999 rezultate për

aviv

Kur fati bashkon rrugët sërish! I dorëzoi shiritin e kapitenit në ndeshjen e lamtumirës, Totti bën biznes me Almavivan re vite më parë, më 28 maj të vitit 2017 Françesko Toti do të luante ndeshjen e tij të lamtumirës. një karrierë e tërë e
Vret veten ish-futbollisti serb në moshën 38-vjeçare Ish-sulmuesi i Anderlecht e Partizanit të Beogradit, Miljan Mrdakovic ka vrarë veten në fundjavë, në kryeqytetin serb në
Milani gjen zëvendësuesin e Donnarummas në League 1 Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo s
Do të luajnë kundër Izraelit, Kombëtarja flututon drejt Tel Avivit (FOTO LAJM) Lojtarët dhe pjesëtaret e stafit të ekipit të Kombëtares kanë udhëtuar për në Izrael paraditen e sotme me avionin “Lasgu
Dështon plani i "pulës", Eurovision do të mbahet në Tel Aviv dhe jo në Jerusalem Eurovision Song Contest ka zgjedhur Tel Avivin që të presë vitin e ardhshëm ngjarjen më të madhe muzikore, përkundër fak
Paraguai largon ambasadën nga Jerusalemi në Tel Aviv, Izraeli reagon ashpër Paraguai ka vendosur të rikthejë ambasadën e saj në Izrael në Tel Aviv, pasi qeveria e mëparshme e vendit e zhvendosi a
Izraeli publikon listën për Shqipërinë Trajneri i Izraelit Andreas Herzog ka publikuar listën e 25 futbollistëve të grumbulluar për sfidën e 7 shtatorit ndaj S
SHBA zhvendos ambasadën në Jerusalem, tension në Izrael Sot është dita kur SHBA-të zhvillojnë cerëmoninë e transferimit të ambasadës së tyre nga Tel Avivi në Jerusalem në kuadë
Nora Gjakova fiton medaljen e artë në Tel Aviv Nora Gjakova është kurorëzuar me medaljen e artë në Kampionatin Europian të Xhudos që u zhvillua në Tel Aviv. Xhudist
Luftë e re në Lindjen e Mesme? Vjen kërcënimi me sulme (FOTO LAJM) Ministri i Mbrojtjes së Izraelit Avigor Lieberman ka lëshuar një kërcënim serioz ndaj Libanit duke paralajmëruar një aks
Trudeau i del kundër Trump-it, Kanadaja mban ambasadën në Tel Aviv Kryeministri kanadez, Justin Trudeau ka theksuar sot se ambasada e Kanadasë në Izrael do të qëndrojë në Tel Aviv, duke t
Tel Aviv: Mijëra izraelitë mbështesin krijimin e shtetit palestinez Mijëra izraelitë kanë tubuar mbrëmë në Tel Aviv në mbështetje të krijimit të shtetit palestinez. Pjesëmarrësit kanë
Aksident në prag të vizitës së Trumpit, pesë të lënduar në Izrael Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, filloi vizitën dyditore në Izrael, në kuadër të turneut të
Myslimanët falen brenda Sinagogës në aeroportin e Tel Avivit (VIDEO) Pamjet ku duket një familje besimtarësh turq duke u falur brenda një sinagoge në aeroportin “Ben Gurion” të Tel Avivit n
Sfidat e mbrëmjes në Champions, "mision i pamundur" për Skënderbeun Pas takimeve të para që u luajtën ditën e mërkurë mbrëmjen e sotme vijnë edhe sfidat e kthimit të cilat do të përcaktojn
Irani – Izraelit: Nëse na sulmoni e shkatërrojmë Tel-Avivin Një zyrtar i lartë i Gardës Revolucionare të Iranit Mujteba Zulnur ka thënë se vendi i tij do ta shkatërrojë Tel-Avivin
Tel Aviv, 12 pasagjerë vriten në një autobus Një palestinez ka vrarë me thikë 12 pasagjerë të një autobuzi në Tel Aviv, 4 prej të cilëve ndodhen në gjendje kritike p
Grushta mes ultrasit dhe lojtarit, ndërpritet derbi i Tel Avivit (VIDEO) Është pezulluar në minutat e fundit të pjesës së parë, teksda rezultati ishte një, ndeshja mes Hapoel Tel Aviv dhe Macca
Meta xhiro me biçikletë në Tel Aviv (FOTO-LAJM) Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta dhe një delegacion parlamentar i përbërë prej deputetëve Valentina Leskaj,
Besart Abdurahimi, sulmuesi që i mungon Kombëtares (VIDEO) Kur jemi pak ditë larg shortit të eleminatoreve për "Euro 2016" të gjithë janë kuriozë për të parë në fushë kombëtaren e