999 rezultate për

away

Ndahet nga jeta në moshën 41 vjeçare aktori i njohur (FOTO LAJM) Ka vdekur në moshë të re, aktori i famshëm australian, Ben Unwin. 41- vjeçari është gjetur pa ndjenja më datë 14 gusht,
Shokon Anne Hathaway: Aspak e lumtur kur fitova "Oscar"... Të fitosh një çmim për rolin që portretizon vuajtjen dhe njerëzit e varfër dhe të vishesh shtrenjtë teksa e tërheq trofe
Anne Hathaway: Mos u turpëroni me peshën e shtuar pas lindjes, çdo gjë është një bekim Anne Hathaway tashmë nëna një djali të vogël të lindur në muajin prill, ndryshe nga femrat e tjera nuk ka nxituar aspak
Hit-and-run driver who killed mother of two arrested A 37-year-old woman was killed today by a hit and run driver in the Albanian capital. The police arrested the 20-year-ol
Anne Hathaway bëhet nënë Pas shumë ditëve në heshtje, më në fund aktorja e famshme Anne Hathaway ka bërë publik lajmin se ajo ka sjellë në jetë n
Ja si dukej Anne Hathaway kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Aktorja e famshme Anne Hathaway, është në pritje të fëmijës së saj të parë, por nga një foto që ka postuar në rrjetet so
Gjirafa.com merr $2 milion për zhvillimin e shërbimeve në Internet për Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni Kompania Gjirafa, produkt kryesor i së cilës është makina kërkimore në gjuhën shqipe Gjirafa.com dhe Rockaway Capital (V
Prokurori Hardaway kërkon dënimin e Limajt Prokurori i rastit në MTPT, Charles Hardaway në seancën gjyqësore ndaj Fatmir Limajt dhe të tjerëve ka paraqitur argumen
Bushati concerned about political situation in Kosovo Foreign Minister Ditmir Bushati, reacted regarding events in Kosovo Parliament. In a posting on the social network Faceb
Anne Hathaway së shpejti nënë Lajme mjaft të mira vijnë nga aktorja Anne Hathaway, e cila së shpejti do të bëhet nënë. Bukuroshja që shumë e kujtojnë
Ambassador Lu: People with criminal background must stay away from politics! People with criminal records should not have a future in politics. This has been the open appeal of US Ambassador Donald
I preu hundën të fejuarës, dënohet me 6 vjet burg Dale Hathaway ka sulmuar brutalisht të fejuarën e tij, duke ia prerë hundën me thikë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e
Basha urges Rama to turn away from the legacy of Enver Hoxha DP leader Basha, on the day of youth said that the youth refuses to return back, as he requested from Rama to turn away
Asnjëherë nuk u ndal, aktorja shokon me të shkuarën (FOTO LAJM) Ndonëse tani cilësohet si një ndër aktoret më të suksesshme, më herët, në fillim të karrierës së saj ajo ka marrë kritik
Anne Hathaway: Fama më shkatërroi Anne Hathaway, gjatë një interviste të dhënë së fundmi është ndalur tek fama dhe pasojat e saj. Aktorja është shprehur s
Corvette sjell modelin e radhës (FOTO-LAJM) General Motors prezantoi në janarin e këtij viti filimisht modelin e ri Chevrolet Corvette C7 Coupe, pastaj erdhi versio
Anne Hathaway, e stresuar për linjat trupore të saj Aktorja hollivudiane Anne Hathaway vazhdon të ketë ende dyshime mbi peshën e saj edhe pse ka humbur shumë kile. E nominu
Arben Xhaferi passes away Former leader of the Democratic Party of Albanians in Macedonia, Arbën Xhaferi, died in hospital at around 16:00, reppor
Xhaferri passed away, condolences from Prishtina Condolences came from the Kosovo leaders for the loss of Arben Xhaferri. President Atifete Jahjaga declared that the dea
Premiera e filmit "The Dark Knight Rises", Hathaway me look të ri Anne Hathaway është paraqitur me një look të ri në premierën e filmit "The Dark Knight Rises", në Londër. Me flokë të sh