999 rezultate për

avion

Shteti në qiell, 44 tendera për bileta avionësh brenda pak ditësh Tetori shënon numër rekord të kërkesave të administratës shtetërore për të udhëtuar jashtë vendit. Megjithatë duket se k
Tanke dhe avionë ekspozohen në oborrin e Ministrisë së Mbrojtjes (FOTO LAJM) Shumë tanke dhe avionë kanë zbarkuar në oborrin e Ministrisë së Mbrojtjes. Prej shumë kohësh në hapësirën e madhe të For
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM) Ndoshta keni menduar se një 123 vjecar duhet të jetë një njeri i moshuar që ka thyer rekord dhe rri i shtrirë në shtrat,
"Do isha në avion privat", Einxhel sqaron njëherë e mirë largimin nga Top Channel (FOTO LAJM) Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezo
Përse shërben ky trekendësh i zi në kabinën e avionit Kur hipim në avion, ka disa detaje të cilat ne nuk i vemë re apo nuk na bëjnë përshtypje, por që kanë shumë rendësi për
Zbulohet arsyeja pse nuk duhet të porosisni kafe në avion Nëse ka një këshillë që pak e kanë dëgjuar është ajo që të mos porosisin kafe gjatë udhëtimit me avion. Edhe pse në f
Aro Muric ngel në aeroport, kishte harruar pasaportën në avion Lojtarët dhe stafi i kombëtares së Kosovës sot kanë filluar të mblidhen në Prishtinë – për të filluar stërvitjet para nd
Momente paniku për futbollistët, rrufeja godet në udhëtim avionin e Hertha Berlin Një moment tmerri është regjistruar ditën e diel, teksa klubi gjerman i Hertës së Berlinit, ishte duke u kthyer në kryeq
Përveç paketimit, asgjë shqiptare te "Migjeni": Detajet që nxjerrin zbuluar propagandën e Ramës (FOTO LAJM) Përveç bojës dhe ndonjë gote kartoni me logon e stampuar si edhe dy tre stjuardesave, asgjë tjetër nuk ka shqiptare tek
Ky ishte avioni i fundit që fluturoi në këtë bazë: Tani ajo u mbyll (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë mbyllur bazën ajrore që kishin prej dekadash në Katar duke i dhënë fund kështu prez
Pas 5 vitesh, eksperti tregon misterin që fshihet pas zhdukjes së avionit "Malaysia Airlines" (FOTO LAJM) Eksperti i MH370, David Learmount pretendon se di se kush fshihet pas zhdukjes së avionit Boeing 777. Fluturimi 370 i
Dëmet e tërmetit, avioni grek me ndihma zbret nesër në Tiranë Një javë më parë, një tërmet i fuqishëm goditi vendin tonë, duke shkaktuar edhe dëme materiale. Mësohet se Greqia ësh
Çfarë "jete" kishte avioni i ri i "Air Albania" para se të vishte "lëkurën" e "Migjenit" (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama prezantoi sot avionin tjetër të kompanisë "Air Albania" duke e njoftuar si një sukses të madh, ndë
“Fshehu provat kur ra avioni me drogë në Divjakë”, PD akuza ndaj dy shefave të rinj të Policisë Partia Demokratike ka bërë një reagim në lidhje me dy emërimet e reja në Policinë e Shtetit, drejtorin e ri të Lezhës dh
Merr fund dilema, mesoni cilat janë vendet më të mira në avion! Edhe nëse nuk keni frikë nga fluturimi, mund të pranoni se të qenit në avion nuk është kurrë plotësisht e rehatshme.
Aeroportin e Vlorës, Balluku: Do të ulen edhe avionë trans-oqeanikë Ministrja e Infrastukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku shprehet se aeroporti që pritet të ndërtohet në Vlorë do të fu
Dikur me anije e sot me aviona, realiteti i trishtë i Shqipërisë (FOTO LAJM) Grfisti i njohur Avni Delvina ka vendosur të paraqese me art situaën në të cilën ndodhet vendi ynë. “Dikur me anije…
Rrëfimi i pazakontë i spikeres shqiptare: Sa më plasën ujrat hipa në avion (FOTO LAJM) Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt. Spikerja e njoh
35 udhëtime me avion me vlerë 72 mijë Euro, fatura e Edi Ramës për një vit e gjysmë Sa shpenzon një ministër nga Shqipëria, për udhëtimin dhe akomodimin gjatë vizitave zyrtare jashtë vendit? Nga kjo py
Motori merr flakë në ajër, pasagjerët i çojnë SMS lamtumire të afërmve (VIDEO) Problemet gjatë fluturimit janë frika më e madhe e atyre që zgjedhin të udhtëojnë me avion. Dhe, kur ato ndodhin atëherë