999 rezultate për

awards

E zbulon Tuttosport: Ronaldo refuzoi të marrë çmimin "Lojtari i vitit" për shkak të Lewandowskit Në Emiratet e Bashkuara Arabe janë ndarë çmimet e "Globe Soccer Awards" për futbollistin më të mirë në Botë për vitin 20
Larg pandemisë dhe stresit, kjo foto u shpall më e mira e vitit 2020 (FOTO LAJM) 2020-a ka qenë një vit i vështirë, por emocionues dhe janë të shumta fotografitë e shkrepura që i tregojnë këto momente.
"Emmy Awards" u mbajt nga shtëpia, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Ceremonia e çmimeve Emmy dukej shumë ndryshe këtë vit ndërsa të nominuarit vendosën kamera në shtëpitë e tyre për të mar
"Kjo është çmenduri", këngëtarja shqiptare do të performojë në MTV Music Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max, do të performojë në “Mtv Music Awards”. Kjo ceremoni do të organizohet me 31
Lista e plotë e fituesëve të "BET Awards" BET Awards është shfaqje dedikuar afro-amerikanëve dhe minoriteteve të tjera me ngjyrë në Amerikë, për të vlerësuar arri
Vajza e Beyonce bën histori në "Bet Awards", bëhet fituesja në moshë më të vogël (FOTO LAJM) Fituesja më e vogël këtë vit në “Bet Awards” është vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy. Ky çmim iu dha për këngën “Br
Luana Vjollca përtej kufinjve, fiton çmimin e rëndësishëm në New York (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka shtuar një tjetër sukses në listë. “Golden Panther Music Awards 2020” i ka dhuruar Luanës çmimin “Best
Më në formë se kurrë! Bleona Qereti në Grammy Awards (FOTO LAJM) Bleona Qereti na ka mahnitur sërish! Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Gram
Mes tyre edhe 2 shqiptare, si u veshën VIP-at në "Grammy Awards 2020" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Los Angeles u mbajt ceremonia e 62 e çmimeve Grammy. Dhe si gjithmonë në ceremoni të këtij lloji,
Vetëm 18 vjeç, këngëtarja që rrëzoi nga froni Taylor Swift dhe triumfoti në Grammy Awards (FOTO LAJM) 18 vjeçarja po bën namin dhe duket se festa sapo ka filluar për të. Billie Eilish rrëmbeu katër çmimet më të mëdha në
E veshur nga stilisti shqiptar, Beynoce shkëlqen në Pre-Grammy Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, ose siç shpesh e quajnë "Diva B", Beyonce sapo ka lumturuar të gjithë shqiptarët me një postim të v
Ceremonia e rëndësishme e filmit, kush fitoi në Critics’ Choice Awards Mbrëmjen e kaluar është mbajtur edicioni i 25-të i ndarjes së çmimeve Critics’ Choice Awards. Ceremonia ceremoni u d
Fjalët e para të CR7 pas fitimit të "Globe Soccer Awards" (VIDEO) I vlerësuar si futbollisti më i mirë i vitit 2019 në ceremoninë e zhvilluar këtë të dielë në Dubai, nga "Globe Soccer Aw
"Globe Soccer Awards", Ronaldo shpallet lojtari i vitit në Dubai duke mposhtur Messin Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin e "Globe Soccer Award", si lojtari më i mirë për vitin 2019, çmim ky i cili u dha në
"Globe Soccer Awards" mbahet sot, Ronaldo apo Messi? Një raund tjetër, një tjetër sfidë. Ronaldo kundër Messit, përplasja e fundit e vitit 2019. Vendndodhja ndryshon por
Awards 2019, si shkëlqyen VIP-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”, i njohur ndryshe si “AMA” ku më
"Është kaq i bukur", Dua Lipa nuk përmbahet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa mori pjesë mbrëmjen e djeshme në "American Music Awards", ku u shoqërua nga p
People Choice Awards, vajzat bëjnë namin me fustanet marramendëse (FOTO LAJM) People Choice Awards është mbushur mbrëmë me yjet e Hollywood-it. Nga Gwen Stefani, ylli Kim Kardashian dhe aktorja Z
E BUJSHME/ Tare nominohet nga "Globe Soccer Awards" për drejtorin sportiv më të mirë të 2019-ës Puna e shkëlqyer që Igli Tare po bën të Lazio gjatë këtyre vazhdon të vlerësohet. Pasi mori çmimin e drejtorit më të mir
I tallën motrat e saj, përse Kylie Jenner nuk shkoi në "Emmy Awards" (FOTO LAJM) Kylie Jenner nuk i ndoqi motrat e saj pas në ceremoninë e Çmimeve Emmy dhe arsyeja nuk lidhet me atë që mund të mendoni.