999 rezultate për

avokat

''Kam shenja të koronavirusit'', ish-nëndrejtori i spitalit të Sarandës bën kërkesë për lirimin nga burgu Ish-nëndrejtori i Spitalit të Sarandës, Florenc Llanaj, i arrestuar si pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës,
"Mos shikoni vetem b***n tuaj", avokatja shqiptare në Itali nis letrën për koronavirusin Iris Xh, është një avokate italiane me origjinë shqiptare, e rritur, e shkolluar, e diplomuar në Breshia, qytetin ku jet
Arrestimi i avokatëve të Çilit, reagon Dhoma Kombëtare e Avokatisë: E paligjshme! Operacioni "Mezhgorani", vuri në pranga edhe dy avokatët Ilir Korbi dhe Betim Shkupi. Lidhur me arrestimin e tyre ka rea
Avokati i Ronaldinhos: Ai është budalla, nuk e dinte që kishte pasaportë të falsifikuar Avokati i vet mbrojtës, Adolfo Marín e ka quajtur Ronaldinhon budalla, duke thënë se legjenda braziliane nuk e dinte se
Përkundër kërkesës së avokatit, gjykata vendos që Ronaldinho të qëndrojë në burgun e Paraguait Braziliani, Ronaldinho Gaucho është urdhëruar nga gjykata të qëndrojë në burgun e Paraguait. Ish sulmuesi i Barcelonë
Paloka kujton përplasjen me avokaten e sapo emëruar të Shtetit: Përfaqësonte Edin në gjyqe Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar në lidhje me emërimin si Avokate të Shtetit Enkelejda Muçën, avo
Ish-këshilltarja e Ramës emërohet Avokate e Përgjithshme e Shtetit Qeveria miratoi emërimin e Enkeljeda Muçaj në detyrën e Avokatit të Përgjithshëm të Shtetit. Ajo zëvendëson në këtë dety
U propozua nga Rama, kush është Avokati i Shtetit i sapo emëruar Enkelejda Muçaj është emëruar sot si Avokate e Përgjithshme e Shtetit shqiptar. Ajo zëvendëson Artur Metanin, i zgje
"Fshinte" kallzimet penale kundrejt shumave të majme, dosja e avokatit shkon në SPAK Policia e Fierit ka arrestuar një avokat, të shpallur në kërkim për “Korrupsion pasiv" dhe "Ushtrim i ndikimit të paligj
Avokati: Henri Çili shkoi vetë në polici, nuk u arrestua! Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, i cili u arrestua mbrëmjen e së enjtes nën dyshimet se ka ndërhyrë për të sigur
Flet avokati i Henri Çilit: Arrestimi u bë pa urdhër-ndalim, u mbajt abuzivisht! "Nuk është pyetur me procesverbal. Pra nuk ka asnjë proceverbal të marrjes në pyetje ndërsa nga ana e tij Çili mohon aku
Avokati i Henri Çilit: Nuk u arrestua, u vetëdorëzua Sipas avokatit të Henri Çilit, ky i fundit nuk është arrestuar, por është vetdorëzuar në policinë e Tiranës. Andi Dur
Arrestimi i Henri Çilit, bashkë me të u kap dhe avokati i njohur Pas aksionit në Lazarat analisti Henri Çili është arrestuar për llogari të prokurorisë në Gjirokastër, pasi emri i tij d
"Bar" nga Spanja në Rumani, si u vu nën hetim për trafik droge avokati shqiptar Dy shtetas shqiptarë janë vënë në pranga pas finalizimit të një operacioni të Prokurorisë së Rumanisë zhvilluar në nënto
U akuzua për korrupsion, flet avokati i presidentit të PSG-s Ditën e sotme, presidenti i kampionëve të Francës dhe i BeIN Sports, Nasser Al Khelaifi, u paditë nga autoritetet zvicer
Tentoi të ndryshonte dëshminë e vajzës, arrestohet avokati i Agron Begos Policia ka arrestuar ditën e sotme avokatin e profesorit Agron Bego, pasi tentoi që të ndryshonte dëshminë e njërës prej
"Drejtësia e 007-ës" që tentoi të shpëtojë mësuesin pas skandalit seksual "Unë në fakt si person, tani po them realitetin, unë përdor shumë shprehjen “jam 007”-ta..." Tingëllon ironike, por ë
Skandal i radhës i mësuesit: Është mik i babait, s'më ka kërkuar s*ks... Një ditë më parë “Stop”transmetoi dy dëshmi të reja, që implikojnë profesorin e kantos në shkollën e mesme artistike “Ja
OFL i dërgoi formularë për deklarimin e pasurisë, flet avokati i Ervis Martinajt Ervis Martinaj, ishte një ndër subjekët që OFL sot dërguar formularin për deklarimin e pasurisë. Pas këtij veprimi,
Abuzoi seksualisht me mbesën 18-vjeçare, flet avokati i 55-vjeçarit: Kreu marrëdhënie por me dëshirën e saj (VIDEO) Vëllai i vajzës kërkon që dikush ta marr motrën e tij në mbikëqyrje, të dyshuarit i caktohen 30 ditë paraburgim. Rrug