999 rezultate për

avion

COVID-19 i mori 2 vëllezërit brenda 24 orëve, Osmani: Nuk na treguan si ishte situata, kishim gati avionin Afrim Osmani ka marrë një goditje shumë të rëndë, pasi ka humbur dy vëllezërit e tij për shkak të Covid-19. Dhimbja isht
Bëri bujë të madhe, sa ka kushtuar avioni i ri i skuadrës së Lazios? Goditja e Claudio Lotito është avioni i ri i Lazios. Një dhuratë për klubin në nder të 120 vjetorit të kompanisë 'Cap
Aksidentohet avioni më i madh në botë Një avion mallrash Antovov, i konsideruar si një ndër më të mëdhenjtë në botë, doli nga pista në Rusi pas një ulje të de
Ylli i Lazios lëshon "bombën": Ne nuk na paguajnë, presidenti blen avion Nuk kanë fund problemet për Lazion. Sikurse të mjaftonin telashet për hetimin mbi shkeljen e protokollit sanitar, klubi
Plas te Lazio, Alberto kundër Lotitos: Ai blen avion, por nuk na paguan Nuk është një moment i thjeshtë ai që po kalon Lazio-n, të paktën në nivel mediatik. Si të mos mjaftonte kaosi me ta
Janullatos mbërrin në Athinë me avion special pas infektimit me koronavirus (VIDEO) Kryepeshkopi i Shqipërisë Anastas Janullatos, u transportua me një pajisje të veçantë në spitalin “Evangelismos” të Athi
Janullatos infektohet me COVID-19, dërgohet me urgjencë në Greqi Kreu i Kishës Ortodokse Autoqefale të Shqipërisë, Hirësia e tij Anastasi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. ABC mës
Ngrihet për herë të parë në ajër makina që kthehet në avion (VIDEO) Një makinë sportive "futuriste" që mund të shndërrohet në avion brenda tre minutash, nisi fluturimin e parë në Sllovaki,
"Të çmendura dhe joshëse", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Pasagjerët u ankuan për erë të keqe, avioni bën ulje emergjente Një fluturim i British Airways për në Verona bëri ulje emergjente në London Heathrow, pasi pasagjerët u ankuan se ndjeni
Rama ironizon PD-në: Nuk e kam harruar objektivin që 120 vota do ua sjell me avion nga Londra Kryeministri Edi Rama tha se shpreson që në pranverën e vitit 2021, aeroporti i Kukësit të jetë operacional. Me përmb
Tension në Mesdhe! Avionët ushtarakë grekë në gatishmëri, afrohet anija kërkimore turke “Forcat e Armatosura nuk kanë ndaluar për asnjë sekondë për të monitoruar nga afër lëvizjet e Oruc Reis dhe flotës turke
6 gjëra që duhet të dini rreth aksidenteve ajrore Avionët, në ditët e sotme janë mjete transporti shumë të sigurta, por mundësia për të ndodhur një aksident nuk përjashto
Një biletë për Askund: Trendi i pabesueshëm i fluturimeve dhe kritikat ndaj tij Të lexoni se dikush do të presë një biletë për të shkuar –askund– mund të duket si shaka pa kripë. Por në fakt, është e
Ylli i PSG përjeton tmerr, avioni shfaq probleme në ajër Mbrojtësi i PSG-së, Alesandro Florenzi, ka kaluar një moment të vështirë teksa po udhëtonte për t’u grumbulluar me Itali
Rrëzohet avioni armen, dalin fotot: Reagon Turqia (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Armenia deklaroi se një avion Su-25 i forcave ajrore ishte rrëzuar prej avionëve turq që operojnë sipa
Armenia: Një F-16 turk rrëzoi avionin tonë, Ankaraja e mohon Ministria e Mbrojtjes e Armenisë njoftoi për rrëzimin e një avioni Sy-25 gjatë konfliktit me Azerbajxhanin. Ajo që e
Turqia dërgon avionët në kufi me Armeninë, luftë e ashpër në rajon Prej 48 orëve vijojnë përplasjet mes ushtrisë së Azerbajxhanit dhe Armenisë në zonën malore të Nagorno Karabakh-ut duke
Greqia gati të blejë avionët amerikanë F-35, tronditet Mesdheu Greqia është e bindur tashme se përballë Turqisë mund të rezistojë vetëm përmes një programi të avancuar armatimi. Ashtu
Tragjedi e vërtetë! Shkrumbohet avioni me të paktën 20 studentë të vdekur (VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Ukranë, ku një avion është rrëzuar duke vrarë të paktën 20 persona. Avioni ushtar