999 rezultate për

axon

Del në treg celulari i parë me dy ekrane me palosje (VIDEO) Teknologjia më e fundit e prodhuar nga ZTE është një celular me dy ekrane të plota. Ekrani i parë i Axon M është 5.2
Del në treg celulari i parë me dy ekrane me palosje (VIDEO) Teknologjia më e fundit e prodhuar nga ZTE është një celular me dy ekrane të plota. Ekrani i parë i Axon M është 5.2
"Ai ndryshoi përgjithmonë jetët tona" (FOTO LAJM) Një fëmijë i lindur me një anomali tepër të rrallë, ka festuar ditëlindjen e tij të dytë. Ai është Jaxon Buell, mbije
ZTE Axon MAX me ekran 6 inç ZTE ka krijuar serisë Axon, e cila ka ekran më të madh se modelet e tjera. Pajisja është quajtur Axon MAX për shkak të e
ZTE prezanton AxonPro 64GB dhe Axon (FOTO LAJM) ZTE prezanton vversionin me 64GB të Axon Pro ekzistues dhe një model tjetër krejtësisht të ri të Axon. Axon është një mo
ZTE Axon mini me ekran 5.2 inç (FOTO LAJM) ZTE ka zbuluar të gjithë detajet e telefonit inteligjent Axon mini të prezantuar në korrik. Telefoni ka ekran me prekje
ZTE Axon Elite vjen në tregun europian (FOTO LAJM) ZTE prezanton ZTE Axon Elite, i cili është version paksa të ndryshme nga Axon. Telefoni ka ekran prej 5.5 inç me rezoluc
ZTE Axon telefoni i parë kundër baktereve (FOTO LAJM) ZTE Axon është një telefon i cili ofron një mbrojtje të veçantë kundër gërvishtjeve dhe kundër baktereve. Corning, pr
ZTE Axon telefoni anti bakterial (VIDEO) Telefoni inteligjent ZTE Axon është një ndër modelet, i cili ësHtë më i pastër nga bakterët. Ky është telefoni i parë in
ZTE prezanton telefonin e ri Axon (FOTO LAJM) ZTE prezanton pajisjen më të re, telefonin Axon i cili mund të krahasohet me iPhone 6 dhe Galaxy S6. ZTE Axon ka ekra
ZTE Axon telefoni më i ri në treg (FOTO LAJM) ZTE prezanton modelin e ri Axon, i cili do të lançohet në korrik, fillimisht në tregun Amerikan. Pritet që telefoni i ri