999 rezultate për

azem

“Po të ishte Azem Hajdari gjallë, nuk do të rreshtohej krah Ramës” Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka e ka konsideruar një veprim shumë të rëndë veprimin e Rudina Hajdarit për të mos e
Evra frymëzon Juventusin: "Kushdo që nuk beson, le të largohet" Juventusi do të luajë ndeshjen e kthimit në Alianz Stadiumn sot në mbrëmje kundër Altetico Madridit, teksa do tiu duhet
Nis seanca për dosjen "Hajdari", çfarë kërkon Izet Haxhia Ka nisur sot rreth orës 13:00 në Gjykatën e Apelit të Tiranës gjyqi për Izet Haxhinë, i dënuar me 25 vite burg për vrasj
Vëllai i Azem Hajdrait - Lulzim Bashës: Lidhi qentë Vëllai i Azem Hajdarit, Sali Hajdari ka bërë një reagim të fortë kundër PD-së ku shprehet se kanë nisur sulme ndaj famil
Analisti: Pse Basha po e vonon vendimin për Rudina Hajdarin Analisti dhe pedagogu Agron Gjekmarkaj ka folur për mos deklarimin e vajzës së Azem Hajdarit e cila akoma nuk ka dorëzua
Si e parashikoi Azem Hajdari hakmarrjen e Berishës Ish-kreu i PD Sali Berisha konfirmoi sot atë që flitej se edhe Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit që konsiderohet si
VOA: Qeveria shqiptare favorizoi kompaninë fantazëm (DOKUMENT) Në Shqipëri zbulohen detaje të tjera lidhur me kompaninë DH Albania e cila fitoi garën për ndërtimin e një pjese të Unaz
29 shkolla në Kamëz pa ngrohje, fëmijët bëjnë mësim në temperatura ekstreme (VIDEO) Dita e hënë shënoi edhe nisjen e procesit mësimor për 24 mijë nxënës të shkollave 9-vjeçare dhe të mesme në Kamëz. Në
Thaçi: Kisha dijeni se po bëheshin plane që të vritesha Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka nisur dëshminë e tij në gjykatë në rastin e njohur si “Syri i Popullit”. Ai në fi
Mega skandali, kush e garantoi firmën fantazëm se nuk do të zbulohej falsifikimi për 30 milion euro? Ndryshe nga sa ministri Damian Gjiknuri përpiqet që ta relativizojë duke thënë se gjëra të tilla edhe ndodhin, skandali
ARRSH kallëzon në Prokurori firmën fantazëm që do ndërtonte Unazën e Re Autoriteti Rrugor Shqiptar kallëzon penalisht në Prokurorinë e Tiranës kompaninë “DH Albania”. ARRSH kërkon hetimin e kë
I dha 30 milion euro firmës fantazëm, Gjiknuri betohet se është i ndershëm Bredan pak ditës, dy institucione nën varësinë dhe mbikëqyrjen e ministrit të Insfrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjik
I dha 14 miliard lekë firmës fantazëm, OST reagon pas skandalit Pas skandalit me tenderin e Dunwell Haberman Albania në Unazën e Re, ishte shokues edhe fakti që në fakt ky nuk ishte te
Gjiknuri kapet me presh në duar, krahas Unazës i dha firmës fantazëm 14 miliard lekë (FOTO LAJM) Eshtë thelluar akoma më shumë skandali i kompanisë fantazmë Dunwell Haberman Albania. Kjo e fundit e prezantuar si de
Thellohet skandali tek Unaza e Re, kompania fantazëm u regjistruar3 muaj para tenderit Deputeti demokrat Agron Shehaj ka zbuluar një detaj të çuditshëm në lidhje me njërën prej tre kompanive që ka fituar ten
Syla del para gjykatës, ende vazhdon të jetë i lirë Sot pritet që të vazhdoj shqyrtimi gjyqësor në rastin e njohur si “Toka”, ku ish deputeti i PDK-së Azem Syla dhe të tjer
Kjo është arsyeja pse policia do të arrestojë asambleistin e VV-së Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe asamblisti Egzon Azemi ka deklaruar se prokuroria ka lëshuar fletë-arrest ndaj tij
Asambleisti i VV-së: Policia po më pret për të më arrestuar Asamblisti i Vetëvendosjes në komunën e Prishtinës, Egzon Azemi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Policia po
Vrasja e Azem Hajdarit në gjykatë, rihapet "Dosja e Shekullit" Rikthimi i Izet Haxhisë në Shqipëri pritej që të rihapte çështjen e vrasjes së Azem Hajdarit dhe duket se kështu do të n
Shpend Ahmeti i bën një ftesë të pazakontë Vetëvendosjes Me akuza nga VV-ja në drejtim të PSD-së, ka filluar mbledhja e tetë e Kuvendit të Kryeqytetit. Duke folur për thirrje