999 rezultate për

avokati

Apeli burgos përjetë shqiptarët për vrasjen e avokatit grek: Historia e eliminimeve të bujshme mes veti pas krimit të rëndë Gjykata e Apelit e Athinës ka lënë në fuqi vendimet shkallës së parë për vrasjen e avokatit të njohur grek Michalis Zafe
Ekzekutoi vëllezërit Bilali dy vite më parë, avokati i autorit: U torturua në qeli Avokati i Arsen Stojkut, i cili akuzohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër dy vite më parë tho
Avokati i Popullit i drejtohet Kushtetueses: Kërkohet shfuqizimi i nenit që lejon përgjimin e qytetarëve Institucioni i Avokatit të Popullit i ka kërkuar Gjykatës Kushtetuese të shfuqizojë nenin 8 në ligjin për policinë, përs
Frikësohen dëshmitarët? Avokati i Thaçit flet nga Haga Ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi, kanë dalë dit
Zbulohet çfarë i shkroi gjyqtarja Hoxha KLGJ-së nga burgu Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë sot seancën e dhënies së vendimit për gjyqtaren e Krujës, Enkeleida Hoxha. Nënkry
Avokati i Kadri Veselit: Prokuroria nuk ka asnjë provë kundër tij Ish krerët e UCK-së gjenden sot përballë gjykatës Speciale në Hagë. Sipas avokatit të Kadri Veselit, Ben Emmerson, Proku
Shtyhet seanca për shkarkimin nga detyra të gjyqtares Enkeleda Hoxha Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë për në datën 25 shkurt seancën për shkarkimin nga detyra të gjyqtares Enkelejda Hoxh
Lirimi i Billës, KLGJ shqyrton kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Hoxha KLGJ po shqyrton kërkesën e ILD-së për shkarkimin nga detyra të gjyqtares së Krujës, Enkelejda Hoxha. Kërkesa për shk
Zgjedhjet në Kosovë, Avokati i Popullit: Procesi zgjedhor ishte i sigurt, i lirë dhe demokratik Avokati i Popullit përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se ka vëzhguar për së afërmi zgjedhjet e parakohshme p
Fotot e "sikletshme" me avokatin dhe lidhja intime, çfarë tha në gjykatë Enkeleda Hoxha Ditën e shtunë u mbajt seanca gjyqësore ndaj gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha, avokatit Aldo Tabaku dhe tetë të arres
"Ka fëmijë të sëmurë', avokati kërkon arrest në shtëpi për Enekeleda Hoxhën Ditën e sotme të arrestuarit me urdhër të SPAK nga dosja e Krujës, kanë dalë para Gjykatës. Një nga emrat që shkaktoi
"Ky avokati, bir i ku**ës", del biseda e vëllait të të dënuarit nga dosja e bujshme e Krujës Dosja e bujshme e Krujës ka nxjerrë në pah aferat korruptive në shumë institucione si Gjykata, spitalet apo në burgje.
Nga divorci, te fëmija me prokurorin dhe lidhja "intime" me avokatin: Si u shformua Enkeleda Hoxha E diplomuar në vitin 2004 si një nga magjistratet më premtuese, Enkeleida Hoxha e nisi karrierën si ndihmëse magjistrate
"Është tip arnauti ai", përgjimet në dosjen e bujshme të Krujës zbulojnë nofkën e avokatit Tabaku Detaje të reja janë zbuluar nga dosja e bujshme ku përgjimet kanë nxjerrë në pah korrupsionin në Gjykatën e Krujës. N
Enkeleda Hoxha dhe avokati Tabaku takoheshin sheshit në Krujë, dalin fotot nga embëltorja Ditën e djeshme gjyqtarja Enkeleida Hoxha, sekretarja e gjykatës dhe avokati Aldo Tabaku u arrestuan me bujë nga SPAK.
Bënin fëmijë dhe i trafikonin, avokati zbulon detaje të errëta nga vrasja e dy motrave në Tiranë Akoma nuk është harruar historia e rëndë në vigjilje të Vitit të ri ku dy motra u vranë nga një 59 vjeccar. Ditën e
Avokati i vajzave të Maradonës rëndon situatën e Dr. Luques: Është bërë krim Saga e vdekjes së Diego Armando Maradonës është "pasuruar" me një kapitull të ri të rëndësishëm. Pas publikimit të bised
I arrestuar për rrëmbimin e bujshëm, lihet i lirë Ardjan Docaj Një ndër personat e arrestuar si të dyshuar për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës është liruar nga burgu. Shtetasi A
Avokati tregon momentin e vështirë në seancën e sotme për vrasjen e Albert Krasniqit Ramiz Krasniqi, avokati i Skënder Krasniqit, i cili dyshohet për vrasjen e djalit të tij, thotë se klienti i tij më me d
Përmbyset ngjarja për vrasjen e biznesmenit Krasniqi, flet avokati i babait të viktimës Ramiz Krasniqi, avokati i Skënder Krasniqit, i dyshuar për vrasjen e djalit të tij, biznesmenit, Albert Krasniqi, ka thë