999 rezultate për

avokate

Pronari i lokalit "Panorama" dëshmon para Gjykatës: Po unë Ramën e kam mik Mihal Kokëdhima ka pasur një bisedë me avokatët e tij para nisjes së seancës gjyqësore, ndërsa ishte ulur në vendin e të
Flet për herë të parë pronari "kriminel": Ç'është kjo punë, nuk kam prekur njeri me dorë, ata më morrën zvarrë Nuk ka pranuar t'i ketë sulmuar turistët spanjollë. Mihal Kokëdhima ka deklaruar në seancën gjyqësore për masë sigurie,
Rina Balaj tallet keq me Loredanën dhe Mozzik Ashtu sikundër Ledri Vula u përgjigj lidhur me skandalin e Loredanës, një tjetër reagim vjen nga reperja kosovare Rina.
Shtyhet sërish gjyqi i Shullazit, Gjykata gjobit avokatët Gjykata e Apelit ka shtyrë sërisht gjyqin e Emiljano Shullazit. Këtë rradhë shkak ëshë bërë mos paraqitja e avokatëve t
Telashe për Ronaldon, rikthehet çështja e përdhunimit të Kethrin Majorga Duket se Cristiano Ronaldo do të përballet me telashe të reja në horizont. Portugezi akuzohet nga Kethrin Majorga për nj
Loredana thyen heshtjen dhe flet më në fund për akuzat e mashtrimit Duket se heshtja e Loredana Zefit për skandalin e zhvatjes se qindra mijëra frangëve nuk do të zgjasë shumë. Reperja ka
Lidhje me bosin shqiptar në burg, merret vendimi për avokatët grekë 50 mijë euro garanci dhe paraqitja dy herë në muaj në stacionin e policisë të zonës si dhe mos largim nga vendi vendosi
Kishte të dashur avokaten greke, kush është bosi shqiptar i mafias në burgjet greke Shpërndarje e pamjeve të therjes së Arbër Bakos në burgun famëkeq të Koridalos në Greqi kanë kthyer vëmendjen e autorite
PËRGJIMET/ Na gjej ca euro të çojmë trupin në Shqipëri! Mafia e burgjeve "djeg" dy avokatë grekë Mediat greke kanë nxjerrë përgjimet e një grupi shqiptarësh që "bënte ligjin" në burgun famëkeq të Koridalos në me dy av
Vrasja e Ravik Gurrës, avokatët e Lushnjes, Durrësit dhe Beratit në protestë Një bojkot 3-ditor nga avokatët ka nisur në shumë qytete të Shqipërisë. Bojkoti vijon në Elbasan, Lushnje, Berat e D
Ekzekutimi i mafioz i Gurrës, avokatët e Korçës bojkotojnë gjyqet Vrasja e Ravik Gurrës në Elbasan po shoqërohet me reagimin e fortë të avokatëve, të cilët tashmë ndjehen të kërcënuar në
Mbahet seanca e rastit Monstra, priten bombat e prokurorisë Ka vazhduar edhe sot me dyer të mbyllura për opinionin gjykimi për rastin “Monstra”, në të cilin janë nxjerrë dëshmi nga
Pamje të tmerrshme, kryetari i gjykatës godet me shpullë avokaten (VIDEO) Këto janë pamjet e tmerrshme ku shfaqet Kryetari i gjykatës së Kukësit, Isuf Shehu, duke goditur fizikisht avokaten Auro
Edhe sot mbyllet për publikun seanca e rastit Monstra Në Gjykatën Penale të Shkupit, mbrapa dyerve të mbyllura për opinionin, sot vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”. Në sea
Edhe sot seanca për rastin Monstra mbyll dyert për publikun Në Gjykatën Penale të Shkupit edhe sot vazhdon gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smillkovës e cila ka ndodhu
Rasti Monstra mbyllet për publikun Seanca e rastit “Monstra” në Gjykatën Penale të Shkupit vazhdon pa praninë e gazetarëve, familjarëve të të akuzuarve si
Avokatët në bojkot të përgjithshëm Oda e Avokatëve të Kosovës dhe avokatët sot do të hyjnë në bojkot të përgjithshëm, për të gjitha gjykatat, prokuroritë d
Avokatët në Kosovë bojkotojnë punën, mësoni arsyen Oda e Avokatëve të Kosovës dhe avokatët nesër do të hyjnë në bojkot të përgjithshëm, për të gjitha gjykatat, prokuroritë
Shkon në 25 persona numri i të falurëve për dhunën në Kuvend Pesë persona të tjerë të përfshirë në ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit 2017 në Kuvendin e Maqedonisë janë amnistuar,
Milan apelon kartonin e kuq të Higuainit Avokatët e Gonzalo Higuain dhe Milan kanë apeluar rastin e kartonit të kuq të këtij të parit, pasi që Serie A e dënoi me