999 rezultate për

avionit

Mbyllen kërkimet për 'MH370’, zhdukja e avionit një mister i pazgjidhur Një kërkim privat për gjetjen e avionit tw zhdukur me numër fluturimi MH370 është mbyllur zyrtarisht pa asnjë rezultat.
Vërtetohet dyshimi tronditës për avionin e zhdukur të Malaysia Airlines (FOTO LAJM) Hetuesit kanë gjetur prova të tjera, të cilat konfirmojnë se avioni i "Malaysia Airlines" MH370 u zhduk pasi piloti kish
Iniesta konfirmon se do ti bashkohet klubit nga Japonia Andres Iniesta ka konfirmuar se do ti bashkohet Vissel Kobes pasi që ka lajmëruar se është në rrugë për në Japoni. Fi
Ndodh mrekullia, tre gra dalin të gjalla nga flakët e avionit me 104 të vdekur në Kubë (FOTO & VIDEO) Mund të quhet një mrekulli fakti se tre gra kanë mundur të shpëtojnë nga aksidenti tragjik gjatë mbrëmjes së djeshme në
Rrëzimi i avionit kthehet në një tmerr, vdesin 102 persona Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kubë. Një avion është përplasur pak minuta më parë në aeroportin Jose Marti në Hava
Kamera kap momentin kur rrëzohet një avion, tym dhe flakë (VIDEO) Momente dramatike janë publikuar së fundmi nga rrëzimi i avionit privat në Arizona. Ngjarja e rëndë ajrore ndodhi mua
Kosova paralajmëron mërgimtarët, shikoni si i rezervoni biletat e avionit Në prag të sezonit turistik, dhe gati në kohën kur emigrantëve kthen ne vendet e lindjes, Ministria e Infrastrukturës në
Kompania ajrore fut kufomën në kabinë, tmerrohen pasagjerët e avionit të Prishtinës Një udhëtare e ka denoncuar Turkish Airlines se ka futur një kufomë të udhëtarët në aeroplanin e linjës Stamboll Prishti
Momenti i nisjes së avionit të parë francez drejt Sirisë (VIDEO) Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Britania e Madhe dhe Franca kanë nisur ofensivën ndaj Sirisë në orën 5:00. Trump laj
Përmbyset ngjarja, mediat turke nxjerrin version tjetër për rrëzimin e avionit grek (VIDEO) Ndërkohë që grekët pretendojnë se avioni i tyre luftarak Mirage 2000-5, prodhim francez, u rrëzua për shkak të një probl
E qëlluan turqit? Dalin detajet tronditëse nga rrëzimi i avionit grek Rrëzimi i avionit luftarak "Mirage 2000-5" të flotës ajrore greke ka ngritur në këmbë ushtrinë helene në Egje, të cilët
Vdiqën 247 persona, dalin shifrat e dhimbshme të rrëzimit të avionit në Algjeri Autoritetet algjeriane kanë konfirmuar se numri i të vdekurve nga aksidenti i paradites së sotme është 247 persona. N
Protesta kundër Ramës, shqiptari niset nga Frankfurti për të qenë sot në Tiranë (FOTO LAJM) Ditën e sotme do të nisë një tjetër protestë kundër qeverisë Edi Rama. Protesta do të nisë në orën 12:00 përpara Kryemin
I shpëtoi vdekjes, piloti i avionit nga lumturia puth tokën (VIDEO) Një pilot pasi i shpëtoi vdekjes me një avion në pistë në aeroportin e Floridas, i habititë gjithë pasi zbriti nga avion
Ngacmoi seksualisht pasagjerët, 23-vjeçaren e zbresin nga avioni (VIDEO) Një ngjarje e pazokantë ka ndodhur në linjën e avionit EasyJet. Një 23-vjeçare e dehur e detyroi avionin të bëjë një
Google zbardh misterin e avionit të Malaysia Airlines që humbi gjurmët mbi oqean Inxhinieri australian Peter McMahon, i cili ka përvojë për çështje të hulumtimit të fatkeqësive, para pak kohësh vërtetu
Putin urdhëroi rrëzimin e avionit me 110 pasagjerë në 2014 Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin urdhëroi rrëzimin e një avioni pasagjerësh, për të cilin u raportua se transportonte
Tragjike, 50 persona humbin jetën nga rrëzimi i avionit (FOTO LAJM) Dhjetëra njerëz kanë humbur jetën pas rrëzimit të avionit në Kathmandu, Nepal të hënën. Avioni i nisur nga Dhaka, Ban
Dua të ulem! Fjalët e fundit dhe çfarë mbeti nga avioni ku vdiq vajza e biznesmenit të njohur (FOTO LAJM) Mina Basaran, vajza e një biznesmeni të njohur në Turqi humbi jetën dje sëbashku me shtate shoqet e saj dhe tre pjestar
71 persona vdiqën nga rrëzimi i avionit, publikohen fjalët e fundit të pilotit (FOTO LAJM) "Kaq e patëm, dreqin jemi të vdekur", ishin fjalët e fundit të pilotit të aeroplanit rus që u rrëzua duke vrarë të gjith