999 rezultate për

aventurĂ

PRAPASKENAT/ Rinovimi i Edi Rejës, kur do të firmoset kontrata e re? U ul në pankinë në një moment të vështirë, por aventura e Edi Reja në drejtim të kombëtares së Shqipërisë do të vazhdojë
Njihuni me iriqin më të lumtur në botë (FOTO LAJM) Iriqi më i lumtur në botë është duke bërë një emër për veten e tij në mediat sociale duke ndarë me fansat një paraqitje
Parashutistëve iu shkon keq aventura gjatë uljes në det (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur dy parashutistë i kap paniku ndërsa ndwrsa ulen nw det i cili ishte mbushur me qindra kand
Nuk i dënuan dot prej ADN-së identike, mbraron "aventura" e binjakëve shqiptarë që kryen mbi 100 grabitje Muzike live, makina luksoze dhe ora të shtrenjta, një jetë si në filma ajo e dy vëllezërve binjakë Eduard dhe Edmond Tr
Përfundon "aventura" e dy të arratisurve shqiptarë nga burgu grek Përfundon aventura e dy të arratisurve shqiptarë nga burgu i Cassandra në Halkidhiki.
Avionët kalojnë mbi kokën e turistëve në Greqi (VIDEO) Pamje dramatike tregojnë se si pushuesit bëjnë foto me aeroplanët që fluturojnë vetëm disa metra përmbi kokën e tyre në
Aventura me parashutë i merr jetën 11 personave Një avion i vogël është rrëzuar në Havaji, duke shkaktuar të paktën 11 viktima. Avioni po barte disa persona, që dës
Aventura e shqiptarit, niset për të votuar por përplaset me malazezin dhe rrezikon jetën (VIDEO) Një udhëtim i pazakontë dhe aventuresk si në filma ka qenë për shqiptarin e Malit të Zi, Sead Nikaj. U nis për të votuar
Deulofeu: Më mungon aventura te Milani, nuk kam qënë kurrë kaq i lumtur Po shkëlqen tek Watford teksa shënoi 3 gola javën që lamë pas por tashmë Gerard Deulofeu dëshiron të kthehet për të luaj
HOROSKOPI/ Dita e sotme do të jetë plot aventura, çfarë ka rezervuar Viti i Ri Ky është horoskopi për ditën e hënë, 31 dhjetor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndeti
Aventura "Euro 2020", kjo është rruga që do të ndjekë Shqipëria Aventura e Shqipërisë drejt Europiani 2020 dhe objektivi për të marrë pjesë, ashtu si në Euro 2016, në Francë, do të nis
U operua me sukses, por shikoni sa do të mungojë Bonaventura Skuadra e Milanit ka njoftuar ditën e sotme se operimi i Xhakomo Bonaventurës ka qenë i suksesshëm. Kuqezinjtë këtë
Lajm i keq për Milanin, do të operohet ylli i skuadrës Situatë aspak e mirë te skuadra e Milanit. Kuqezinjtë kanë marrë një lajm negative nga infiermeria e klubit. Mesfushori
Bonaventura rrezikon të mungojë 5 muaj për Milanin Milan rrezikon që ta humbet Giacomo Bonaventura për tre deri në pesë muaj. Sipas Sky Sport SItalia, vendimi do të mer
Milani në avantazh të tre golave Skuadra e Milanit po luan në “San Siro” ndaj Chievos në një takim që ka nisur mbarë për kuqezinjtë pasi janë në avantazh
Formacionet zyrtare: Milan - Olympiakos Milan do të luaj sot ndaj Olympiakos në "San Siro", ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League. Djalli kërko
Kjo është aventura e re e Gianni De Biasit Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, ka nisur aventurën e re… në ekranin e televizionit. Italiani do të
Kukësi tenton mrekullinë, por ngec në momentin e fundit Ka përfunduar këtu aventura europiane e Kukësit. Verilindorët kanë mposhtur me rezultatin 2-0 Torpedo Kutusai. por ky
Përfundon aventura e Europianit të Minifutbollit, Bullgaria na mund thellë Ndeshja mes Bullgarisë dhe Shqipëris në Europianin e Minifutbollit që po zhvillohet në Kiev të Ukrainës, sapo ka përfund
Ambasadori austriak: Rusia dhe aventurat Neo-Ottomane rrezikojnë Ballkanin Një debat interesant është zhvilluar në mes dy “ujqve të vjetër” të politikës botërore në Ballkan, ekspertit amerikan Da