999 rezultate për

azil

Pozoi me modelen braziliane, Salah merr kritika te ashpra Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Salah, para disa ditësh ka dalë në kopertinën e revistës "GQ Middle East", duke pozuar
Gol qesharak në Brazil, arbitrat nuk merren vesh me njëri-tjetrin (VIDEO) Në ndeshjen midis Corinthians dhe Cruzerios mbrëmjen e kaluar është shënuar në nga golat më qesharak, që fal sistemit VA
Januzaj mund të luaj për Kosovën Javën e kaluar, FIFA shprehu gatishmërinë e saj për të studiuar një modifikim të Statutit, për të eliminuar disa kufizim
Iu refuzua azili në Francë, kthehen vullnetarisht 120 shqiptarë 120 shtetas shqiptarë, azilkërkues në Francë janë rikthyer vullnetarisht në Shqipëri. Në këtë mënyrë ata kanë shmangu
Nëna 98-vjeçare i bashkohet djalit 80-vjeçar në azil, për t’u kujdesur për të (FOTO LAJM) Ada Keating është emri i gruas 98-vjeçare, e cila është prova perfekte e lidhjes së pathyeshme midis nënës dhe djalit të
Legjenda Brazilit: Vinicius do bëhet nga lojtarët më të mirë të botës Një nga lojtarët më virtuozë në historinë e futbollit, braziliani Ronaldinho, i cili ndodhet në Kolumbi për një ndeshje
Shanset për azil janë zero! 100 shqiptarë dëbohen nga Franca, Belgjika e Gjermania 100 shqiptarë janë riatdhësuar nga vendet europiane, në të cilat kishin kërkuar azil. Policia tha se shanset për azil
William i lidhur ngushtë me Chelsea Futbollisti brazilian e ka konfirmuar lidhjen e tij të ngushtë me klubin anglez E ardhmja e Willianit pritet të jetë
Nuk ka qetësi për Neymar, dëmtohet sërish me Brazilin Brazili u ndal me një barazim 1:1 nga Nigeria, në një ndeshje miqësore fatkeqe për sulmuesin Neymar, i cili e braktisi f
Brazili ndalet nga kombëtraja e Peter Olayinka-s (VIDEO) Miqësoret ndaj kombëtareve afrikane kthehen në tabu për Brazilin. Kombëtarja Selecao u ndal sërish në barazim 1-1, këtë
Shqiptarët të parët në botë me kërkesat për azil në BE Dëshira e shqiptarëve për të ikur është aq e lartë, saqë po ia kalojnë dhe dhe vendeve që janë në luftë apo në konflikte
Të rinjtë po ia mbathin, Shqipëria rrezikon "të zbrazet" në 70 vite Ndonëse pritshmëritë ishin që numri i azilantëve të vinte në rënie, për shkak se refuzimet e larta të dekurajonin apliki
Ndalohet mesha, bien copëza nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit Pasditen e djeshme, pjesë të vogla nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit kanë rënë në dysheme gjatë mbajtjes së një mes
Shqipëria e sigurt në sytë e Italisë, rrefuzohen kërkesat për azil Italia ka paraqitur një dekret ku ka shpallur 13 vende të sigurta të origjinës për të frenuar emigrantët në vend. Mes
Zhbllokohet sfida në Londër, Arsenali në avantazh (VIDEO) Arsnenali ka zhbllokuar sfidën duke kaluar në avantazh ndaj Standard Liegue. Është talenti brazilian Martineli ai që
Chelsea kalon përsëri në avantazh përballë Lille (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me barazimin 1-1, Chelsea ka arritur të kalojë përsësi në avantazh në pjesën e dytë me bra
Bie poshtë kërkesa për azil, ekstradohet Babalja Albert Veliu i njohur ndryshe si "Babalja" pritet të ekstradohet nga Belgjika pasi nuk është aprovuar kërkesa e tij për
DETAJET/ Kapja e 617 kg "të bardhe" në Brazil, zbardhen detaje për mallin e "KF Elbasani" Një sasi rekord prej 617 kg kokainë është kapur brenda një kamioni në Brazil teksa autoritetet bëjnë me dije se janë arr
Shqiptarët pushtojnë Brazilin, kapet sasi e madhe 'malli' me logon e 'FK Elbasani' Një ngarkesë prej 617 kg kokainë, pakot e të cilave kishin logon e Sport klub Elbasanit është sekuestruar nga policia e
Të pasmet më të bukura në botë janë braziliane, ju prezantojmë me Miss Bumbum 2019 (FOTO LAJM) Një modele braziliane e “Playboy” u kurorëzua MissBumBum World 2019, duke u cilësuar si vajza me të pasmet më të bukura