999 rezultate për

azilin

Ylli i Milanit shënon në ndeshjen debutuese me Brazilin (VIDEO) Lukas Paqueta është braziliani që po bën mjaft mirë me skuadrën e Milanit. Paraqitjet fantastike te Kuq e Zijtë tërh
Gattuso: Paqueta e meriton që të thirret në kombëtaren e Brazilit Gennaro Gattuso beson se Lucas Pauqeta meriton që të grumbullohet me Brazilin. “Paqueta e meriton grumbullimin me Bra
Dy të vrarë, Venezuela mbyll kufirin me Brazilin dhe Kolumbinë Së paku dy njerëz kanë vdekur dhe disa të tjerë janë plagosur gjatë përleshjeve në kufirin mes Venezuelës dhe Brazilit,
Fëmijët i mbyllin në azilin e Tiranës, dy të moshuarit zbulojnë dashurinë Historia si ata kanë përfunduar në azil është e trishtë… por ata rrëfejnë si fati dhe dashuria u buzëqeshi sërish. Da
KE shpreh qëndrimin për azilin e Gruevskit Komisioni Evropian thotë se nuk kanë marrë konfirmim nga Hungaria se i është miratuar kërkesa për azil ish-kryeministrit
Gruevski njofton se ka fituar azilin politik në Hungari (FOTO LAJM) Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski përmes profili të tij në Facbuk ka njoftuar se shteti i Hungarisë i ka dh
Gazeta hungareze: Merret vendimi për azilin e Gruevskit Zyra për Emigrim dhe Azil në Hungari e ka miratuar vendimin për kesën e azilit të ish kryeministrit të arratisur, Nikoll
Debutimi me Brazilin, shkëlqen mesfushori i Napolit Brazili fitoi 1-0 miqësoren ndaj Uruguait me një gol të vendosur me 11 metërsh nga ylli i Paris saint Germain Neymar.
Ekstremi i djathtë merr nën kontroll Brazilin Ish kapiteni i ushtrisë, Jair Bolsonaro është zgjedhur president i Brazilit pas zgjedhjeve të mbajtura ditën e diel në k
Tite me superlativa për Brazilin Trajneri i kombëtares së Brazilit, Tite nuk kishte si të mos ishte u lumtur për fitoren e seleçaos në miqësoren ndaj Arg
Gjermania merr masa ndaj personave që synojnë azilin Gjermania do t'i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimev
Modele dhe sportiste, kjo bukuroshe po "çmend" Brazilin (FOTO LAJM) Julia Muniz Brandao së fundmi është bërë pjesë e faqeve të para në mediat e Brazilit. Bukuroshja ka një jetë të ndar
Argjentina triumfon pa "yjet", Brazilin e nderojnë Firmino dhe Neymar Mbrëmjen e së premtes, nuk kemi pasur surpriza dhe ndeshje vetëm në Europë për Ligën e Kombeve por edhe në Kontinentin A
Alisson: Liverpooli është i ngjashëm me Brazilin Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker, mendon se skuadra e tij, nën drejtimit e trajnerit gjerman Jurgen Klopp, ka shum
7.1 ballë, tërmeti i fuqishëm trondit dy shtete Një tërmet i fuqishëm i forcës 7.1 të shkallës richter ka tronditur para disa minutash Perunë duke shkaktuar panik tek b
Mos provoni azilin në Gjermani, do të jetë si burg Procedura të përshpejtuara azili, të gjitha nën një çati të madhe. Kjo është e thënë në mënyrë të thjeshtëzuar ideja e t
Dramë njerëzore, djali braktis nënën në azilin e pleqve (VIDEO) Të afërmit e një gruaje të moshuar në Brazil mund të dënohen me tri vjet burg, pas një videoje e cila doli në internet.
Era Istrefi e fiksuar me Brazilin, foto me "Ish-Topin e Artë" (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi e cila do të hapë ditën e nesërme finalen e madhe njihet si një tifoze e futbollit.
Mposhtën Brazilin, kjo është vlera e lojtarëve të Belgjikës (FOTO LAJM) Belgjika mposhti mbrëmë Brazilin me shifrat 2-1 duke u kualifikua në gjysmëfinalen e Kupës së Botës. Të inspiruar nga
E frikshme, kaq vlen skuadra që çoi Brazilin në shtëpi mbrëmë Belgjika arriti mbrëmjen e djeshme të eliminojë Brazilin pasi e mundi me rezultatin 2-1 duke u kualifikuar në gjysmëfina