot me diell në mëngjes, por pas mesdite priten reshje të dobëta shiu n
Ditën e mërkurë votohet qeveria Hoti Gjykata Kushtetuese e ka bërë publik të plotë aktgjykimin për dekretin e presidentit Hashim Thaçi për emrin e mandatarit
Trajneri i Bayernit nuk e fsheh gëzimin: Arritëm maksimumin, të përgatitemi për ndeshjen e radhës Trajneri i Bayern Munchen, Hans Flick është i lumtur me fitoren e thellë të skuadrës së tij 5-0 ndaj Fortuna Dyseldorfit
Zbardhen kërcënimet e bandës së Avdylajve ndaj policëve: Mbaje mend, do t’iu heqim qafe! Zbardhet dosja e bandës së Avdylajve dhe fotot e tyre te burgu “313”, kur përplasen me policinë. Në dosjen e siguruar
​Mandat tĂ« dytĂ« pĂ«r Thaçin? VetĂ«vendosje thotĂ« se LDK po synon ta mbajĂ« nĂ« krye tĂ« shtetit DeputetĂ«t e Kuvendit tĂ« KosovĂ«s nĂ« shkurt tĂ« vitit tĂ« ardhshĂ«m do tĂ« sfidohen nĂ« votimin e presidentit tĂ« vendit. Derisa
Rritja e ndjeshme e temperaturave, si do të mbajë moti sot Sipas MeteoAlb: Moti në vendin tonë gjatë paradites paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë-pasherëshme. Të njëjta
Veliaj nuk kursen as Metën për shembjen e teatrit: Presidenti të mbajë detyrën që i takon! Bashkia e Tiranës bën të ditur se qytetarët e saj do të kenë një furnizim më të mirë me ujë të pijshëm. Kreu i Bashkisë
Një e shtunë plot diell, si do të mbajë sot moti Dita e sotme pritet të jetë e kthjellët dhe me diell në thuajse gjithë territorin. Madje termometri do arrijë deri n
Shira dhe erë, si do të mbajë moti sot Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe pak më i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.