999 rezultate për

bĂhesh

Një dhelpër iu shtuar sot malit të Dajtit (VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi i ka dhuruar lirinë, dhelprës që mbahej e burgosur në një lokal në Fier, për të tërhequ
17 të arrestuar, si u kapën 700 kg drogë shqiptare nga karabinierët (VIDEO) Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e 17 personave për përfishrje në trafikim të lëndëve narkotike. Gjatë
E pabesueshme, djemtë me aftësi të kufizura mbaheshin të lidhur, lirohen pas 5 vitesh (FOTO LAJM) Dy djem me aftësi të kufizura në Indi janë shpëtuar pasi u lidhën në pemë për 5 vite nga familjet e tyre. Njëri nga fëmi
Për kë do të votonin të rinjtë nga Kosova nëse zgjedhjet do të mbaheshin nesër Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) ka kryer një studim të opinionit publik në mesin e votuesve të rinj nga mosha 17 de
Nikolla i'a kthen Blushit: Mbahesh mend për fjalë e jo për punë Ministrja Nikolla ka zgjedhur që ti kundërpërgjigjet me të njëjtën mënyrë deputetit Blushi dhe ish kryeministrit Berisha
Sot duhej të mbaheshin zgjedhjet në Maqedoni! Bazuar në marrëveshjen e Përzhinos, në Maqedoni sot duhej të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme parlamentare. 24 prilli i
Zgjedhjet mund të zhvillohen më 5 qershor? Siç raportuan disa media, zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni do të mund të mbaheshin me 5 qershor, por sip
Sot varroset maturanti maqedonas Maqedonia do të përshëndetet sot me të riun maqedonas, Angel Petrov. Ai do të varroset në varrezt e Gjorçes. Sot
Lirohen 4 gazetarët francezët që mbaheshin peng në Siri Katër gazetarë francezë të cilët janë mbajtur peng në Siri për gati një vit tashmë janë liruar. Zyra e presidentit të Fr
Lirohen 60 persona që mbaheshin peng nga manifestuesit pro-rusë Mbrëmjen e djeshme janë liruar rreth 60 perssona që mbaheshin peng nga aktivistët pro-rusë në selinë vendore të Shërbime
Bie rejtingu i BDI-së, PDSH në rritje Sipas një ankete të zhvilluar së fundmi, dy partitë më të mëdha maqedonase VMRO dhe LSDM, kanë pothuajse rejting të njëj
Arinjtë shkojnë aty ku kanë vendin Arinjtë që mbaheshin të izoluar në restorantet dhe minikopshtet e Kosovës, tanimë janë të vendosur në strehimoren afër l
Obama: Ti po plakesh David Beckham Barack Obama, ka deklaruar se futbollisti 38-vjeçar David Beckham, po bëhet shumë i moshuar për të luajtur në nivel prof
Lirohen gazetarët ndërkombëtar në Tripoli Rreth 35 gazetarë te cilet po mbaheshin si pengje në hotelin Rixos të Tripolit, më në fund janë lënë të lirë. Lajmin e k