999 rezultate për

avion

Futbolli brazilian në zi, presidenti i klubit dhe 4 futbollistët morën avion privat prej Covid-19 Një tjetër tragjedi tronditi futbollin brazilian. 4 futbollistë dhe presidenti i Palmas, klubit të shtetit Tocantins, që
"Kam tradhtuar dhe kam bërë s*ks në avion", Françeska Jaçe rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat. Në “Afterparty me Luanën”, ajo
Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm, çfarë ndodh pas 26 janarit Një njoftim i ri është dhënë ditën e sotme nga Ambasada Amerikane në Tiranë, e cila në një postim deklaroi se nga data 2
Erdogan premtoi spitalin e Fierit, Rama zbulon detajet: Shefat e pavioneve do jenë turq! Kryeministri Edi Rama ka sqaruar si do të ndahen rolet me turqve dhe shqiptarëve në spitalin rajonal të Fierit, i cili p
Pse po rrëzohen kaq shpesh avionët në Indonezi? Rrëzimi i një aeroplani në Indonezi të shtunën menjëherë pas ngritjes nga kryeqyteti i vendit Xhakarta, në bordin e së c
Pamje rrëqethëse: Rrëzimi i avionit me 62 pasagjerë, nxirren trupat e parë të pajetë (VIDEO) Përfaqësues të pushtetit lokal në Xhakarta të Indonezisë, kanë dhënë detaje për rrëzimin e avionit, duke theksuar se kan
U zhduk në 3 000 metra lartësi, gjenden pjesët e avionit në det (VIDEO) Pjesë të avionit të Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord , i cili u zhduk në 3000 metra lartësi në kryeqyteti
Zhduket në 3 000 metra lartësi avioni me 50 pasagjerë Një aeroplan i Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord humbi kontaktin me kullën e kontrollit pasi u ngrit nga k
Barcelona në krizë të thellë: Klubi nuk ka para për avion, udhëtoi me autobus Barcelona po kalon nëpër ditë të vështira, ndoshta prej më të këqijave në historinë e klubit. Pas telenovelës verore
Shitjet në rritje, Amazon blen 11 avionë për të shërbyer porositë Ndërsa linjat ajrore zvogëlojnë flotën e tyre, Amazon po blen avionë pasi pandemia Covid-19 rriti porositë e produkteve
Ronaldo shkakton polemika në Itali, merr avionin dhe fluturon drejt Dubait Cristiano Ronaldo së fundmi ka shkaktuar polemika. "La Gazzetta dello Sport" raporton se sulmuesi i Juventusit ka ve
Barcelona u rikthye te fitorja në kampionat, Messi largohet urgjent me avion drejt Argjentinës Barcelona shkoi në aeroportin e Vajadolidit me Leo Mesin, por u rikthye pa yllin argjentinas. Sipas gazetës “MARCA”,
Kaos në bordin e avionit, ndërron jetë pacienti i dyshuar me COVID-19 (FOTO LAJM) Avioni i kompanisë, “United Airlines”, i cili ishte nisur nga Orlando me destinacion Los Anxhelos, u përfshi nga kaosi n
Në kërkim nga Policia, Stresi i sfidon dhe publikon video nga avioni Reperi shqiptar Stresi është në kërkim nga policia, si organizator i protestës për vrasjen e Klodian Rashës. Ai është
Stuhi bore në SHBA, shukoni si avioni rrëshqet nga pista (VIDEO) Një avion i "Spirit Airlines" ka rrëshqitur nga pista në Aeroportin Ndërkombëtar të Thurgood Marshall në Baltimore (Uash
Momenti heroik, piloti ul avionin në mes të autostradës (VIDEO) Aeroplani me një motor “Bellanca Viking”, u ul dhe goditi një automjet, duke mbyllur përkohësisht një pjesë të autostrad
Nga makinat luksoze tek avionët privatë, si festojnë vajzat miliardere pas izolimit (FOTO LAJM) Izolimi në Britaninë e Madhe përfundoi dhe disa të rinj nisën menjëherë që të festojnë këtë fakt. Fëmijët e pasur të “In
Drejtuesit te "Shfeqet Ndroqi" japin detaje për 60 vjeçarin që u vetëvra Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar në lidhje me aktin e rëndë të kryer nga një pacient i infektuar me Covid-19 i cili i
Nga Emiliano Sala te Chapecoense, rrëzimet e avionëve që tronditën futbollin (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vjet që prej kur ndodhi një prej tragjedive më të mëdha në futbollin botëror. Më 28 nëntor të vitit
"200 mijë euro udhëtim me avion privat", Berisha zbulon pse mungon Rama sot në Kuvend Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka munguar gjatë seancës Parlamentare. Për këtë mungesë, ish-kryeministri Sali B