999 rezultate për

avioni

Gruaja pickohet disa herë gjatë fluturimit nga akrepi Një grua që fluturonte me një avion të linjës ajrore “United Airlines” nga San Francisko për në Atlanda u pickua disa he
Arrinë në Rinas avioni me specialistët italianë Situata e jashtëzakonshme që ka mbërthyer Shqipërinë ka kaluar kufijtë. Tërmeti i fuqishëm dhe pasojat fatale që ka sjel
Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e avionit që po digjej (VIDEO) Një grua po filmonte vajzën e saj në fluturimin e saj të parë me aeroplan. Në një moment, ajo u tërhoq nga flakët e ç
E RËNDË/ Rrëzohet avioni, humbin jetën 27 persona 27 persona kanë kanw gjetur vdekjen pas rrëzimit të një avioni të vogël, mbi një lagje të populluar në qytetin Goma, në
Panik në ajër, merr flakë avioni me 347 pasagjerë (VIDEO) Janë publikuar pamjet e rënda teksa një avion ‘Boeing Co 777’ i “Philippine Airlines” i nisur drejt Manilas, është përfs
Në gjendje të dehur, pasagjerja 26-vjeçare tenton të hapë derën e avionit në fluturim Chloe Haiens 26 vjeçe nga Buckinghamshire i Britanisë, në gjendje të dehur është përpjekur të hapë derën e emergjencës t
Misteri i vdekjes së njeriut më të pasur në planet, 91 vite hetime pa sukses (FOTO) Katër korrikun e vitit 1928, njëri prej njerëzve më të pasur të botës asokohe, Alfred Loewenstein i lindur në Bruksel, p
Shtyhet fluturimi, arsyeja është kaq humane Avioni i quajtur ‘Aeroflot SU1730’ ishte gati për t’u nisur nga Aeroporti Ndërkombëtar i Moskës, mirëpo fluturimi u shty
Me 204 km/h, shoferit i duket rruga si pistë avioni (VIDEO) Nje automjet luksoz, drejtuesi i te cilit udhetonte me shpejtesi sketerre, eshte ndaluar nga policia ne oret e vona te n
Panik dhe ulërima, avioni me 196 pasagjerë në bord përfshihet nga flakët (VIDEO) Një avion ka dashur të bëjë një manovër urgjente fill pasi nisi të lëvizte në pistë për t'u ngjitur në qiell. Në pamj
Prova të reja. riaktivizohet hetimi për rrëzimin e avionit në Ishëm Teksa kanë kaluar tri vite nga rrëzimi i avionit të pilotuar nga Guido Guidi, në pistën e improvizuar të Ishmit, prej ng
Vjen në Tiranë dosja me emrat e "të fortëve", rinisin hetimet për avionin në Ishëm Hetimet për avionin e Rrëzuar në Ishëm rreth 3 vite më parë kanë rinisur sërish. ABC NeWs raporton se Prokuroria për
Me 173 km/h në Tiranë, shoferët përdorin rrugën si pistë avioni (VIDEO) Duket se shoferët shqiptarë nuk kanë të ngopur me gjoba për shkak të shpejtësisë. Kështu mbrëmjen e djeshme policia k
Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin "Elisa Spiropali" Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Pro
Burrë?! Kjo grua është e dashuruar me avionin Boeing 737 (FOTO LAJM) Dashuria është ndjenja sublime rreth të cilës zhvillohen ngjarjet më të rëndësishme në botë. Por dashuria ka forma t
Shpejtësi dhe çmenduri në rrugët e Tiranës, shoferët e përdorin rrugën si pistë avioni Vazhdojnë akoma rastet e frikshme të shoferëve që i thyejnë rregullat e qarkullit hapur. Duket se këmba në gaz iu shk
Çifti i rusëve ndez "flakë" avionin, stjuardesës nuk i durohet dhe ndërhyn me forcë (VIDEO) Stjuardesës iu desh të ndërhynte për të ndërprerë skenat e ekzagjeruara në publik mes një çifti që sapo ishin njohur në
Tifozët e Swansea tallen me vdekjen e Emiliano Salah, publikojnë bileta avioni me emrin e tij (FOTO LAJM) Derbi midis Swansea dhe Cardiffit nuk mund të niste në mënyrën më të keqe. Tifozët e Swanseas kanë bërë një gjest mak
Përse shërben ky trekendësh i zi në kabinën e avionit Kur hipim në avion, ka disa detaje të cilat ne nuk i vemë re apo nuk na bëjnë përshtypje, por që kanë shumë rendësi për
Momente paniku për futbollistët, rrufeja godet në udhëtim avionin e Hertha Berlin Një moment tmerri është regjistruar ditën e diel, teksa klubi gjerman i Hertës së Berlinit, ishte duke u kthyer në kryeq