ZYRTARE/ Andrea Pirlo trajneri i ri i Juventusit
999 rezultate për

bĂjĂ

Ky është sanduiçi që ju ndihmon të humbni peshë Një sanduiç ofron lirinë për të ngrënë ushqim të shëndetshëm në lëvizje. Ju mund të rrëmbeni një kafshim ndërsa nxitoni
Xhaxhai nxjerr bllof ministrinë: 21-vjeçarja nuk ndërroi jetë nga COVID-19, ja provat Vajza 21-vjeçare nga Gramshi me banim në Tiranë, Amantia Çarçiu, nuk vdiq nga COVID 19. Është kjo deklarata akuzuese që
Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme
Milito: Mediat e huaja na kanë sulmuar padrejtësisht, ja pse mbaja numrin 22 Ish sulmuesi i Interit, Diego Milito, i cili ishte edhe një nga heronjtë e zikaltërve në vitin e tripletës së famshme, k
Ferdinand kthehet pas në kohë: Torres ia bënte bajat Vidiçit Rio Ferdinand ka kujtuar kohën kur duhej të përballeshin me Fernando Torresin, atëbotë sulmuesin më të mirë në botë.
Ne Belgjikë e bëjnë bajat, merret vendimi për titullin e Club Brugge Liga e Futbollit të Belgjikës ka anuluar vendimin e saj të 25 marsit, duke përfunduar kampionatin parakohe dhe duke i dh
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar Ashtu si pjesa më e madhe e njerëzve në botë edhe ish-futbollisti i kombëtares shqptare, Besnik Hasi këto ditë mjaft të
Klopp: Nuk mund t’i mbaja lotët (VIDEO) Bota është duke u përballur me një situatë shumë të vështirë së fundmi, për shkak të koronavirusit. Së fundmi një vid
Hulk e bën bajat, martohet me mbesën e gruas (VIDEO) Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mar
Rama ndan në Facebook videon humoristike: S’e mbaja dot këtë perlë! (VIDEO) Mesazhi i kryeministrit Rama, audio apo i shkruar, lidhur me këshillat për higjenën, kryesisht larjen e duarve, drejtuar
"S'mbaja dot më", Samanta Karavella flet publikisht për sherrin me Ronelen dhe Zerkën (VIDEO) Samanta Karavella së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “3-shat”. Ajo ka folur për projektet dhe jetën e saj dhe ndë
Vetitë kuruese të kombinimit të çokollatës së zezë dhe bajameve Kombinimi i bajameve, çokollatës së zezë dhe kakaos mund të zvogëlojë një faktor shumë të rrezikshëm për sëmundjet koron
Sot pritet vendimi për rastin "Syri i Popullit" Sot pritet të merret vendimi përfundimtar për rastin e njohur si “Syri i Popullit” ku kishin dëshmuar edhe presidenti i
Mallkimi i rrugëve, një i vdekur dhe tre të plagosur në Lushnjë e Vlorë Një person humbi jetën, ndërsa tre të tjerë mbetën të plagosur në tre aksidente të ndryshme të ndodhura sot pasdite në L
Mos i ndani, arsyet pse duhet të konsumoni përditë bajame Bajamet janë një frut që është vlerësuar shumë në periudhën e fundit për karakteristikat pozitive që ka. Dhe që janë shu
4 bajame në ditë, 6 përfitime direkte në organizëm Bajamet janë ndër arrorët më të mirë për organizmin. Ato janë të pasura me magnez, kalium, fibër dhe proteinë, të cilat
6 përfitime direkte në organizëm me 4 bajame në ditë Bajamet janë ndër arrorët më të mirë për organizmin. Ato janë të pasura me magnez, kalium, fibër dhe proteinë, të cil
Rita Ora ka probleme shëndetësore: Po më shkatërron… Rita Ora nuk po kalon një situatë të mirë sa i përket gjendjes shëndetësore. Ajo ka njoftuar fansat se do bëjë pak ko
Erdhi dimri, si të bëni hap pas hapi biskotat e çajit me mjaltë dhe bajame Koha e përgatitjes - 30 minuta bashkë me pjekjen PËRBËRËSIT: 120 g miell orizi, 30 g miell misri i bluar imët, 80 g g
Sadri Ramabaja në gjykatë: Rasti i montuar dhe hakmarrje e pastër Në Gjykatën Themelore në Prishtinë ka nisur seanca gjyqësore në rastin e ashtuquajtur “Syri i Popullit”. I dyshuari i