999 rezultate për

bĂhej

Dalin pamjet, si mbahej në vëzhgim pak para ekzekutimit Santiago (VIDEO) Kanë dalë me video momentet pak përpara ekzekutimit me breshëri të 26-vjeçarit Santiago Malko, në datën 27 gusht në Tira
Zhul i vërtetë! Bllokohen 257 kg mish që mbahej në kushte mizerabël (FOTO LAJM) 257 kg produkte mishi janë bllokuar nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit. Nga kontrolli i ushtruar rezultoi se subjekti
Mbahej peng në Fushë-Krujë prej 4 ditësh, policia e liron Policia e Shtetit ka organizuar një operacion të goduar "Plugu" në Fush-Krujë ku ka bërë të mundur lirimin e një personi
Skema e grabitjes, pse mbahej hapur dera e furgonit NĂ« emisionin “Opinion” gazetari Arsen Rusta ka shpjeguar skemĂ«n e grabitjes sĂ« miliona Eurove, qĂ« ka zgjatur 90 sekonda.
Blerja më e re e Barcelonës merr numrin 6 që mbahej nga Xavi Barcelona ka zyrtarizuar Jean-Clair Todibo i blerë nga Toulouse. Francezi 19 vejcar u prezantua te Barcelona teksa ka
Mbahej sekret, kjo është super raketa amerikane që kapi mat edhe rusët në Siri (FOTO LAJM) Ushtria ruse u zotua se do të shkatërronte çdo raketë që nisej nga aleatët në drejtim të bazave të regjimit të Asadit di
Mbahej sekret, kjo është super raketa amerikane që kapi mat edhe rusët në Siri (FOTO LAJM) Ushtria ruse u zotua se do të shkatërronte çdo raketë që nisej nga aleatët në drejtim të bazave të regjimit të Asadit di
Zeka në sulm: Ata që shtynë seancën janë mafiozë Deputeti i partisë Nisma Socialdemokrate, Milam Zeka thotë se deputetët që kanë shtyrë seancën që pritej të mbahej nesër
Dikur mbahej si akademia më e mirë në botë, por sot La Masia rezulton dështim Sergi Roberto ka debutuar me 1 nëntor 2010, në Kupën e Mbretit kundër Celta Vigos, dhe mbete lojtari i fundit që ka ardh
Mbahej sekret, kjo është super raketa amerikane që goditi Asadin (FOTO LAJM) Ushtria ruse u zotua se do të shkatërronte çdo raketë që nisej nga aleatët në drejtim të bazave të regjimit të Asadit, p
Albin Kurti: Gjuriç duhet të mbahej në arrest Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se Marko Gjuriç është dashur që të mbahej nën arrest e jo të dep
Pacolli i shqetësuar: Seanca për demarkacion duhet të mbahej dje Zëvendëskryeministri dhe ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se seanca për demarkacionin është dashu
Lushtakët dalin sot para gjykatës Sami Lushtaku dhe 23 të akuzuar tjerë pritet që të dalin sot para gjykatës në lidhje me arratisjen nga QKUK-ja. Sami
“I çmenduri” fluturon 24km i ulur nĂ« njĂ« karrige, lidhur pas tullumbaceve me helium (VIDEO) NjĂ« aventurier nga Britania e Madhe ka fluturuar mbi fshatrat e Johanesburgut verior i ulur nĂ« njĂ« karrige qĂ« mbahej nga
Lamtumirë Casillas, rekordin ia thyen një 18-vjeçar Mile Svilar është tashmë portieri më i ri që ka luajtur në një ndeshje në Ligën e Kampioneve. Ky rekord mbahej nga i
Pamje rrĂ«nqethĂ«se nga sulmi nĂ« Vegas, njerĂ«s tĂ« shtrirĂ« pĂ«rtokĂ« (FOTO LAJM) NjĂ« sulm me armĂ« ka ndodhur nĂ« njĂ« prej kazinove tĂ« mĂ«dha nĂ« Las Vegas, nĂ« ‘Mandalay Bay’. Sipas policisĂ« nga ky sulm
Pamje tĂ« reja trishtuese nga sulmi nĂ« Las-Vegas, njerĂ«zit largohen tĂ« tmerruar (VIDEO) NjĂ« sulm me armĂ« ka ndodhur nĂ« njĂ« prej kazinove tĂ« mĂ«dha nĂ« Las Vegas, nĂ« ‘Mandalay Bay’. Sipas policisĂ« nga ky sulm
E papritur! Dasma e Xhensilës dhe Besit është sot (FOTO LAJM) Dasma e Xhensila Myrtezajt dhe aktorit të humorit Bes Kallaku ka qënë ndër më e komentuara kohët e fundit. Thuhej në
Komandoja shqiptar rrĂ«fehet pas kthimit nga Afganistani: Ja çfarĂ« kĂ«rkoj nga shteti NĂ« emisionin e sotĂ«m tĂ« “NjerĂ«z nĂ« Fokus” nĂ« News24 tĂ« drejtuar nga gazetarja Ola Bruko, u trajtua tema “Lufta dhe paqja
Berisha flet pĂ«r 21 janarin: Rama s’do ishte sot, nĂ«se nuk do tĂ« pĂ«rmbahej Ish-kryeministri Sali Berisha Ă«shtĂ« i ftuar sonte nĂ« “Top-Story” nĂ« “Top-Channel” pĂ«r tĂ« folur pĂ«r 21 Janarin. Beris