999 rezultate për

bĂhet

Pse mbahet i fshehtë shteti që dhuroi vaksinat për shqiptarët? Fico zbulon arsyen Teksa në vendin tonë mbërritën 975 vaksinat e para anti-covid të kompanive Pfizer dhe Biontech, mister ngelet vendi dona
Veliaj: Ja pse do të mbahet mend Basha, barsoletë brenda selisë blu Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha, për të cilin tha se e vetmja gjë që mbahet
Pse mbahet sekret shteti që dhuroi vaksinat anti-covid? Manastirliu zbulon arsyen Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ka lënë mister emrin e vendit që i ka dhuruar Shqipërisë 1000 dozat e par
Bushati nuk pĂ«rmbahet ndaj RamĂ«s: I ndau lekĂ«t me 10 dashnoret e tij Analisti Andi Bushati, i ftuar nĂ« emisionin ‘Open’ e ka komentuar menxhimin e pandemisĂ« nga qeveria Rama me anĂ«n e njĂ« a
Nard Ndoka nuk pĂ«rmbahet mĂ«: Në të sëmës 2020 e Rilindja e RamĂ«s! "Në të sëmës 2020 e Rilindja. Ma va fan cula Ramsi!" Kryetari i PartisĂ« Demokristiane, Nard N
Nuk përmbahet Milani, dyfishon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Milani duket se "shtyp" cdo skuadër që i del përpara në kampionat, me apo pa oraganikën e plotë. Kuqezinjtë kanë dyfi
Man.United fitoi me goleadĂ« ndaj Leeds, nuk pĂ«rmbahet Solskjaer: Mund tĂ« shĂ«nonim 12 gola Manchester Unitedi i Ă«shtĂ« rikthyer fitoreve duke mposhtur Leeds Unitedin me rezultat tĂ« thellĂ« 6 – 2. "DjajtĂ« e Kuq"
Nuk përmbahet United, shënon dy herë në 3 minuta ndaj Leeds (VIDEO) Manchester United e ka nisur në mënyrë spektakolare ndeshjen ndaj Leeds. Vendesit shenuan dy herë me McTominay në min
"Shqiponjat", vetëm me një kamera sigurie që mbahet në trup Shqiponjave në kryeqytet u ka mbetur vetëm një kamera sigurie funksionale që mbahen në trupin e tyre për të bërë transpa
Shkodra nuk dorëzohet! Sot mbahet protesta e 3-të për Klodian Rashën Një tjetër protestë për Klodian Rashën është paralajmëruar ditën e sotme në Shkodër. Kjo është protesta e tretë që do
Rrëmbehet i riu në Bulqizë, mbahet peng për orë me radhë në garazhin e makinës Një 37-vjecar është arrestuar nga policia e Bulqizës, pasi dyshohet se ka marr peng për disa orë një 22-vjeçar. I ar
Gattuso nuk pĂ«rmbahet pas humbjes me Interin: VetĂ«m nĂ« Itali ndodh kjo ÇfarĂ« i keni thĂ«nĂ« arbitrit Massa nĂ« fundin e ndeshjes? Kjo ka qenĂ« njĂ« nga pyetjet qĂ« i janĂ« bĂ«rĂ« Gennaro Gattusos,
KiE pĂ«r protestat nĂ« ShqipĂ«ri: Policia tĂ« pĂ«rmbahet nga pĂ«rdorimi pa kriter i dhunĂ«s Komisioneria e KĂ«shillit tĂ« EvropĂ«s pĂ«r tĂ« Drejtat e Njeriut, Dunja Mijatović ka publikuar njĂ« deklaratĂ« ditĂ«n e so
Georgina si babagjyshe joshĂ«se me bikini, Ronaldo nuk pĂ«rmbahet as publikisht (FOTO LAJM) Partnerja e futbollistit tĂ« famshĂ«m, Cristiano Ronaldo, Gerogina Rodriguez, i ka çmendur tĂ« gjithĂ« teksa ka postuar nĂ« “
Një tjetër protestë në emër të Klodian Rashës, ja kur do të mbahet Një tjetër protestë është njoftuar se do të mbahet ditën e sotme në emër të të ndjerit, Klodian Rasha. Në njoftimin e
Arriti shifrën e 750 golave, CR7 nuk përmbahet: Falë familjes jam këtu, vazhdojmë për 800 CR7 është lojtari më në formë i momentit. Portugezi realizoi golin e 750 në karrierë për kombëtare dhe klube duke s
Brenda burgut ku mbahet Hashim Thaçi dhe ish-komandantĂ«t e UÇK-sĂ« (FOTO LAJM) Gjykata Speciale ka publikuar akuzat pĂ«r Hashim Thaçin dh eish-komandantĂ«t e UÇK-sĂ«. KĂ«ta tĂ« fundit prej disa javĂ«sh tas
Superkupa e Spanjës mund të mbahet në Arabinë Saudite Superkupa e Spanjës mund të ndryshojë vend dhe të zhvillohet në Arabinë Saudite. Tifozët nuk janë të lejuar në këto s
Do mbahet mend për Kupën e Botës 2002, vdes ish-futbollisti i Senegalit, Bouba Diop Ish-lojtari i Premier Ligës, Papa Bouba Diop, ka vdekur në moshën 42-vjeçare. Senegalezi raportohet se vuante nga një
Franceska Jaçe nuk përmbahet, nxjerr gjoksin jashtë Franceska ka mahnitur me videon e fundit. Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse