999 rezultate për

avokatit

Saimir Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahi ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Gjykatën për Krime të Renda. Ai është paraqit
Rama nis gjyqin me gazetarin gjerman që publikoi përgjimet Kryeministri Edi Rama i ka dhënë prokurën avokatit gjerman Matthias Prinz, për nisjen e procesit gjyqësore me gazetarin
Izet Haxhia përmes avokatit: Berisha shpëton vetëm nëse vdes..! Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri, në vijim të intervistës së tij të dhënë për gazetën Dita, thotë se klientit të ti
Një nga një! Kush po i eleminon shqiptarët që dinë gjithçka mbi vrasjen e avokatit të njohur grek? Atentati i mbrëmshëm në Vlorë la të vdekur Raqi Mëhillajn 22 vjeç, ndërsa policia dyshon se shënjestër e tij është 32 vj
Historia qesharake midis prokurorit, avokatit dhe policit në Pogradec, kush përfundon në burg? Një rast absurd është shënuar në Pogradec, ku një avokat është akuzuar se ka përdorur si armë të ftohtë një deodorant! E
Grabiten 350 milionë lekë nga shtëpia e avokatit të njohur Policia ka dhënë detaje të reja lidhur mbi ngjarjen e ndodhur pak minuta më parë në Durrës, ku persona ende të panjohur
Avokati i Popullit: Ishim në terren, protesta mund të quhet paqësore Një ditë pas protestës së opozitës së bashkuar para kryeministrisë dhe parlamentit, e cila u shoqërua me dhunë nga Polic
Vrasja e avokatit në Elbasan, atentatori u kaloi policëve te këmbët Detaje të tjera janë zbuluar nga vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra. Sipas burimeve nga Prokuroriua e Krimeve të rënd
Të dhëna tronditëse pas masakrimit të shqiptarit në burgun grek (VIDEO) Mediat greke kanë zbardhur një ngjarje të rëndë kriminale që është parandaluar nga autoritetet. Është fjala për ‘mafien
Detaje të reja, vrasësi i avokatit erdhi nga jashtë Lidhur me vrasjen e avokatit Ravik Gurra, të ndodhur në Elbasan gazetari Artan Hoxha deklaroi se sipas idenitikitit të a
“Në një celular janë kërcënimet”, detaje të reja për ekzekutimin e avokatit Vrasja e avokatit Ravik Gurra nuk tronditi vetëm Elbasanin por gjithë sistemin e drejtësisë. Në Opinion, gazetarja La
Vrasja e avokatit, Dhoma e Avokatisë ndërpret shërbimin për 3 ditë Ekzekutimi i avokatit Ravik Gurra ka sjellë reagimin e Dhomës e Avokatisë. Ata shprehen se Dhoma do të ndërpresë shër
Hetimet për vrasjen e avokatit, dyshohet për vrasës me pagesë Vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra në qendër të Elbasanit, duket se do të këtë mjaft vështirësi në zbardhjen e saj, d
'E përshëndeti para se ta qëllonte', kamerat kapin vrasësin e avokatit në Elbasan Kamerat e sigurisë kanë arritur të kapin autorin, por Policia dhe Prokuroria deri tani nuk kanë qenë në gjendje të bëjnë
Krimet e Rënda "marrin në dorë" vrasjen e avokatit në Elabasan Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në dorë hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra. Ngjarja dyshohet se mund të k
Si serbi, gazetari zbulon detajet tronditëse për vrasjen e avokatit Gazetari investigativ, Artan Hoxha me anë të një statusi në Facebook ka zbuluar detaje tronditëse në lidhje me vrasjen e
Kombinimi fatal në vrasjen e avokatit të njohur në Elbasan Vrasja e avokat, Ravik Gurra mbrëmjen e djeshme në Elbasan ka tronditur qyetin. Një person i maskuar ka qëlluar në k
Vrasja e avokatit në Elbasan, merren në pyetja Çapjat Elbasani u trondit mbrëmjen e djeshme nga vrasja e avokatit Ravik Gurra në mes të qytetit. Avokati është qëlluar pas
Kjo është pista ku po hetohet për ekzekutimin e avokatit në Elbasan Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e avokatit Ravik Gurra,në qendër të Elbasanit, mbrëmjen e djeshme. Avo
Pak minuta pas vrasjes së avokatit, digjet një makinë në Elbasan Kanë kaluar vetëm pak minuta që nga vrasja e avokatit të Shullazit në Elbasan. Pikërisht pak mionuta pas vrasjes, pol