999 rezultate për

aventurĂn

Juventus nis negociatat me Raiolan për Bonaventuran Juventus po ngulmon për transferimin e Bonaventuras dhe tani ka bërë hapa konkret. Mediat italiane kanë raportuar se
Juventus nuk është i vetmi ekip italian që dëshiron Bonaventuran Sipas Corriere dello Sport, Bonaventura është emri i parë në listën e Mochit për të forcuar Romën në sezonin e ardhshëm.
Montella: Janë 2 prej futbollistëve më teknikë që kemi Montella ka disa fjalë të mira për dy nxënësit e tij, Susos dhe Bonaventuran. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella,
Milan shpërblen yllin e skuadrës Pas paraqitjeve mbresëlënës nën urdhëratë e Vincenzo Montella, Milan po mendon të shpërblejë mesfushorin Giacomo Bonaven
Bonaventura gati për përballjen me Udinesen Skuadra e Milanit ka shpresa se mesfushori i tyre Giacomo Bonaventura, do të jetë i gatshëm të luaj ndaj Udineses, pasi
Milan, stop Menez: çfarë mundësie për El Shaarawy-n Ndalet Jeremy Menez, dëmtim në tendinën e gjurit të majtë dhe kjo i jep mundësinë Stephan El Shaarawy-t të ngrohë motorë
Ausilio i përgjigjet Galliani: Bonaventuran e morët falë nesh Në një intervistë të publikuar mëngjesin e sotëm në "Corriere dello Sport", Drejtori Sportiv i Interit Piero Ausilio i ë
Interi në negociata për Bonaventuran Sipas Gianluca Di Marzios, Interi ka nisur negociatat për transferimin e yllit të Atalantas, Giacomo Bonaventura. 25