999 rezultate për

avionin

Armenia: Një F-16 turk rrëzoi avionin tonë, Ankaraja e mohon Ministria e Mbrojtjes e Armenisë njoftoi për rrëzimin e një avioni Sy-25 gjatë konfliktit me Azerbajxhanin. Ajo që e
"Bërtiste nga dhimbja", çfarë ndodhi në avionin ku u helmua lideri opozitar rus Akoma nuk është lënë pas helmimi i bujshëm i liderit opozitar rus Alexei Navalny. Ky i fundit, vazhdon të mbetet në k
"Avioni u rrëzua në fund të pistës së Gjadrit dhe u përfshi nga flakët", ngjarja tragjike e ’82-it Publikohet historia e panjohur e pilotit Luto Sadiku i diplomuar në shkollën ushtarake “Skënderbej” në Tiranë dhe atë të
Bardhi: Në mes të krizës, Rama me charter personal drejt Parisit Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka hedhur akuza kundër kr
Infermierja ruse merr masë disiplinore, punon me të brendshme në pavionin e meshkujve (FOTO LAJM) Po bën xhirron e rrjetit një infermiere në Rusi e cila ka dalë me të bredshme dhe pajisjet mbrojtës për koronavirusin.
22-vjeçarja më e pasur në botë fotografohet me çantën mijëra euroshe (FOTO LAJM) Kylie Jenner mahniti me dukje ne re teksa u fotografua në avionin e saj privat me një çantë Hermes Birkin në vlerë prej
Barcelona tallet me Bakambu, lojtari merr avionin për vizitat mjekësore por Abidal anulon gjithçka (FOTO LAJM) Para zyrtarizimit të talentit të Bragës, Trincao, i cili do t’i bashkohet Barelonës pas 1 korrikut, “blaugranat” praktik
Me 171 km/h, shoferët në Tiranë ngatërrojnë makinën me avionin (VIDEO) Policia Rrugore ka kryer mbrëmjen e kaluar kontrolle në rrugën interurbane kryesore Tiranë -Elbasan, në unazën e madhe k
New York Times publikon pamjet ekskluzive kur raketat iraniane godasin avionin ukrainas (VIDEO) New York Times publikon pamjet ekskluzive të momentit kur dy raketat iraniane godasin avionin ukrainas me 176 persona në
Sulmuan me raketë avionin me 176 persona, vihen në pranga disa persona në Iran Rrëzimi i aeroplanit ukrainas nga Irani, ka shkaktuar shumë dhimbje tek familjarët e 176 viktimave. Ndërkohë Irani pr
Çfarë po ndodh brenda bazës amerikane që u sulmua nga Irani (FOTO LAJM) Trupat amerikane pastruan dje mbetjet nga baza ushtarake në Irak, e cila u sulmua nga raketat iraniane javën e kaluar.
Irani pranon zyrtarisht fajin: Si e rrëzuam gabimisht avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
Pas deklaratave mohuese, Irani pranon se goditi me raketë avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata
Mendohet se kjo është arsyeja pse Irani bombardoi avionin me 176 pasagjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja tronditëse janë zbuluar nga rrëzimi i avionit ukrainas, ku humbën jetën 176 persona. DailyMail ka publ
Irani rrëzoi me raketa avionin ukrainas, 176 të vdekur Irani gabimisht goditi aeroplanin ukrainas që u rrëzua të Mërkurën pranë Teheranit me 176 persona në bord, kanë raportua
Vjen në Tiranë dosja me emrat e "të fortëve", rinisin hetimet për avionin në Ishëm Hetimet për avionin e Rrëzuar në Ishëm rreth 3 vite më parë kanë rinisur sërish. ABC NeWs raporton se Prokuroria për
Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin "Elisa Spiropali" Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Pro
Burrë?! Kjo grua është e dashuruar me avionin Boeing 737 (FOTO LAJM) Dashuria është ndjenja sublime rreth të cilës zhvillohen ngjarjet më të rëndësishme në botë. Por dashuria ka forma t
Çifti i rusëve ndez "flakë" avionin, stjuardesës nuk i durohet dhe ndërhyn me forcë (VIDEO) Stjuardesës iu desh të ndërhynte për të ndërprerë skenat e ekzagjeruara në publik mes një çifti që sapo ishin njohur në