999 rezultate për

azem

Zbulohet sulmuesi i gazetarit Kajtazi, mik me Azem Sylën Sulmi ndaj gazetarit Vehbi Kajtazit është bërë kryetema e diskutimeve në kosovë. Ai është në foto edhe me Milam Ze
Anxhelina dhe Beatrix i mësojnë shqip grimierit të Kardashianëve Ashtu siç e kemi vënë re nga rrjetet sociale dhe pas masterclass-it të parë të atij rangu në vendin tonë, dy kushërirat
Protestë në veri të Mitrovicës Përfaqësuesi i Lagjes së Boshnjakëve në Mitrovicën Veriore, Florent Azemi, ka bërë thirrje për protestë paqësore për shk
Azem Syla ka urdhëruar vrasjen e Gani Gecit Halil Geci, vëllai i madh i Gani Gecit, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se ishte vetë Sokol Dobruna, ai i cil
Si ishte Azem Hajdari si baba? Flet vajza e tij, sot deputete Ajo nuk është më vetëm vajza e Azemit, pasi tashmë ka nisur të krijojë një profil të vetin në publik. Rudina Hajdari
Po filmonte të birin, tmerrohet kur pranë tij shfaqet një fantazëm (FOTO & VIDEO) Një mama e frikësuar ajo beson se ka kapur një fantazmë me kamera teksa përdorte një filtër për herë të parë nga iPhone-
Vajza e Azem Hajdarit: Si ndjehem në Kuvendin ku "luftoi" im atë Ajo është një ndër deputetet më të reja të Kuvendit të Shqipërisë por historia e saj me politikën i ka rrënjët shumë të
Rrëfimi i fotografit që bëri foton e fundit të Azem Hajdarit Fotografi Felix Bilani i cili fotografoi për herë të fundit Azem Hajdarin pas atentatit dhe pak minuta para se të vdiste
Klosi flet për vrasjen e Hajdarit: Si u arratis Nano nga malet dhe roli i Berishës Ditën e djeshme demokratatët e familjarët e Azem Hajdarit përkujtuan atë dhe vrasjen e tij 19 vite më parë. Ngjarja
Topalli kujton Azemin por thumbon Bashën: Ky është lideri i vërtetë i PD-së Ditën e sotme demokratët përkujtuan 19-vjetorin e vrasjes së Azem Hajdarit. Për këtë ngjarje të rëndësishme për demo
I shpëtoi 5 atentateve, enigma e vrasjes së Azem Hajdarit Sot është 19 vjetori i vrasjes së Azem Hajdarit. Ngjarja e rëndë ku dhe humbi jetën ndodhi më 12 shtator 1998, në T
“Para 19 vjetësh na e vranë Azemin, sot na i vjedhin votat në Kuvend” Ditën e sotme demokratët përkujtojnë Azem Hajdarin në 19-vjetorin e vrasjes së tij. Në këtë ditë të rëndësishme për
Berisha kujton Azem Hajdarin: Heroi që u vra nga regjimi komunist Ditën e sotme shënohet 19-vjetori i vdekjes së Azem Hajdarit. Në këtë përkujtimor, demokratët janë mbledhur sërish për t
Vrasja e Azem Hajdarit, çfarë i tha Fatmir Haklaj tropojanëve në vitin 1998 (VIDEO) I akuzuari kryesorë për vrasjen e Azem Hajdarit u vra në fshatin Bujan. Ai u vara më një plumb pas shpine vetëm 50 metra
Vrasja e Azem Hajdarit, Basha: S’do i tradhëtojmë kurrë vlerat e tij Ditën e sotme demokratët përkujtojnë liderin historik Azem Hajdari Me kërkesë të opozitës, kryetari i ri i Kuvendit,
Sot votohet qeveria e Ramës, Berisha braktis Kuvendin Ish-kryeministri Sali Berisha ka braktisur sallën e Kuvendit të Shqipërisë. Pas fjalës së gjatë të kreut të opozitës
19 vjet nga vrasja, vajza e Hajdarit zë vendin e tij në Kuvend si deputete Ditën e sotme mbushet plot 19 vite nga vrasja e liderit të demokracisë Azem Hajdarit. Sot në Kuvendin e Shqipërisë,
Vrasja e Hajdarit, Rama mesazh prekës për të bijën në Kuvend Kryeministri Edi Rama ka bërë një urim special sot në përkujtimoren e vdekjes së Azem Hajdarit. Me anë të një postim
19 vjet nga vrasja e Azem Hajdarit, dënimet dhe misteret e krimit Më 12 shtator 1998, vritet në Tiranë deputeti 35-vjeçar Azem Hajdari, ish-udhëheqës i Lëvizjes Studentore të Dhjetorit 1
Vrasja e Azem Hajdarit, anëtarja e kryesisë thumbon demokratët Ditën e sotme PD do të përkujtojë në orën 11, ish-liderin e saj Azem Hajdari, i vrarë në vitin 1998. Pas lajmërimit n