999 rezultate për

azizi

“Merresh me llafe grash”, Fifi sulmon ashpër Mentor Hazizin Fifi dhe Mentor Hazizi kanë nisur një përplasje të hapur virtuale. Ishte Mentori ai që tha publiksiht se fifi ishte m
Ngjarje tragjike në Kosovë, djali gjen në pus nënën Më 24 dhjetor të këtij viti, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Karaçevë e Epërme të Kamenicës. Sipas asaj që
Ditën mekanikë e natën hajdutë, si u zbuluan dy vëllezërit nga Berati Vidhin makina dhe i çmontonin në servisin e tyre; zbulohen dy vëllezërit. Policia e Lushnjës bën me dije se ka arres
Vidhnin makina e i shisnin për pjesë, bien në pranga vëllezërit Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët akuzohen se kanë vjedhur një makinë "Benz". Në pranga kanë rënë Ermir
Zgjidhet kryetari i ri i Gjykatës Themelore në Gjilan Është mbajtur takimi i radhës i Këshillit Gjyqësor të Kosovës (KGJK) nën kryesinë e kryesuesit Nehat Idrizi. Gjatë këti
Detaje nga vetëvrasja e policit në Gjilan Një pjesëtar i Policisë së Kosovës e ka vrarë veten në qytetin e Gjilanit. Nënkoloneli i policisë në këtë qytet Shaba
Vetëvritet polici në Gjilan Një pjesëtar i Policisë së Kosovës e ka vrarë veten sot pasdite në qytetin e Gjilanit. Lajmin e ka konfirmuar edhe në
U largua me sherr nga Portokallia, aktori tregon të vërtetën Gent Hazizi ishte një nga të larguarit e radhës në Portokalli. Edhe pse u fol se ai u largua me sherr, Hazizi ka sqaru
Nxehet situata në Xing, Luana zhvesh Ermalin dhe Gent Hazizin "Si ishte të punoje me Luanën?", mjaftoi kjo pyetje që situata të nxehej në "Xing me Ermalin" ku sot është i ftuar Gent
E pranon këngëtari, pëlqen Ilda Bejlerin Dren Abazi pjesë e ekipit të Edi Manushit në “Shiko Kush LUAN” në mbrëmjen e sotme ka dhënë edhe pëlqimin e tij mes shum
Arrestohet drejtori i urbanizmit i Komunës së Gjilanit Valon Shefkiu, drejtori i Urbanizmit i Komunës së Gjilanit është arrestuar para disa orëve dhe është ndaluar për 48 orë
Bleona se lë me aq sherrin me Gent Hazizin, i kërkon 100 mijë euro Luanës Debati mes Gent Hazizit dhe Bleona Qeretit bëri shumë bujë në media ditën e djeshme dhe sot. E gjitha nisi kur në emi
Gent Hazizi i kërkon publikisht falje Bleonës jatë ditës së djeshme, këngëtarja Bleona Qereti kishte bërë disa postime të njëpasnjëshme të cilat ia deidkoi Gent Haziz
Ëndrra e fëmijërisë e Gent Hazizit? Të bëhej shofer “Kur jemi fëmijë kemi shumë dëshira ,për atë çka duam të bëhemi kur të rritemi. Unë personalisht kam dashur të bëhem sho
EKSKLUZIVE/ Sot, KGjK do të tentojë të zgjedhë kryetarin e Gjykatës Themelore të Gjilanit Sot Këshilli Gjyqësor i Kosovës pritet të zhvillojë raundin e tretë për të zgjedhur kryetarin e Gjykatës Themelore të Gj
Dështon për të dytën herë zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit Ka dështuar zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit pasi anjëri nga 8 kandidatët nuk ka fituar sot votat
Spektatores i bie të fikët në Teatrin Kombëtar, ja kush i dha ndihmën e pare (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhnur në Teatrin Kombëtar gjatë premierës së shfaqjes “5 djelmoshat”. Gent Hazizi, ak
Kaltrina Azizi: Haraçinë, Kumanovë, Brezë tani që janë bllokuar rrugët ku e keni Zaevin? Ish-deputetja Kaltrina Azizi ka reaguar me anë të një postimi llogarinë e saj në facebook duke iu drejtuar qytetarëve t
Vrasja e të riut në Elbasan, pranga kushëririt të autorit Blutë e Elbasanit kanë arrestuar një 27-vjeçar, nën akuzën e pengimit të zbulimit të së vërtetës për vrasjen e Gazment S
E ftoi shokun për gjah dhe e vrau me çifte, zbardhet dëshmia e autorit (FOTO LAJM) Altin Hazizi, 21-vjeçari që vrau me çfite 18-vjeçarin Gazmend Sllami, ka pranuar fajësinë, por ka deklaruar se vrasja ka